Coronavirus به روز رسانی: فرماندار می گوید سالمندان در خانه بمانند اما بسیاری از مزایای در هوای تازه و ورزش

مایدزرت | No comments

ایستاده در خارج از درب دفتر در نزدیکی ساختمان اصلی ورود در دوشنبه Mizell ارشد مرکز مدیر اجرایی وس زمستان گفت: به طور معمول راهرو به صف با مردم از رفتن به کلاس ها و برنامه هایی که شامل همه چیز از ورزش به هنر است.

سالن خالی بود پس Mizell و کلیسای جامع شهر ارشد مرکز بسته پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه در روز یکشنبه که افراد 65 ساله و مسن تر خود را منزوی در خانه های خود را حداقل تا آنجا که ممکن است.

“ما را تشویق سالمندان ما به ماندن در خانه و واقعا در حد وقت خود را در جامعه” زمستان گفت.

هنوز زمستان گفت که او نگران است در مورد سالمندان منزوی در خانه “است که مخالف آنچه ما می خواهیم آنها را به انجام” — و تشویق همه کسانی که می تواند به خارج شدن و پیاده روی های طولانی در محله خود. جمع آوری در کافی شاپ ها و مکان های امن که در آن فاصله نمی تواند اعمال شود اما توصیه نمی شود.

در حالی که مرکز بسته است, وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد ارائه داغ ناهار به آن 500 تا 600 گیرندگان دوشنبه از طریق جمعه بهار گفت.

بسیاری از سالمندان می گویند آنها می خواهند برای ادامه فعالیت های خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

در Demuth پارک در پالم اسپرینگز در روز دوشنبه pickleball دادگاه نیست به عنوان کامل به عنوان معمول اما بسیاری از آنها هنوز هم در حال پخش ورزش است که آن شناخته شده است مولفه های اجتماعی است.

این یک ورزش است که ارائه می دهد امن-فاصله هر چند توپ به کار گرفته شده توسط هر کس. کلید بازیکنان گفت: برای شستن دست های خود را و مطمئن شوید که به صورت خود را لمس و یا چشم.

“در pickleball شما در نزدیکی هر یک از دیگر و ما در حال دست و پا زدن انجام, پمپ, در پایان بازی گفت: Keri Arrags از پالم اسپرینگز. یک معلم در یک مدرسه محلی او با استفاده از برخی از زمان برای دریافت در یک بازی در Demuth پارک دادگاه.

“من فقط احساس بودن در هوای تازه و ورزش نیز مهم است,” او گفت:.

در حالی که سن طبقه بندی برای افراد مسن شروع می شود در 65, جک, Newby, مدیر اجرایی Joslyn مرکز در پالم دزرت گفت: وقت آن است که به نظر در حال تغییر است که به عنوان بسیاری از در 60s و 70s فعال هستند و سالم و مانند او هنوز هم کار می کند.

نه تنها ورزش خوب است, اما آن کمک می کند تا از بین بردن استرس, Newby گفت.

Joslyn مرکز در پالم دزرت که نیز در خدمت این یارو جوامع از هند و چاه رانچو مایراج بسته شد دوشنبه, اما ادامه آن وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه در خدمت به 60 خانه محدود سالمندان و اجازه خواهد داد که دسترسی به آن شربت خانه مواد غذایی.

همچنین در ادامه با برنامه های سلامتی که شامل یک جلسه با یک مشاور به عنوان درخواست ملاقات Newby گفت.

هیئت اجرایی برنامه ریزی شده بود برای دیدار با اواخر بعد از ظهر دوشنبه به تصمیم می گیرید که چگونه به حرکت رو به جلو باز با محدود برنامه ها و حضور و غیاب به عنوان مرکز انجام شده است از هفته گذشته و یا نزدیک Newby گفت.

نیاز به حتی یک روز دشوار بود, او گفت: از آنجا که مرکز است و نه فقط یک محل برای معاشرت آن را فراهم می کند مواد غذایی و سایر خدمات است.

“ماموریت ما این است که ما خدمت به سالمندان و مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن همه چیز را که آنها نیاز دارند” Newby گفت.

