Coronavirus به روز رسانی: تمام شهرستان ریورساید ساکنان در حال حاضر می توانید آزمایش

مایدزرت | No comments

Riverside County ساکنان که علائم COVID-19 در حال حاضر واجد شرایط برای تست.

اصلاح در تست دستورالعمل جمعه اعلام کرد اجازه خواهد داد که هر کسی که برای پیدا کردن اینکه آیا آنها از این بیماری است. مقامات گفته اند که گسترش آزمایش برای کسانی که با و بدون علائم را به کارشناسان یک ایده بهتر از میزان این بیماری در این شهرستان است.

“ما در حال آزمایش مردم در حال حاضر زمانی که آنها بیمار, اما ما نیاز به درک چگونه COVID-19 مؤثر است افرادی که ممکن است به طور کلی احساس خوبی از جمله کودکان و نوجوانان” دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت. “این را به عنوان یک شاخص کلیدی برای درک چگونه آن را گسترش و دانستن که در آن مناطق ما از نگرانی در حال هنگامی که ما فکر می کنم اگر و چقدر به باز دوباره.”

حدود 30000 آزمایشات تجویز شده است تا کنون در این شهرستان را چهار جامعه آزمون سایت و همچنین درمانگاه و بیمارستان ها و مکان های دیگر به گفته مقامات شهرستان.

شهرستان مقامات همچنین اعلام کرد جمعه افتتاح یک پنجم جامعه تست سایت — این یکی در بلایت Fairgrounds واقع در 591 N. زیتون دریاچه بلوار. آن را باز خواهد شد و چهارشنبه آینده (مارس 22) و عمل به مدت چهار روز.

“من می خواهم برای تشکر از Riverside County بهداشت عمومی برای آوردن این مقدار مورد نیاز از منابع به بلایت منطقه و همچنین با تشکر از Palo Verde بیمارستان که ارائه شده است تست” شهرستان سرپرست V. مانوئل پرز در بیانیه ای گفت. “تست به خصوص با گسترش معیارهای ما را در یک تصویر بهتر از این وضعیت است.”

شهرستان نیز عامل تست سایت در کنار رودخانه شهرستان در محل دائمی نمایشگاه های Indio, سه شنبه از طریق شنبه; الماس ورزشگاه در لیک ال سینور روزهای یکشنبه از طریق پنج شنبه ها; پارکینگ در برداشت Christian Fellowship Church در کنار رودخانه سه شنبه از طریق شنبه و پرریس Fairgrounds, سه شنبه از طریق شنبه.

کسانی که می خواهند به آزمایش می شود باید تماس 800-945-6171 برای یک قرار ملاقات. درایو-یو پی اس های بدون قرار ملاقات را نمی توان جایگزین کرد.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>