Coronavirus به روز رسانی: قاضی فدرال دستور شش آدلانتو بازداشت شدگان منتشر

مایدزرت | No comments

یک قاضی فدرال دستور داده است تا از انتشار شش پزشکی آسیب پذیر افراد بازداشت شده در آدلانتو یخ مرکز پردازش به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قاضی تری کلاهدوز جونیور اعطا بازداشت شدگان’ نرم افزار برای سفارش ضابط موقت پنج شنبه و دستور داد آنها را منتشر شده از 1,940-تخت تسهیلات در موهاوی 5 بعد از ظهر جمعه.

مقامات فدرال باید پاسخ دهند آوریل 8 اگر آنها در مخالفت با صدور یک دستور مقدماتی در مورد او گفت: در سفارش.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی و ACLU بنیاد مهاجران حقوق پروژه ملی و زندان پروژه تا به حال ثبت دادخواست و درخواست سفارش ضابط موقت به نمایندگی از شش تن از بازداشت شدگان روز شنبه.

طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد که به دلیل زمینه های پزشکی, شرایط بازداشت شدگان بودند در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19. آن را متهم کرد که مقامات فدرال و تسهیلات سرپرست بودند نقض مهاجران حقوق اساسی “به دلیل شرایط خود را از سلول محل آنها را در معرض خطر جدی از آلوده شدن با COVID-19 و متهمان هستند که به عمد بی تفاوت نسبت به این مهم نگرانی است.”

“خوشه بندی افراد آسیب پذیر تحت این شرایط و در انتظار COVID-19 به منفجر شدن در آدلانتو ایجاد نه تنها یک بحران انسانی بلکه یک قانون اساسی” طرح دعوی در دادگاه گفت. “ماهیت این بیماری همه گیر و شرایط حبس در آدلانتو آن را غیر ممکن است برای (مقامات مهاجرت) برای محافظت از شاکیان از خطر ابتلا به عفونت.”

کلاهدوز تصمیم می آید را به عنوان مهاجران طرفداران و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور به نام ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای آزادی آن دسته از زندانیان که در معرض بالاترین خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر گسترده ملت است. دیگران رفته اند بیشتر خواستار مهاجرت فدرال مقامات برای آزادی همه بازداشت شدگان که نمی ژست تهدید برای امنیت عمومی.

از بعد از ظهر پنجشنبه یخ گزارش شش تایید موارد COVID-19 در میان بازداشت شدگان در سه امکانات در نیوجرسی و یکی در آریزونا و همچنین پنج مورد در میان یخ کارکنان و پرسنل مشغول به کار در یخ بازداشتگاه در نیوجرسی کلرادو و تگزاس.

در بیانیه ای در وب سایت خود یخ ” است که در آن کاهش گسترش COVID-19 در بازداشتگاه مسکن مردم با تب و یا علائم تنفسی در یک واحد پزشکی مسکن اتاق و یا در پزشکی هوابرد عفونت جداسازی اتاق.

آژانس می گوید که حمل و نقل مردم با متوسط تا شدید علائم و یا کسانی که نیاز به سطوح بالاتری از مراقبت یا نظارت به بیمارستان با تخصص در معرض خطر مراقبت. کسانی که لازم نیست یک تب یا علائم دیگر اما دیدار با معیارهای اپیدمیولوژیک در معرض خطر قرار دارد به صورت جداگانه و یا به عنوان یک گروه بسته به فضای آن را می گوید.

اما منتقدان باید به نام این اقدامات ناکافی و خواسته فدرال قضات سراسر کشور را به دخالت.

همانطور که از پنج شنبه در ACLU تا به حال امن و آزادی از مجموع 19 تن از بازداشت شدگان به دستور دادگاه در کالیفرنیا و پنسیلوانیا با توجه به Eunice Cho کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی ملی زندان پروژه. یخ نیز به طور داوطلبانه منتشر حداقل 18 نفر در ACLU به پرونده های حقوقی در واشنگتن نیوجرسی و ماساچوست, او گفت:.

“بازداشتگاه های اداره مهاجرت باید حکم اعدام, اما برای مشتریان ما آن را قطعا می تواند” چو در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده برای دیدن قضات سراسر کشور اثبات موضع ما است که آن را نامعقول به نگه داشتن مردم در عمران بازداشت تحت این شرایط است. ما را حفظ خواهد کرد مبارزه برای مشتریان در سایر مراکز بازداشت و متحده است.”

