Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز توزیع مواد غذایی در خدمت تقریبا 4000

مایدزرت | No comments

یک خط از اتومبیل snaked در اطراف مرکز شهر پالم اسپرینگز در روز پنج شنبه بعد از ظهر. پس از انتظار تا دو ساعت رانندگان کشیده به پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون پارکینگ و ظهور باز کردن تنه خود را تا اعضای گارد ملی ارتش می تواند بار آنها را با لوبیا خشک و کنسرو میوه ها و سبزیجات تازه و تولید است.

بیش از 900 خودرو حدودا از طریق پنج شنبه توزیع در پالم اسپرینگز با توجه به پیدا کردن مواد غذایی, بانک, رئيس جمهور و مدیر عامل دبی اسپینوزا. او تخمین می زند این رویداد ارائه مواد غذایی برای حدود 4000 نفر است. او گفت: “بسیاری” از این افراد هرگز قبل از حضور در توزیع مواد غذایی.

توزیع در مرکز کنوانسیون می گیرد هر اول و سوم پنج شنبه بین 3:30 بعد از ظهر و 7:30 p. m.

پالم اسپرینگز توزیع مواد غذایی یکی از حداقل 17 موقت تلفن همراه بازار که پیدا کردن غذا بانک باز کرده است در کویر پس از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار, این, بهار, پاک کردن شغل و ترغیب 2.7 میلیون نفر در سراسر کشور به پرونده بیمه بیکاری در چهار هفته گذشته.

بانک غذایی در حال حاضر به اجرا در مجموع از 25 موبایل بازار و تامین مواد غذایی به بیش از 100 pantries غذایی و تغذیه سایت های اجرا شده توسط غیر انتفاعی و سازمان مذهبی شرکای مانند Coachella Valley نجات ماموریت مارتا ایجاد کرد & آشپزخانه در Indio و تجاوز مرکز در پالم اسپرینگز.

پیدا کردن توزیع 1.3 میلیون پوند از مواد غذایی رایگان از طریق تلفن همراه خود را و بازارهای سازمان های همکار در ماه مارس — افزایش حدود 30 درصد بیش مارس 2019, او گفت:. بیشتر از آن افزایش در آمد و در دو هفته آخر ماه مارس او گفت: پس از دولت را پناهگاه در محل سفارش اثر صورت گرفت.

“این ترسناک بخشی از این چیز” او گفت:. “این آمار هر کس را به شدت در یک زمان.”

و با افراد بیشتری در Coachella Valley و بالا کویر جوامع نیاز به کمک های غذایی, مواد غذایی بانک نیز به دنبال کمک های مالی از غذا و پول, او گفت:.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می توانید نگه دارید تا با سرعت افزایش یافته و نیاز” اسپینوزا گفت. “ما نمی خواهید برای رفتن به عقب در مقدار غذایی که ما در حال دادن به جامعه است.”

بیشتر: چه coronavirus معنی برای محیط زیست? جدید ناسا داده میریزد نور به ویروس’ تاثیر

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

بیشتر: جاشوا درخت, پارک تنیس, گلف: عکس های از حوادث و مکان در بیابان ما را از دست ندهید

شهرستان به ارائه تست به روز رسانی

مراقبت های بهداشتی و مسئولان شهرستان انتظار می رود به بحث در مورد دستورالعمل جدید برای گسترش COVID-19 آزمایش در طول یک کنفرانس رسانه های این بعد از ظهر. آنها همچنین انتظار می رود به بحث در مورد ظرفیت در منطقه مراقبت های بهداشتی و امکانات فعلی بهداشت عمومی اقدامات به سرعت گسترش coronavirus با توجه به انتشار اخبار.

Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز ریورساید دانشگاه نظام سلامت-سلامت عمومی مدیر کیم Saruwatari شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر و دستیار خزانه دار-جمع آوری مالیات مت جنینگز شرکت انتظار می رود.

این رویداد خواهد شد و بصورت زنده در کنار رودخانه دانشگاه نظام سلامت-سلامت عمومی Facebook صفحه.

