Coronavirus بیکاری: می سی سی پی یکی از نه متحده که در آن ادعا می کند دوباره افزایش یافت

لدگر | No comments

می سی سی پی نرخ بیکاری افزایش یافت و برای چهارمین هفته با توجه به اطلاعات فدرال با حداقل 130,000 ساکنان تشکیل پرونده برای کمک پس از coronavirus بحران آغاز شد.

در یک هفته عادی می سی سی پی به تعداد مدعیان بیکاری شناور تحت 1,000. حدود یک ماه پیش پس از این که دولت در گزارش اول خود را coronavirus موارد و برخی از کسب و کار تعطیل — ادعای رشد به 5500. هفته بعد آنها به ضرب گلوله به 32,000 سپس یک بار دیگر به حدود 46,000.

هفته گذشته 46,160 Mississippians کاربردی برای مزایای, با توجه به وزارت کار داده و 5.2 میلیون نفر در سراسر کشور اعمال می شود.

می سی سی پی بود و یکی از نه متحده برای دیدن ادعای افزایش دوباره این هفته است. ماگنولیا دولت در حال حاضر یک تخمین است که گفت: از آن می تواند از دست دادن 110,000 شغل در تابستان با توجه به کوروناویروس.

در سراسر کشور از 22 میلیون به دنبال منافع از آنجا که بحران آغاز شد بدترین دوره از زیان کار در ضبط.

مرتبط با: Coronavirus: می سی سی پی شروع می شود توزیع اضافی $600 در مزایای بیکاری به دریافت کنندگان

می سی سی پی تلاش کرده است تا به جای افزایش در برنامه های کاربردی. ده ها تن از Mississippians بگویید شیپور لجر آنها تلاش کرده اند برای روز یا هفته به اعمال می شود و می توانید از طریق برای کمک به غرق تلفن و سیستم های ایمیل. دیگران می گویند که آنها نمی توانید دریافت مزایای دلیل ادعای خود را در حال حسابرسی و یا چهره های دیگر به تاخیر می اندازد. برخی می گویند که آنها در حال اجرا هستند از گزینه های برای پرداخت صورتحساب و مواد غذایی است.

می سی سی پی در بخش اشتغال امنیتی هفته گذشته اعلام کرد که Mississippians که واجد شرایط برای مزایای شروع شد دریافت اضافی 600 $در هر هفته به عنوان بخشی از دولت فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون امضا شده در اواخر ماه گذشته.

مربوط به: ‘توانید چیزی انجام می شود’: Mississippians بیان سرخوردگی بیش بیکاری سیستم

مقامات گفت: کسانی که تایید شده اند برای منافع شما در حال حاضر شروع به دیدن پول اضافی خود را در بیکاری دبیت کارت یا از طریق واریز مستقیم. دریافت کنندگان بهره مند شوند که تا کنون تنها با دریافت حداکثر 235 دلار در هر هفته.

در اینجا منابع مختلف برای پر ادعا و ویروس-تغییرات مربوط به سیستم:

  • ادعا می کند می تواند در زمینه راه اندازی یک حساب کاربری در MDES وب سایت mdes.ms.gov. این وب سایت نیز ارائه می دهد یک بیکاری دانلود نرم افزار, فرم است که می تواند ایمیل فرستاده شده به [email protected] بیکاری پرسش را می توان به [email protected] اولیه MDES خط تلفن شماره برای پر ادعا است (888) 844-3577 با ساعت از 7 صبح تا 10 شب در روز است.
  • در حالی که محلی نفع خود کار مراکز بسته شده با توجه به این ویروس در آنها در حال حاضر پذیرش بیکاری برنامه های کاربردی از طریق تلفن و ایمیل ترنر گفت. یک لیست از ایمیل و شماره تلفن دفاتر در سراسر کشور در دسترس است در وب سایت آژانس.
  • مقامات همچنان به مردم یادآوری کند که در صورت تصویب برای منافع آنها اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به هر زمان که فرد خود را از دست داده است. تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط ریوز دیگر وجود دارد یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت مزایای و گیرنده لازم نیست برای اثبات آنها به دنبال کار دیگری. مزایا پرداخت می شود به دو روش: پرداخت مستقیم یا MDES-صدور کارت اعتباری.
  • با وجود لغو کار-جستجوی مورد نیاز در طول ویروس, افراد تایید شده برای مزایای هنوز هم باید فایل هفتگی “گواهینامه” آنلاین به حفظ پرداخت. آژانس توصیف آن مورد نیاز ارائه می دهد و چند دیگر, پاسخ به سوالات متداول در وب سایت خود را.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>