سازمان های دیگر نیز باید حمایت از زندانیان صورت نمیگیرد انتشار. برای مثال یخ منتشر پنج تجاوز مهاجران با سیستم ایمنی بدن از دو بازداشتگاه در آریزونا از جمله سه نفر با اچ آی وی در پاسخ به این گیر و یک قاضی دستور داد 10 تن از بازداشت شدگان با شرایط بهداشتی مزمن مجموعه ای رایگان از سه شهرستان زندان در نیوجرسی.

خطر عفونت در بازداشت ‘ویژه بالا’

در سفارشات صادر شده پنج شنبه, کلاهدوز ذکر شده تصمیمات خود را در دو مورد اخیر به انتشار سه نفر دیگر از مهاجران بازداشت شده در آدلانتو. او دستور بازداشت شدگان Pedro Bravo کستیللو و لوئیس Vasquez Rueda منتشر شد مارس 27 و بازداشت شدگان انریکه Francisco Hernandez شنبه منتشر شد.

او قبلا گفته است که مدنی بازداشت شدگان “باید حفاظت شده توسط دولت” اضافه کرد: “دولت نمی تواند انکار این واقعیت است که خطر ابتلا به عفونت در مهاجرت بازداشتگاه و زندان است — به خصوص اگر بدون علامت گارد یا کارمند دیگر وارد یک مرکز.”

اعطای سفارشات کلاهدوز گفت: در منافع عمومی به عنوان یک شیوع در بازداشتگاه به مخاطره می اندازد زندانیان و تسهیلات کارکنان و همچنین ساکنان San Bernardino County, دولت و کشور است. سان برناردینو شهرستان گزارش شده بود 304 مثبت COVID-19 موارد و هشت مرگ و میر ناشی از پنج شنبه شب.

“این یک زمان بی سابقه در تاریخ ملت ما پر از عدم اطمینان و ترس و اضطراب” کلاهدوز نوشت. “اما در زمان بحران پاسخ ما به کسانی که در معرض خطر باید با محبت و بی تفاوتی نیست. دولت نمی تواند با عمل سنگدلانه بی توجهی به ایمنی انسان همکار ما.”

بازداشت شدگان’ طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد که آدلانتو یکی از بزرگترین بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در کشور است “محصور محیط زیست که در آن بیماری های مسری به راحتی می توانید گسترش.” آن گفت: شرایط زندگی در این بازداشتگاه که متعلق به بخش خصوصی است و توسط GEO گروه اجتماعی فاصله غیر ممکن است پس از مردم زندگی در خوابگاه است که نگه دارید تا به 100 تن از بازداشت شدگان در یک زمان و خواب در تختخواب از هم جدا شده توسط تنها چند فوت است. آنها را به اشتراک غرق توالت و دوش و خوردن در مناطق جمعی.

همراه با ناتوانی خود را به عمل اجتماعی فاصله, بازداشت شدگان نیز عدم دسترسی به و یا آگاهی از شیوه های بهداشتی مورد نیاز برای جلوگیری از ویروس دعوی در دادگاه ادعا.

“در آدلانتو, بازداشت شدگان شده اند ارائه شده با ضد عفونی کننده دست و دستکش و یا ماسک — و نه به آنها دستور داده شده است در مورد نیاز به اجتماعی فاصله افتاده است ، “یکی از شاکیان هرگز حتی شنیده می شود از مدت ها قبل از وکیل پرسید به شرایط در آدلانتو در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.”

این مهاجران که کلاهدوز دستور داد منتشر شده عبارتند از:

  • خوزه روبلس رودریگز 37 ساله گواتمالا شهروند که دارای دیابت و فشار خون بالا و کلسترول بالا با توجه به طرح دعوی در دادگاه.
  • چارلز ادوارد Dacoff 54 ساله شهروند بلیز دچار نارسایی احتقانی قلب و فشار خون بالا و دیابت رنج می برد و یک تهدید کننده حیات در پزشکی اورژانس در آدلانتو در سال 2017.
  • Luis Lopez سلگدو 40 ساله مکزیکی شهروند است که مبتلا به اچ آی وی است.
  • خوزه هرناندز Velasquez 19 ساله در گواتمالا شهروند است که مبتلا به فشار خون و تجویز دارو برای کاهش خطر حمله قلبی.
  • مارتین وارگاس Arellano 54 ساله مکزیکی شهروند که دچار دیابت و فشار خون و هپاتیت C.
  • پائولا رین وایت 35 ساله مکزیکی شهروند است که مبتلا به آسم و دیابت است.

در برخی از سفارشات کلاهدوز دستور داد که مهاجران به اقامت و اسکان در محل در مکان های خاص و گفت: مقامات اداره مهاجرت می تواند نظارت خود را محل.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>