La Quinta رول وام کسب و کار کوچک برنامه

La Quinta است نورد از $1.5 میلیون کسب و کار کوچک کمک برنامه برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس یا به دلیل کاهش خدمات و یا نیاز به تعطیل همه با هم.

این شورا اختصاص بودجه در ماه مارس و کارکنان پرده برداری از یک برنامه وام بود که به اتفاق آرا تصویب پنج شنبه شب در نشست اضطراری.

کسب و کار با 25 یا کمتر تمام وقت معادل کارکنان می تواند واجد شرایط برای 0% بهره وام از $5,000, $15,000 یا $20,000 تا دو سال به آن پرداخت شروع مارس 2021.

“ما خوش شانس بوده که در طول چند سال گذشته به راه اندازی برخی از نسبتا سالم و قوی ذخایر و بخشی از آن دلیل است که ما کسب و کار کوچک اختصاص داده شده واقعا ساخت خود را بخشی از جامعه ما و بخشی از ما رشد” Councilmember کاتلین فیتزپاتریک گفت.

قاضی: Coronavirus طرح برای زندان می افتد کوتاه

رودخانه شهرستان کلانتر بخش موفق به پاسخ به پرسش های اساسی در مورد شرایط در زندان شهرستان سیستم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک قاضی فدرال گفت: آوریل 14, سفارش گروه برای شرکت در میانجیگری با طرفداران اهل بیت و در نهایت بازگشت به تخته رسم به پیش نویس یک طرح است که مطابق با توافق مورد نیاز است.

نگرانی از افزایش موارد در زندان سیستم در سراسر کشور, زندان, دفتر حقوقی وکیل سارا نورمن — که نشان دهنده Riverside County زندانیان در فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به دنبال بهبود مراقبت های بهداشتی برای زندانی — معتقد است که عدم شفافیت در مورد اهل بیت بهداشت و توانایی جسمی فاصله از دیگران است “فوق العاده در مورد.”

منطقه مرکزی کالیفرنیا قاضی ویرجینیا فیلیپس دستور این شهرستان در هفته گذشته به انتشار طرح Riverside County Sheriff بخش است در محل قرار داده برای کنترل coronavirus در زندان به سیستم.

در جهت اعطای اضطراری, حرکت, او گفت که او را راضی نمی کند با این پاسخ او را دریافت و در یک جلسه در روز دوشنبه.

“متهم ندارد اطلاعات مربوط به شرایط موجود در زندان شهرستان امکانات اصرار داشت که انتقال زندانیان به تازگی به اتمام خالی زندان در Indio بود که امکان پذیر نیست و اعتراف کرد که در حال تحقیق جایگزین گزینه های مسکن از جمله مراکز تفریحی نیمه راه خانه و هتل” فیلیپس نوشت: در مارس 14 سفارش.

شهرستان وکلای مدافع استدلال کرده بود ناموفق از طرف کلانتر و سازمان های دیگر است که مدیریت عملیات مراقبت های بهداشتی است که رضایت بخش برنامه بود در محل دادگاه اضطراری مداخله لازم نیست.

دستیار شهرستان مشاور James E. Brown یک لیست ارائه شده به دادگاه از “فوق العاده و بی سابقه اقدامات پیشگیرانه” شهرستان است که در نظر گرفتن برای محافظت از زندانیان و ساکنان شهرستان.

Riverside County Sheriff چاد Bianco, اما, اختلافات خصوصیات از اطلاعات ارائه شده توسط شهرستان وکیل به دادگاه به عنوان گروه خود را طرح. او گفت: از آن تولید شده بود در نورمن درخواست و برای قاضی بررسی است.

“زندان قانون است و سوء استفاده از سیستم قضایی به منظور آزادی زندانیان” بیانکو گفت. “ما قصد داریم آن را انجام دهد.”

بیانکو گفت: این اداره در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به صورت روزانه برای اطمینان از بیماری نه از طریق نظامی.

“ما در حال ملاقات با کارکنان پزشکی تقریبا به صورت روزانه بیش از رفتن دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در زندان” بیانکو گفت. “اگر ما تولید یک برنامه نوشته شده است که به حساب نمی اختلالات. ما باید یک هدف نهایی برای اطمینان از همه امن است; چگونه ما وجود دارد را تغییر روز به روز.”

