Coronavirus به روز رسانی: جدید Coachella Valley مورد گزارش شده, آوردن Riverside County مجموع به 15

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

یک Riverside County health رسمی گزارش روز دوشنبه که 13 مورد مثبت از coronavirus کشف شده از Coachella Valley آوردن تعداد کل موارد در کنار رودخانه شهرستان به 15.

خوزه Arballo جونیور, ارشد, اطلاعات عمومی متخصص از وزارت بهداشت گفت: منبع در دست بررسی است.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: ‘بیایید گمراه در کنار احتیاط’ پالم اسپرینگز شهردار می گوید اجباری نوار تعطیلی

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: San Bernardino County تایید اولین مورد; چهار تفنگداران دریایی آزمایش منفی

بیشتر: خشک سرفه یا گلو درد? 9 مراحل را اگر شما ممکن است coronavirus

آنچه ما در مورد قبلی Riverside County موارد

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد 14 مورد گزارش در روز دوشنبه:

  • روز شنبه, مارس 14: دو Coachella ساکنان دره گزارش شده به عنوان تست مثبت برای کوروناویروس. یکی از بیماران در بیمارستان بستری شد و در انزوا در خانه. یک county رسمی بهداشت گفت: موارد مرتبط با جامعه گسترش یافته است.
  • جمعه, مارس 13: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد در Coachella Valley. یک نفر در حال صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.
  • پنج شنبه, مارس 12: یک مورد اعلام شده است در Coachella Valley.
  • چهار شنبه, مارس 11: یک مورد اعلام شده است. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار جدا شد در خانه در Coachella Valley بر اساس یک county health رسمی.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley. سلامت محققان گفت: سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شد و در خانه سوم بود که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. یک شهرستان گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • روز شنبه, مارس 7: مقامات اعلام این شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus. است که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. یک county بهداشت عمومی گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امیدوار به تکمیل در چند روز اما گفت ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • سهشنبه, فوریه. 25: اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus گزارش شده است. این فرد نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

اولین مورد گزارش شده در San Bernardino County

سان برناردینو شهرستان در روز شنبه اعلام کرد نخستین مورد تایید شده از coronavirus. بیمار 53 ساله رفت و به قیصر فونتانا در روز پنج شنبه پس از او علامتی بود و تست شده برای ویروس.

“ما گروه شناسایی که آنها تا به حال تماس با ما می توانید نظارت بر هر گونه علائم و نشانه ها” لانا Culp سخنگوی San Bernardino County وزارت بهداشت گفت: خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>