Coronavirus به روز رسانی: طرح دعوی در دادگاه می گوید coronavirus می تواند به ایجاد بحران انسانی ” در آدلانتو

مایدزرت | No comments

شش مهاجران بازداشت شده در آدلانتو یخ مرکز پردازش باید شکایت مهاجرت فدرال مقامات این استدلال که ادامه حبس در میان coronavirus همه گیر نقض حقوق اساسی. بازداشت شدگان همه آنها باید زمینه های پزشکی, شرایط درخواست یک قاضی فدرال به اعطای آزادی فوری آنها از موهاوی بازداشتگاه.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی و ACLU بنیاد مهاجران حقوق پروژه ملی و زندان پروژه واصل طرح دعوی در دادگاه و درخواست سفارش ضابط موقت به نمایندگی از بازداشت شدگان در روز دوشنبه.

“خوشه بندی افراد آسیب پذیر تحت این شرایط و در انتظار COVID-19 به منفجر شدن در آدلانتو ایجاد نه تنها یک بحران انسانی بلکه یک قانون اساسی” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “ماهیت این بیماری همه گیر و شرایط حبس در آدلانتو آن را غیر ممکن است برای [مقامات مهاجرت] به محافظت از شاکیان از خطر ابتلا به عفونت.”

در آدلانتو بازداشت شدگان’ طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان مهاجران طرفداران و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور به نام ایالات متحده مهاجرت و گمرک برای آزادی کسانی که در بالاترین خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار یا در حال مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر گسترده ملت است. دیگران رفته اند بیشتر خواستار مهاجرت فدرال مقامات برای آزادی همه بازداشت شدگان که نمی ژست تهدید برای امنیت عمومی.

از بعد از ظهر دوشنبه یخ, گزارش چهار مورد تأیید از COVID-19 در میان بازداشت شدگان در سه امکانات در نیوجرسی و همچنین پنج مورد در میان یخ کارکنان و پرسنل مشغول به کار در یخ بازداشتگاه در نیوجرسی کلرادو و تگزاس.

در بیانیه ای در وب سایت خود یخ ” است که در آن کاهش گسترش COVID-19 در بازداشتگاه مسکن مردم با تب و یا علائم تنفسی در یک واحد پزشکی مسکن اتاق و یا در پزشکی هوابرد عفونت جداسازی اتاق. آژانس می گوید که حمل و نقل مردم با متوسط تا شدید علائم و یا کسانی که نیاز به سطوح بالاتری از مراقبت یا نظارت به بیمارستان با تخصص در معرض خطر مراقبت. کسانی که لازم نیست یک تب یا علائم دیگر اما دیدار با معیارهای اپیدمیولوژیک در معرض خطر قرار دارد به صورت جداگانه و یا به عنوان یک گروه بسته به فضای آن را می گوید.

اما منتقدان باید به نام این اقدامات ناکافی است. هفته گذشته مهاجران بازداشت شده در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد و یوبا سیتی زندان شهرستان در شمال کالیفرنیا شکایت مهاجرت فدرال مقامات برای ارائه حمایت کافی در میان coronavirus همه گیر و نام خود را برای انتشار.

در پاسخ به خواسته های مشابه در یک منطقه فدرال قاضی روز جمعه دستور آزادی دو مهاجران بازداشت شده در آدلانتو با توجه به تهدید ویروس در تاسیسات. همچنین در هفته گذشته یخ منتشر پنج تجاوز مهاجران با سیستم ایمنی بدن از دو بازداشتگاه در آریزونا از جمله سه نفر با اچ آی وی در پاسخ به این گیر و یک قاضی دستور داد 10 تن از بازداشت شدگان با شرایط بهداشتی مزمن مجموعه ای رایگان از سه شهرستان زندان در نیوجرسی.

‘اجتناب از یک فاجعه انسانی’

در آدلانتو طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که این مرکز یکی از بزرگترین بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در کشور است “محصور محیط زیست که در آن بیماری های مسری به راحتی می توانید گسترش.” آن می گوید: شرایط زندگی در این بازداشتگاه که متعلق به بخش خصوصی است و توسط GEO گروه اجتماعی فاصله غیر ممکن است پس از مردم زندگی در خوابگاه است که نگه دارید تا به 100 تن از بازداشت شدگان در یک زمان و خواب در تختخواب از هم جدا شده توسط تنها چند فوت است. آنها را به اشتراک غرق توالت و دوش و خوردن در مناطق جمعی.

همراه با ناتوانی خود را به عمل اجتماعی فاصله, بازداشت شدگان نیز عدم دسترسی به و یا آگاهی از شیوه های بهداشتی مورد نیاز برای جلوگیری از این ویروس طرح دعوی در دادگاه مدعی.

“در آدلانتو, بازداشت شدگان شده اند ارائه شده با ضد عفونی کننده دست و دستکش و یا ماسک — و نه به آنها دستور داده شده است در مورد نیاز به اجتماعی فاصله” آن را می گوید. “یکی از شاکیان هرگز حتی شنیده می شود از مدت ها قبل از وکیل پرسید به شرایط در آدلانتو در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.”

و شش تن از بازداشت شدگان که شرایط پزشکی موجود از جمله دیابت و فشار خون HIV و هپاتيت C در افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ اگر در معرض ویروس آن استدلال می کند.

بازرسان فدرال در بر داشت جدی ایمنی و بهداشت نقض در آدلانتو از جمله تاخیر در مراقبت از دندان, با توجه به یک سال 2018 گزارش از وزارت امنیت داخلی دفتر بازرس کل.

“مقامات بهداشت عمومی باید همواره در دستور همه ما است که کاهش تعداد زیادی از مردم برگزار مهاجر در بازداشتگاه — به عنوان زندان و زندانها و دیگر امکانات مشابه — یک گام مهم برای اجتناب از یک فاجعه انسانی از COVID-19,” Eunice Cho کارکنان ارشد وکیل در ACLU ملی زندان پروژه در بیانیه ای گفت. “یخ باید انجام بخشی خود را برای پهن کردن منحنی با آزاد کردن مردم از آن حضانت با شروع بیشتر در معرض بیماری های جدی و یا مرگ.”

کت و شلوار امتیاز نیز به یک منطقه فدرال قاضی را در روز جمعه به انتشار دو مرد بازداشت شده توسط ICE در اواسط ماه مارس به عنوان ویروس پخش شد از طریق کالیفرنیا.

در تصمیم فدرال منطقه قاضی تری J. کلاهدوز جونیور گفت مدنی بازداشت شدگان “باید حفاظت شده توسط دولت” اضافه کرد: “دولت نمی تواند انکار این واقعیت است که خطر ابتلا به عفونت در مهاجرت بازداشتگاه و زندان است — به خصوص اگر بدون علامت گارد یا کارمند دیگر وارد یک مرکز.”

اعطای موقت ضابط سفارش کلاهدوز گفت: در منافع عمومی به عنوان یک شیوع در بازداشتگاه به مخاطره می اندازد زندانیان و تسهیلات کارکنان و همچنین ساکنان San Bernardino County, دولت و کشور است.

“این یک زمان بی سابقه در تاریخ ملت ما پر از عدم اطمینان و ترس و اضطراب” کلاهدوز نوشت. “اما در زمان بحران پاسخ ما به کسانی که در معرض خطر باید با محبت و بی تفاوتی نیست. دولت نمی تواند با عمل سنگدلانه بی توجهی به ایمنی انسان همکار ما.”

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>