Coronavirus به روز رسانی: ندارد موارد اضافی موجود در رانچو مایراج آسایشگاه

مایدزرت | No comments

وجود دارد بدون موارد اضافی از COVID-19 در رانچو مایراج آسایشگاه به دو گزارش مثبت از موارد Riverside County سخنگوی تایید به صحرا خورشید در روز پنج شنبه.

مقامات شهرستان گزارش مارس 13 که یک بیمار که به صرف زمان در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی حال آزمایش مثبت برای COVID-19. این بیمار 73 ساله ای که به دست آورد این ویروس در حالی که مبارزه با سرطان خون درگذشت, مارس 16.

اعلام این خبر که زمان صرف شده در این تاسیسات موجب ترس است که بهداشت و سلامت دیگر به خطر بیافتد ساکنان و کارکنان در این مرکز نیز بیمار قرار می گیرند. افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی هستند در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

شهرستان مقامات بهداشت بلافاصله تست بقیه ساکنان و کارکنان 99-تخت تسهیلات برای coronavirus گردآوری نزدیک به 200 نمونه. از کسانی که فقط یک نفر دیگر — یک زن در 30s که آیا قرارداد کار در تاسیسات — آزمایش مثبت برای ویروس. او جدا شد و در خانه شد و انتظار می رود به بهبود می یابند. که قبلا گزارش شده در مارس 19.

“سایر بیماران و کارکنان از رانچو مایراج آسایشگاه بودند پاک” شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: روز شنبه از طریق پیام متنی. وجود دارد “هیچ دیگر تایید موارد COVID-19 در این مرکز است.”

اسکات Gillis این رانچو مایراج مرکز, مدیر, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اعلام خوش آمدید بیت از مثبت coronavirus اخبار در Coachella Valley است که ضربه این بیماری همه گیر. همانطور که از صبح روز پنج شنبه در این منطقه تا به حال 41 مورد تأیید ویروس یا حدود 38 درصد از شهرستان کل موارد. هفت شهرستان را هشت مرگ و میر آمده اند در Coachella Valley.

شیوع در مرکز پرستاری می تواند بیشتر هدایت می شود تا این منطقه را مورد شمارش و مرگ و میر. شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری در کرکلند بشویید. تا به حال ادعا 35 زندگی که از یکشنبه.

خانه های سالمندان در نظر گرفته “کامل-طوفان محیط زیست” برای این ویروس به این دلیل که امکانات خانه برای افراد مسن که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی و به دلیل امکانات اغلب بیمار مجهز به جلوگیری از گسترش عفونت در دیوار خود را و فراتر از آن. همانطور که از دوشنبه, 147 خانه های پرستاری در سراسر 27 متحده تا به حال حداقل یکی از ساکنان با COVID-19 با توجه به داده های CDC مشترک با فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

رانچو مایراج تسهیلات در نزدیکی باشگاه های کشور رانندگی و مونتری Avenue, دریافت حداقل 17 سلامت استناد در سال گذشته با توجه به آن های اخیر بازرسی بهداشت گزارش تکمیل شده در مارس 2019. دولت به طور متوسط کمتر از 13 و ایالات متحده به طور متوسط هشت. هر یک از تسهیلات استناد شد که حداقل تاثیر “برخی” یا “چند” بیماران و شامل فقیر تنفسی مراقبت های مدیریت و فقیر نظافت, در میان دیگران.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>