Coronavirus به روز رسانی: 54 مردم خود قرنطینه در شهرستان ریورساید برای نظارت بر علائم

مایدزرت | No comments

مقامات بهداشت تایید مورد دوم از رمان coronavirus در ایالات متحده بر این باور شده اند منتقل می شود به کسی که نمی مسافرت های بین المللی و یا آمده در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت که مقامات “آگاه دوم ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش COVID-19 در کالیفرنیا است.” CDC در بیانیه ای گفت که بیمار دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در نظر گرفته شده و presumptive مثبت مورد.

مقامات بهداشت در سن خوزه گفت: بیمار بود یک زن بالغ با شرایط بهداشتی مزمن که ندارد یک سفر سابقه و یا هر گونه شناخته شده در تماس با یک مسافر و یا فرد آلوده. می آید یک روز پس از مقامات دولتی گفت: یک زن بستری در UC Davis مرکز بهداشت در ساکرامنتو تا به حال قرارداد این بیماری پس از شناخته شده تماس بگیرید.

“این مورد جدید نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت.

کودی گفت: این زن است نه مربوط به دو موارد قبلی در شهرستان سانتا کلارا و یا دیگران در دولت است.

کویر حوادث: چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار Coachella متحرک, BNP Paribas Open

آنا الهام: LPGA بازیکنان می گویند coronavirus فسخ صدمه تهیه

سانتا کلارا کانتی ساکن شد و تحت درمان در یک بیمارستان محلی است و نه شناخته شده برای سفر به Solano County, که در آن مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — بود که تماس نزدیک با مورد پنج شنبه اعلام کرد. آنها قرنطینه در خانه های خود. و چند نشان داده اند که علائم در انزوا, مقامات گفت.

به عنوان جدید عفونت در شهرستان سانتا کلارا به ارمغان می آورد یکی دیگر نگران فصل به coronavirus گرفتن در بهداشت و درمان ترس در سراسر ایالات متحده و کشورهای دیگر مقامات محلی در نظر گرفتن مراحل آماده می شود.

54 self-قرنطینه در شهرستان ریورساید

پنجاه و چهار نفر در حال قرنطینه در خانه های خود را در کنار رودخانه شهرستان با توجه به پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض با توجه به Riverside County عمومی وزارت بهداشت کنترل بیماری شعبه رئیس باربارا کول.

54 نفر در حال حاضر نشان دادن علائم اما این روش در محل برای اطمینان از دیگران نیست ،

“هنگامی که مسافران بازگشت از سرزمین اصلی چین به ما مطلع شوید و این مسئولیت ما را به تماس با آنها را” کول گفت: خورشید صحرا.

کول روشن است که مجموع شماره (54) بود که از پنج شنبه شب و در او نمی باید یک به روز رسانی تعداد به حدود 3:30 بعد از ظهر جمعه. کول گفته بود خورشید صحرا در روز پنج شنبه بعد از ظهر وجود دارد که 50 نفر در حال نظارت.

کول گفت که تعداد کل تغییر می تواند روزانه به عنوان مردم شروع و پایان خود را دو هفته قرنطينه در تاریخ های مختلف. “این یک هدف در حال حرکت,” او گفت:.

هنگامی که آنها تماس گرفته توسط شهرستان و مسافران پس از آن باید قرنطینه در درون خانه های خود را برای دو هفته و خود مانیتور به صورت تب و سایر علائم کروناویروس. آنها نمی تواند رفتن به محل کار یا مدرسه و نباید “و در مورد جامعه” کول گفت. پس از دو هفته دوره کمون ویروس را تصویب کرده است و آنها امن برای بازگشت به فعالیت های طبیعی خود را.

تا کنون هیچ کدام که قرنطینه شده اند مبتلا به کوروناویروس.

در سراسر کالیفرنیا بیش از 8,400 مردم تحت مشابه قرنطینه با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در وقوع پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مناطق آموزش و پرورش, بررسی برنامه های اضطراری

در Coachella Valley, مدرسه محلی ولسوالی شده اند بررسی طرح های احتمالی در نور از شیوع و همچنان به نگه داشتن پدر و مادر آگاه است.

شنهای صحرا Unified School District سخنگوی مریم پری گفت: منطقه در حال حاضر اورژانس قصد دارد از جمله یکی برای یک بیماری همه گیر.

“ما قطعا آنها کشیده و به دنبال آنها و اطمینان ما”دوباره خوب به آن بروید باید هر چیزی اتفاق می افتد,” پری گفت.

در این مرحله coronavirus ملاقات دو نفر از این سه معیار از یک بیماری همه گیر: باعث بیماری و مرگ و فرد به فرد انتقال با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مدیر نانسی r. schultze،. سوم معیارهای جهانی گسترش یافته است. در حال حاضر فقط 6 درصد از موارد تایید شده در خارج از چین است.

بیشتر: در آستانه یک بیماری همه گیر می تواند نگاه جهان به چین برای پاسخ ؟

پری گفت: او تا به حال شخصا دیده می شود این بیماری همه گیر طرح احتمالی و بنابراین نمی تواند به اشتراک گذاری جزئیات خاص که از بعد از ظهر جمعه. پری گفت: این منطقه در “تماس مداوم” با شهرستان در بخش بهداشت و درمان به ماندن بگیرید.

