Coronavirus به روز رسانی: کالیفرنیا می شود قدرت را به بیش از هتل ها و متل ها برای منزوی کردن بیماران

مایدزرت | No comments

ایالت کالیفرنیا است که قدرت را بیش از هتل ها متل ها و تجهیزات پزشکی به منظور قرنطینه منزوی کردن و یا درمان coronavirus بیماران هر چند جانبه فرمان اجرایی منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه.

در علاوه بر این به دیگر اقدامات اجرایی این معنی است که دولت در بهداشت و خدمات انسانی آژانس و دفتر خدمات اورژانس در حال آماده سازی برای احتمالا بیش از دارایی های خصوصی در صورتی که آنها نیاز به نگه داشتن افرادی که قرنطینه در انزوا و یا در درمان COVID-19.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Riverside County دستور لغو مراسم بزرگ

بیشتر: Coronavirus: نخل کویر ساکنان می توانند با شماره تلفن نظرات به شورای شهر در جلسه امروز

برخی از بیماران در حال حاضر نقل مکان کرد و به هتل ها; فرماندار گفت: 120 اتاق هتل در سان کارلوس در حال حاضر مسکن افرادی که قبلا قرنطینه در شاهزاده بزرگ کشتی کروز. کشتی لنگر انداخت در منطقه خلیج اوایل این هفته بود و مسافر بود که آزمایش مثبت برای ویروس.

“همانطور که شما می توانید تصور کنید, ما همه گیر برنامه ریزی ما نیز به دنبال به امن اضافی دارایی” Newsom گفت.

COVID-19 اعلام شد همه گیر جهانی در روز چهارشنبه; کالیفرنیا است که در میان ایالات آمریکا با تعداد زیادی از موارد. در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر پنجشنبه Newsom گفت که 198 نفر تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 یک حدود 10 درصد افزایش از روز قبل. چهار نفر از بیماران فوت کرده اند, او گفت:.

دیگر جنبه های 11-نقطه فرمان اجرایی عبارتند از:

  • به تأخیر انداختن مهلت دولت برای تشکیل پرونده مالیاتی 60 روز از مارس 15 و 60 روز برای افراد و کسب و کار است که نمی توانید فایل چرا که آنها به دنبال آن هستید بهداشت عمومی و الزامات مربوط به COVID-19
  • Waiving یک هفته انتظار برای افرادی که بیکار و غیر فعال به عنوان یک نتیجه از COVID-19 که تقاضا برای مزایای از طریق استخدام گروه توسعه
  • توانمند سازی محلی و ایالتی قانونگذاری برای برگزاری جلسات از طریق تلفنی و بدون نقض قوانین شفافیت آنها را به عموم مردم در دسترس و داشتن حداقل یک عضو حضور فیزیکی در محل نشست.

منظور اجرایی نیز تاکید بخشنامه به شهروندان به انصراف از غیر ضروری تجمع بیش از 250 نفر که او اعلام کرد که اواخر شنبه شب.

او گفت: “اقدامات لازم “را به کم کردن سرعت گسترش, برای دریافت از طریق پیک و دریافت از طریق چند ماه آینده پس ما نمی ما پایمال سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی و ما می توانیم ملاقات این لحظه محافظت از مردم و انجام بهترین های ما به آدرس نه فقط سلامت اما امنیت عمومی و اقتصادی طبقه عواقب fo این لحظه است.”

منظور اجرایی می آید هشت روز پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری به دلیل گسترش ویروس.

Newsom گفت: commandeering را جزء در حال انجام است چرا که دولت به “آماده شدن برای افراط است.” که شامل به دنبال در امکانات در دولت پارک که محل سکونت یا “mothballed” امکانات است که می تواند تمیز شود.

همانطور که برای San Carlos, هتل, او گفت:, “ما تو را پر کنید که تا امروز اما دلیل ما می خواهیم 120 تخت است و به میزان ما به آن نیاز دارند.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>