Coronavirus به روز رسانی: آیزنهاور انتظار برای دریافت 200 بیشتر تست کیت جمعه

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

در میان اعتراض ملی بیش از یک تاخیر در تست برای coronavirus سخنگوی آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج می گوید: این بیمارستان به اندازه کافی تست “در حال حاضر است.”

این بیمارستان تا به حال 86 تست کیت در دست پنج شنبه شب با یکی دیگر از 200 کیت انتظار می رسند جمعه به گفته سخنگوی بیمارستان لی برنج.

آیزنهاور فرستاده بود از 45 تست برای تجزیه و تحلیل از روز شنبه صبح برنج گفت. از آن 14 برگشتم منفی پنج مثبت بودند و بقیه هنوز در انتظار نتایج.

بیمارستان درمان دو بیمار برای COVID-19 همانطور که از پنج شنبه سه تن دیگر از افرادی که آزمایش مثبت جدا شد در خانه, او گفت:.

کارشناسان بیماری های عفونی آمادگی را شناسایی کرده اند در دسترس بودن مراقبت ويژه تخت و هواکش به عنوان بالقوه “chokepoints” در مورد بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

آیزنهاور دارای 12 اتاق انزوا در بیمارستان, برنج گفت. بیمارستان نیز ایجاد کرده است “COVID-19 سرریز واحد” با فشار منفی در اتاق است که قادر به مسکن اضافی 16 بيمار, او گفت:. هر یک از جداسازی اتاق دارای یک تخت او گفت: چهار نفر از این اتاق می تواند به خانه دو نفر هر یک.

این بیمارستان دارای 45 هواکش, او گفت:. آن را کنار بگذارند پنج برای استفاده انحصاری از COVID-19 بیماران, او گفت:, و اضافه کرد که همه دستگاه تهویه مصنوعی استفاده نمی کنید می توان در دسترس برای افراد مبتلا به کوروناویروس.

“ما در حال حاضر به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیازهای ما,” او گفت: از طرفداران “هستند و می توانند به جای یک تعداد بیشتری از بیماران در صورت نیاز.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از N95 ماسک و طراحی تصفیه هوا ماسک برنج گفت. پرسید: اگر بیمارستان به اندازه کافی ماسک او گفت: “در حال حاضر بله.”

“ما مواد تیم مدیریت در حال انجام یک کار عالی از نگه داشتن ما عرضه شده و ما باید یک اورژانس کش” برنج گفت. “آن تبدیل شده است بسیار دشوار است برای به دست آوردن ماسک در بازار است.”

صحرا مراقبت و بیمارستان های شبکه که شامل کویر مرکز پزشکی منطقه ای و JFK یادبود بیمارستان در حال انجام تست در تاسیسات گفت: سخنگوی Krista رؤسای.

“اگر یک بیمار ارائه در بيمارستان و ملاقات CDC معیارهای ما با کار محلی ما در بخش بهداشت و درمان و در صورت لزوم جمع آوری نمونه برای آزمایش و ارائه آن به CDC منصوب آزمایشگاه” او در بیانیه ای گفت. “ما به دنبال دستورالعمل CDC برای شناسایی و درمان بیماران مشکوک یا تایید موارد coronavirus.”

بیمارستان ایجاد شده جدید اتاق انزوا در طی آن واحدهای پرستاری و انتظار دارد آنها را آنلاین به عنوان مورد نیاز, او گفت:.

“ما در حال حاضر با اضافه کردن تجهیزات است که اجازه می دهد تا ما را به افزایش تعداد اتاق انزوا در اساس به عنوان مورد نیاز” او در بیانیه ای گفت. “ما در حال حاضر اتاق برای رسیدگی به تقاضا در حال حاضر است.”

این بیمارستان تا به حال هیچ مسائل ارائه تهویه برای بیمارانی که نیاز به این سطح از مراقبت او گفت:. علاوه بر این او گفت: این مرکز دارای ماسک و تجهیزات حفاظتی به آن نیاز دارد در حال حاضر.

“شرکت ما یک استراتژی ملی برای دریافت بیشتر منابع به عنوان ما به آنها نیاز دارید” او گفت:. “ما باید به مقدار مناسب از منابع در حال حاضر اما ما از نزدیک نظارت بر ما عرضه سطح است.”

این است که در حال توسعه داستان andwill روز می شود.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>