Coronavirus: UCLA اقتصاددانان می گویند اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی از دست بدهند تا به 2 میلیون شغل

مایدزرت | No comments

اقتصاددانان در UCLA در روز دوشنبه می گویند جهانی coronavirus همه گیر خواهد شد و باعث رکود اقتصادی در ایالات متحده و منجر به از دست دادن به عنوان بسیاری که 2 میلیون شغل است.

UCLA Anderson هوا تجدید نظر شده آن در سه ماهه برآورد — اصل صادر شده فقط در هفته گذشته — روز دوشنبه اولین بار آن را انجام داده به طوری که در آن 68 سال سابقه. پیش بینی در حال حاضر نشان می دهد 0.4% رشد اقتصادی در سه ماهه اول یک انقباض از 6.5 ٪ در سه ماهه دوم و دیگری 1.9% کاهش در سه ماهه سوم.

در کالیفرنیا, اقتصاد است و انتظار می رود برای دیدن بیشتر رکود نسبت به کشورهای دیگر با توجه به وابستگی آن به گردشگری و اقیانوس آرام سفر می کند. بیش از 280,000 حقوق و دستمزد مشاغل در کشور به شمار می رود از دست رفته با توجه به اندرسون هوا.

جری Nickelsburg مدیر UCLA Anderson هوا گفت: تیم او تصمیم به تجدید نظر در پیش بینی در بین سه ماهه به روز رسانی برای اطلاع رسانی بهتر سیاستگذاران و افراد است.

“این است که ما زمان مشاهده و که زمان نمایش همراه با یک فرض است که اجرای این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید تا تابستان” Nickelsburg گفت: بر اساس تجارب چین و کره جنوبی که آمار اولیه توسط coronavirus.

بیشتر: تهمت: آمریکایی ها می تواند ماندم, به حداقل تا ماه ژوئیه یا اوت به دلیل coronavirus

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز شهردار دفاع نوار تعطیلی; شهرستان گزارش 1 مورد جدید

در این سناریو سه ماهه چهارم را عادی تر فعالیت های اقتصادی رزومه و نرخ رشد 4 درصد. نتیجه نهایی این خواهد بود یک سال تقویمی که دیدم 0.4% افت در ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی.

بهبودی کامل خواهد بود انتظار می رود تا سال 2022. اما به طور کلی پیش بینی می شود بیش از حد خوش بینانه اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد دیگر Nickelsburg گفت.

پیش بینی و تجدید نظر آمد به عنوان داو فرو حدود 3000 امتیاز در روز دوشنبه به عنوان انتظار یک رکود swirled. بسیاری از کافه ها و رستوران ها بسته بودند تا در سراسر کشور با توجه به سفارشات از دولت و مقامات محلی در حالی که مهمان نوازی و گردشگری صنعت در زمان یک ضربه عظیم به عنوان کسب و کار و اوقات فراغت سفر کند به خزیدن. منطقه خلیج اعلام کرد یک “پناهگاه در محل” سفارش به معنای حفظ حدود 6.7 میلیون نفر از مردم در خانه های خود را برای هفته ها.

بخشی از دلیل اقتصادی قطره خواهد بود پایدار در سراسر چندین چهارم حتی اگر همه گیر می شود تحت کنترل سرعت است که زنجیره تامین وقفه که در حال وقوع است. در آن طول می کشد زمان برای تولید به عقب بر گردیم به سرعت Nickelsburg گفت.

او همچنین گفت که در حالی که بیماری های همه گیر شده اند مربوط به قبل از رکود مانند سال 1957 آنفلوانزای همه گیر آن شرایط نیست دقیقا همان.

“است که بسیار متفاوت زمان,” او گفت:. “ما زندگی در یک دنیای جهانی شده. و آن را به عنوان شهرنشین به عنوان امروز است.”

از مشاغل از دست رفته در کالیفرنیا بیش از یک سوم از کسانی که می خواهند در اوقات فراغت و مهمان نوازی و بخش حمل و نقل و انبارداری بخش.

“آنچه که ما تجربه کرده اند از اواخر گردشگری است خشک شده است تا” Nickelsburg گفت.

بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر قبلا اضافه شده به آن بودجه بازاریابی برای کمک به مبارزه با ضرر و زیان از رویداد مهم لغو مانند BNP Paribas Open مسابقات که قرار بود برگزار شد و این هفته است. همانطور که از دوشنبه این وقایع بودند به حالت تعلیق درآمد.

روز دوشنبه 144-اتاق پارکر پالم اسپرینگز شد, اولین هتل در Coachella Valley برای آن اعلام خواهد تعطیل موقت برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>