این مرکز شروع به پوسته پوسته شدن برنامه های آن در هفته گذشته اجازه می دهد تنها 10 نفر در هر کلاس به اجازه می دهد به صورت امن فاصله.

Newby خواست سالمندان به دور از تلویزیون و یا شاید فقط تماشای کارتون ها — هر چیزی اما در اخبار برای مدتی و یا خواندن یک کتاب. همه این فعالیت ها می تواند کمک به از بین بردن استرس, به خصوص اگر شما نمی توانید خانه را ترک.

او همچنین پیشنهاد تماس با دوستان و خانواده برای جلوگیری از انزوای کامل.

یک سرویس است که ادامه خواهد داد تا توسط تلفن شبکه امنیت برنامه که در آن داوطلبان به طور منظم تماس با خانه محدود سالمندان به خود را بررسی می کند.

همانطور که بیشتر مردم تصمیم به منزوی کردن در خانه هر Newsom پیشنهاد که خدمات تلفن خواهد بود گسترش Newby گفت.

“اگر شما یک تماس از ارشد خود را مرکز و یا از یک دوست و پاسخ است که چرا مردم خواهد شد چک کردن در شما” Newby گفت.

در یک توجه داشته باشید به صحرا خورشید, نخل کویر ساکن Larry Davis توافق با فرماندار درخواست کالیفرنیا 65 ساله و مسن تر در خانه بمانند.

اما او پیشنهاد کرد که مواد غذایی محلی خرده فروشان را در برخی از محل های اسکان برای سالمندان است.

“من توصیه می کنم آنها محدود خریداران از 8:00 صبح تا 10:00 صبح زمانی که آنها برای اولین بار باز می شود و باید نسبتا تمیز و به خوبی مواجه نگردند برای بیش از 65/70 گروه سنی” دیویس نوشت.

حداقل یک کسب و کار محلی است برگزاری ویژه, خرید ساعت برای سالمندان و معلولان این هفته است.

کلارک تغذیه در رانچو مایراج باز است 8 تا 9 صبح سه شنبه از طریق شنبه این هفته فروشگاه روز دوشنبه اعلام کرد در آن Facebook صفحه.

فروشگاه در 34-175 مونتری Ave. خواهد شد که کارکنان در سایت برای کمک به مردم با خرید خود را. برای اطلاعات تماس فروشگاه در (760) 324-4626.

مدیر فروشگاه می تواند از نظر دوشنبه ،

در Mizell ارشد مرکز اریکا Tommereahl وارد روز دوشنبه به عنوان او می کند و تقریبا هر روز به امید ملاقات با دوستان برای یکنوع بازی شبیه لوتو و سپس ناهار اما درها بسته شد به عنوان مرکز رفت و به طور موقت قفل برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“ما شده است کاهش در برنامه ها و خدمات سه هفته گذشته” زمستان گفت.

قبول وعده های غذایی بر روی چهار چرخ مرکز بسته است و همه آن برنامه ها و کلاس های معلق از طریق آوریل 24, حداقل, او گفت:.

از ساعت 8:30 صبح روز دوشنبه این مرکز پرداخت کارکنان از 40 بود فقط شروع به رفتن را از طریق عضویت در آن لیست به اطلاع همه از بسته شدن اما در حال حاضر با بررسی تماس های تلفنی.

مرکز باز می شود در ساعت 8 صبح و چند مانند Tommereahl شد تا در این درب ها به طور معمول تنها به تبدیل دور.

مرکز ادامه خواهد داد به کارکنان و اعضای باید بررسی Mizell Facebook صفحه به طور منظم برای به روز رسانی.

به عنوان او را به ماشین خود را به ترک Mizell, Tommereahl گفت Newsom بود رفتن بیش از حد در گفتن سالمندان برای منزوی کردن و او قصد دارد به بیرون رفتن و انجام خرید خود و ماموریت به عنوان مورد نیاز است.

اما برای معاشرت او انتظار دارد او را به ماندن در خانه بیشتر تا از این است که بیش از.

“من را از دست, دوستان من,” او گفت:. “من فکر می کنم این (عمل توسط Newsom) است که کمی پر از شکوفه. من متاسفم.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>