دو رودخانه شهرستان کلانتر نمایندگان که با آلوده شدند coronavirus اند و یکی از آنها مشغول به کار در Cois M. برد بازداشتگاه در موریتا و از سوی دیگر در بخش مدیریت خارج از زندان. در مجموع 55 نفر از کارکنان و 103 زندانیان در زندان شهرستان سیستم را تایید کرده اند موارد بیانکو گفت: پنج شنبه. اما 53 از کسانی که زندانیان را بهبود و بازگردانده شده است به طور کلی زندان جمعیت.

یک میانجی گری شنوایی بین شهرستان و زندان قانون دفتر برنامه ریزی شده است برای امروز.

Riverside County گزارش 159 موارد جدید پنج مرگ و میر

Riverside County مقامات بهداشت روز شنبه گزارش داد 159 جدید کروناویروس موارد و پنج ویروس جدید مربوط به مرگ و میر.

شهرستان در حال حاضر دارای 2,264 موارد و 59 مرگ و میر. این شهرستان همچنین گزارش شده است که 207 نفر در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 70 نفر است که در بخش های مراقبت ويژه. این شهرستان گزارش شده است که 29,571 آزمایشات تجویز شده است.

در مجموع 472 مردم را بهبود مقامات گفت که بیش از 56 گزارش روز شنبه.

Riverside County مقامات نیز شروع به ارائه دموگرافيک مرگ و میر نژاد و قومیت. تا کنون تفکیک موارد است: دو آسیایی/جزایر اقیانوس آرام; دو; نه Latino; یکی از بومیان آمریکا; 22 White; دو ناشناخته است.

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 463 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها از روز شنبه و 19 ویروس مربوط به مرگ:

  • کلیسای جامع شهر: 55 نفر در گروه مورد و 1 مرگ
  • Coachella: 73 موارد و مرگ و میر 0
  • دزرت هات اسپرینگز: 26 نفر و مرگ و میر 0
  • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
  • Indio: 96 موارد و مرگ و میر 2
  • La Quinta: 38 مورد و مرگ و میر 0
  • نخل کویر: 69 موارد و مرگ و میر 5
  • پالم اسپرینگز: 73 مورد و 8 مرگ و میر
  • رانچو مایراج: 23 مورد و 3 مورد مرگ و میر

Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: موارد 16 و 0 مرگ و میر; واحه: موارد 3 و 0 و میر; آسمان دره: موارد 2 و 0 و میر; حرارتی: 6 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.

کالیفرنیا: 26,182 موارد مثبت و 890 مرگ و میر با توجه به دولت است.

سن برناردینو کانتی گزارش 36 مورد جدید و هشت جدید, مرگ و میر

سن برناردینو کانتی گزارش 36 جدید COVID-19 موارد و هشت جدید میر پنج شنبه, آوردن تعداد موارد تایید شده در این شهرستان به 1,032.

در مجموع 11,191 بیماران آزمایش شده در این شهرستان با 9.2% تست مثبت برای coronavirus با توجه به شهرستان داشبورد. شده اند وجود دارد 47 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

روز قبل از اضافی 19 مورد و هشت مرگ و میر گزارش شده است. از روز شنبه بیش از 10,600 آزمون انجام شده است بازده یک درصد مثبت نرخ حدود 9.4%.

از کسانی که آزمایش مثبت در شهرستان 50.2 درصد از بيماران مبتلا به اين زن و 49.2% شده اند ، برای 0.6% جنسی از بیماران در حال حاضر ناشناخته با توجه به شهرستان داشبورد.

Imperial County گزارش 127 موارد سه شنبه تا 10 از شنبه. مرگ و میر باقی می ماند در ، در مجموع 1,016 بیماران آزمایش شده اند برای coronavirus تا از 977 روز سه شنبه.

اکثر موارد افراد در سنین 18 تا 49 سال است. Imperial County گفت که 40 افراد بهبود بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>