Coronavirus به روز رسانی: ‘بیایید گمراه در کنار احتیاط’ پالم اسپرینگز شهردار می گوید اجباری نوار تعطیلی

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

پالم اسپرینگز شهردار جف Kors روز دوشنبه گفت: این شهرستان باید قانون به شدت به محافظت از coronavirus در صورت اعتراض از صنعت خدمات بیش از یک اجباری جهت بستن میله و محدود کردن ظرفیت در رستوران های شهر.

پالم اسپرینگز پلیس رفت و درب-به-درب اوایل یکشنبه شب اجرای اضطراری سفارش توسط پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده است. میله همراه عرصه جاده در مرکز شهر پالم اسپرینگز شد و در حال حاضر تعطیل توسط پلیس رسید.

“من فکر نمی کنم ما هرگز به عقب نگاه می کنم ما بیش از حد به حفاظت از زندگی مردم است.’ بیایید گمراه در کنار احتیاط” Kors گفت: صبح روز دوشنبه در iHub رادیو.

تنها چند ساعت پس از اورژانس سفارش برخی از صاحبان نوار در حال حاضر شروع برنامه ریزی اخراج و لغو آینده رویدادهای مهم از جمله روز سنت پاتریک.

چند صاحبان کسب و کار محلی در گفتگو با وکلای مدافع خود را به تصمیم می گیرید که آیا به تعقیب قانونی این شهر تصمیم گیری است.

“آیا ما قطع ما ساعت ؟ چه در مورد کارکنان من? خدا این بچه ها نیاز به کار” گفت: Pete Petna صاحب پیت مخفی گاه در کف دره درایو.

اما این شهر در دفاع از آن اورژانس تصمیمات لازم را برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“این فقط طول می کشد یک فرد آلوده در یک نوار شلوغ که در آن مردم در حال رقص بدن به بدن را آلوده به طور بالقوه صدها” Kors گفت.

او متعهد به استفاده از بودجه شهرستان برای ترویج دوم فصل گردشگری در پاییز و گفت: این مرکز کنوانسیون درخواست آن سازمان دهندگان این رویداد را لغو نمی, اما به جای برنامه ریزی مجدد برای بعد از آن در سال.

“مردم در حال رفتن به بسیار antsy به دور نیست و هیچ مکانی بهتر می شود از پالم اسپرینگز” Kors گفت.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام برای هر نوار شراب سازی آبجوسازی و کسب و کار مشابه در کالیفرنیا به نزدیک در حالی که درخواست که سالمندان خود منزوی و رستوران نصف ظرفیت خود را.

چند ساعت بعد آماده امضا شهرستان را سفارش دوم اضطراری تصمیم گیری در پالم اسپرینگز در دو روز.

آماده اقدامات هنوز هم نیاز به تصویب شورای شهر با رای انتظار می رود در جلسه روز پنجشنبه. Kors گفت: این شورا مورد بحث بالقوه شهر موجب به طور موقت به منع اخراج برای ساکنان و همچنین به عنوان کسب و کار است که نمی توانیم اجاره با اقتصاد رنج می برند از بسته فراز زندگی.

او گفت که این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان آغاز شده بود سازماندهی تماس با دره شهرداران و مدیران شهری به بحث در مورد دست زدن به این بیماری همه گیر.

در دوشنبه, نیوجرسی, نیویورک و کنتیکت به طور مشترک به دستور رستوران تنها به فروش takeout و موظف است که قمار ورزشگاه و دیگر موسسات نزدیک پنج شنبه شب. اوهایو ایالت ایلینوی و در جای دیگر در حال حاضر شروع به محدود کردن کافه ها و رستوران ها.

کاخ سفید اعلام کرد لغو سالانه عید پاک تخم مرغ رول و دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی.

بیشتر: “این جنون مطلق’: پالم اسپرینگز تعطیل تمام میله با توجه به coronavirus نگرانی

بیشتر: Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار شدید جداسازی برای سالمندان بسته میله در سراسر دولت

بیشتر: خشک سرفه یا گلو درد? 9 مراحل را اگر شما ممکن است coronavirus

آنچه ما می دانیم درباره Riverside County موارد

هیچ مورد جدید از coronavirus گزارش شده در شهرستان ریورساید از مطبوعات زمان اوایل یکشنبه شب. در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد 14 موارد گزارش شده تا کنون:

  • روز شنبه, مارس 14: دو Coachella ساکنان دره گزارش شده به عنوان تست مثبت برای کوروناویروس. یکی از بیماران در بیمارستان بستری شد و در انزوا در خانه. یک county رسمی بهداشت گفت: موارد مرتبط با جامعه گسترش یافته است.
  • جمعه, مارس 13: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد در Coachella Valley. یک نفر در حال صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.
  • پنج شنبه, مارس 12: یک مورد اعلام شده است در Coachella Valley.
  • چهار شنبه, مارس 11: یک مورد اعلام شده است. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار جدا شد در خانه در Coachella Valley بر اساس یک county health رسمی.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley. سلامت محققان گفت: سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شد و در خانه سوم بود که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. یک شهرستان گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • روز شنبه, مارس 7: مقامات اعلام این شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus. است که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. یک county بهداشت عمومی گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امیدوار به تکمیل در چند روز اما گفت ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • سهشنبه, فوریه. 25: اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus گزارش شده است. این فرد نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

اولین مورد گزارش شده در San Bernardino County

سان برناردینو شهرستان در روز شنبه اعلام کرد نخستین مورد تایید شده از coronavirus. بیمار 53 ساله رفت و به قیصر فونتانا در روز پنج شنبه پس از او علامتی بود و تست شده برای ویروس.

“ما گروه شناسایی که آنها تا به حال تماس با ما می توانید نظارت بر هر گونه علائم و نشانه ها” لانا Culp سخنگوی San Bernardino County وزارت بهداشت گفت: خورشید صحرا.

همه Riverside County مدارس بسته هستند

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر در روز جمعه دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاه ها در این شهرستان به منظور کاهش گسترش coronavirus.

منظور برداشته خواهد شد مارس 3 و کلاس سر گرفته خواهد شد در آوریل 6, مگر اینکه به روز رسانی دیگر موجه است قبل از آن زمان قیصر در بیانیه ای گفت.

قیصر روشن منظور در نامه ای در روز شنبه گفت: مهد کودک موجود در مدرسه بسته شدن منظور کسانی هستند که در درجه اول وابسته به نظام مدرسه عمومی مانند سر شروع می شود. مراقبت روز, مهد کودک خصوصی برنامه ها و دیگران نه وابسته به نهادهای عمومی یا مدارس را نمی خواهد بسته تحت نظم او نوشت.

وی کارکنان در این مراکز باقی مانده باز به “تمام اقدامات احتیاطی مناسب” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“پس از اجتماعی فاصله است که اغلب غیر عملی برای کودکان بسیار جوان تسهیلات خود را باید تشویق کودکان به شستن دست های خود را اغلب و به طور منظم تمیز بالا لمس سطوح اسباب بازی و کمک آموزشی با به طور منظم پاک کننده,” او نوشت.

او همچنین توصیه می شود به حداقل برسد و تقسیم کلاس اندازه متناوب playtimes و نه اجازه می دهد کودکان بیمار و شرکت در فعالیت های.

قیصر نیز در سمت چپ باز احتمال این که او ممکن است نزدیک امکانات “باید تغییر ماهیت این بیماری همه گیر شایسته آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>