این Coachella Valley Unified School District نیز بررسی آن طرح اضطراری و آماده سازی توجه به ارسال به پدر و مادر در جمعه سرپرست ماریا Gandera گفت: خورشید کویر از طریق ایمیل.

“ما اطلاعات را ارائه ساده اما موثر گام های جامعه ما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از آنفولانزا و دیگر بیماری ها مانند شستن دست و اغلب سرفه و عطسه به دور از دیگران و به بافت ها و تمیز کردن اغلب موارد لمس مانند دستگیره های درب و شمارنده” Gandera گفت.

پالم اسپرینگز Unified School District سرپرست ساندرا لیون با ارسال نامه ای به پدر و مادر در پنجشنبه اجازه آنها را می دانیم منطقه بود که از نزدیک نظارت بر شیوع بیماری است. در این نامه همچنین ارائه راهنمایی برای جلوگیری از گسترش ویروس های تنفسی.

سه از UC Davis در انزوا

مقامات بهداشت فدرال روز پنجشنبه گفت که آنها retracing مراحل شمال کالیفرنیا که اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در آمریکا به قرارداد coronavirus بدون سفر در سطح بین المللی و یا در تماس نزدیک تازگی با هر کسی که تا به حال.

پزشکان گفت: شمال کالیفرنیا زن بستری شد UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو در فوریه. 19.

Coronavirus: کالیفرنیا ممکن بود 1st coronavirus مورد از منشا ناشناخته

علاوه بر این سه نفر را که می خواهم زندگی یک سالن محل اقامت در UC Davis پردیس در انزوا پس از یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای که در UC Davis سایت در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

سه نفر زندگی کرده بود در کارنی سالن با توجه به بیانیه صادر شده توسط صدراعظم گری ممکن است و UC Davis سلامت معاونت و مدیر عامل دیوید Lubarsky.

یکی از سه نفر است که در محوطه دانشگاه در حال آزمایش است برای coronavirus توسط CDC بیانیه ای گفت:. دو نفر دیگر از افراد در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری, به طوری که آنها آزمایش نشده پس CDC ارشاد با توجه به این بیانیه.

“از آنجا که از اقدامات ما در حال حاضر در محل از این بیمار ورود به اعتقاد ما شده است وجود دارد حداقل پتانسیل قرار گرفتن در معرض در مرکز پزشکی” دانشگاه UC Davis بیانیه ای گفت:.

دانش آموزان به دنبال مراقبت های پزشکی در مرکز بهداشت دانش آموز خواسته شده در مورد سفر اخیر و تماس با افراد مبتلا به” یک مورد تایید شده از coronavirus بیانیه ای گفت:.

پزشکان در دانشگاه UC Davis گفت: آنها خواسته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست شمال کالیفرنیا زن برای coronavirus که پذیرفته شد و در اواسط فوریه. اما CDC نه تایید تست تا فوریه. 23 زیرا زن “مناسب نیست موجود CDC معیار” برای این ویروس با توجه به یک یادداشت در بیمارستان سایت.

در روز پنج شنبه محققان با تمرکز بر ردیابی از روی حرکات به شکل از چگونه او در معرض ویروس و این که آیا او ممکن است ندانسته آلوده هر کس دیگری. زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل. که مرکز درمانی حدود 35 مایل از UC Davis مرکز پزشکی.

مقامات ریختن نور بیشتری بر روی ویروس

علاوه بر این زنان از سانتا کلارا و سولانو شهرستان 60 افراد دیگر در آمریکا با COVID-19 یا سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز.

جهانی تعداد کسانی که بیمار با این ویروس بود در 84,128 در روز جمعه. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ می ایستد در 2,867 بسیاری از آنها در چین است.

در همین حال مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برگ ریزان برخی از نور بیشتری بر روی این ویروس در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در کالیفرنیا از جمله چه مدت می تواند زنده ماندن در سطوح.

یک CDC رسمی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: این ویروس می تواند زندگی می کنند به روز در سطوح اما خبر خوب این است که این ویروس همچنین می تواند کشته شود به راحتی با تمیز کردن محصولات. بیشتر چه مقامات باور نمی کنم مردم معمولا آلوده با لمس بلند-سطوح آلوده در وهله اول.

کروناویروس یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی, سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از زمان شیوع بیماری جدید بیماری رسما به نام COVID-19 که علل مشابه بیماری تنفسی علائم به عنوان گونه های دیگر.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از مایعات بدن منتقل می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه مانند آنفولانزا.

Coronavirus پیشگیری است که از آنفولانزا و همچنین اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر پوشش سرفه و عطسه شستن دست با آب و صابون و ضد عفونی کننده سطوح و با استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

این خبر باعث شده است ساکنان در جوامع در نزدیکی آخرین عفونت به اقدامات احتیاطی اضافی.

“من قطعا رفتن به پوشیدن من ماسک و دستکش در کار چون من یک سرور گفت:” واکاویل کالیفرنیا کوچه بولینگ کارگر دنیس Arriaga که گفت او مراقبت می کند اگر او برای انتقاد از اقدامات احتیاطی اضافی.

“در پایان روز این زندگی من است,” او گفت:.

آسوشیتد پرس و ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>