Coronavirus به روز رسانی: دادخواست برای و در برابر لغو Coachella در گردش آنلاین

مایدزرت | No comments

تهدید coronavirus بالا بردن نگرانی های پیش از Coachella منجر به دوئل دادخواست — هر دو و در برابر لغو — در change.org یک وب سایت که در آن کاربران می توانند شروع موضوع-گرا مبارزات.

طومار خواستار لغو Coachella به نظر می رسد سه شنبه و دریافت بیش از 4000 امضا که از صبح روز جمعه.

“به عنوان یک بسیار فراگیر جامعه ما به عهده دارند به حفاظت از هر یک از اعضای جامعه است که شامل آنهایی که مسن هستند شکننده و یا آنهایی که رنج می برد از بیماری های مزمن, سرطان, سیستم ایمنی بدن, بیماری ها و شکل دیگری از معلولیت” نوشت: استلا جوان آغاز شده که این طومار در توضیحات. “زندگی این افراد نباید پایین-پخش شده و ما نباید خطر جان خود را از آنها بالاتر شانس ابتلا به COVID-19 و توسعه شرایط بحرانی که نیاز به بستری است.”

شیوع کروناویروس در واشنگتن خانه سالمندان است تأکید افراد سالمند آسیب پذیری به ویروس. در Seattle, King County توصیه است اما نیاز نیست که مردم در بالاتر-گروه های در معرض خطر در خانه بمانند و به دور از گروه های بزرگ در صورت امکان. بالاتر مردم در معرض خطر شامل افراد 60 سال و بالاتر از افراد با شرایط بهداشتی اساسی افرادی که سیستم ایمنی ضعیف شده و زنان باردار است.

سیاتل شهری بوده است در کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با 31 مورد و نه از کشور 11 مرگ و میر. بسیاری از قربانیان شده است بیماران از یک خانه سالمندان در حومه کرکلند.

در حال حاضر coronavirus موجب لغو کنفرانس ها و حوادث در مقیاس بزرگ مانند جشنواره موسیقی فوق العاده, یک, هوای آزاد, الکترونیکی جشنواره موسیقی که تا به حال با حضور 170,000 در سال 2019. در حالی که جنوب غربی جشنواره در آستین است که هنوز برنامه ریزی برای شروع هفته آینده اجرا از جمله Beastie Boys, Trent Reznor نه ناخن اینچ و Ozzy Osbourne لغو حضور در این رویداد.

اما نه هر کس موافق با جوان انتخاباتی. نیز وجود دارد یک دادخواست علیه لغو Coachella در change.org با کمتر از 200 امضا به عنوان از جمعه آغاز شده توسط ریچارد دیویس در روز چهارشنبه.

“اگر شما می خواهید آن را لغو فروش بلیط خود” شرح می گوید.

دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر روز پنجشنبه گفت که او نه دستور هر گونه حوادث در مقیاس بزرگ از جمله Coachella به لغو. او گفت: این شهرستان است که در “ارتباط منظم” با Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل است.

حدود سه ساعت پس از روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی Goldenvoice اعلام کرد دلیجان صف — شاخص دیگری که در این جشنواره موسیقی است که مجموعه ای به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

Coronavirus: افسر بهداشت می گوید: جشنواره های موسیقی شده اند گفت: برای صرفنظر کردن از

مسابقات تنیس: BNP Paribas Open را افزایش مطابق با پروتکل ارائه بازپرداخت

کالیفرنیا گزارش شده بود 53 تایید موارد coronavirus و یک مرگ از شنبه, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. بیش از 9,400 افرادی که بازگشت به آمریکا از طریق سان فرانسیسکو و لس آنجلس فرودگاه های بین المللی خود برای نظارت بر علائم با توجه به این بخش است.

در حالی که Riverside County عمومی وزارت بهداشت گزارش نشده هر مورد از این ویروس یک Riverside County ساکن بود که مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز آزمایش مثبت برای coronavirus و تحت درمان قرار گرفت در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی.

اگر ویروس وضعیت تکامل می یابد و قیصر را اضطراری اعلام تعطیل Coachella و یا دیگر رویداد مهم گفت: “ما را با عنوان خیلی هم منجر شود که ممکن است به فعال کردن این اجزای حیاتی از اقتصاد ما را به ادامه را در سال های بعد در حالی که خود شرکت کنندگان و همه ساکنان شهرستان ریورساید امن است.”

او گفت که او در نظر صدور اضطراری اعلام لغو رویداد یک “شدید حرکت می کند.”

“من نمی خواهد که عمل به آرامی,” او گفت:. “ما می خواهم به جای کار با آنها را به جای تحمیل کنند که بر روی آنها است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش لیندسی Schnell, autism_today ملیسا دانیلز و کالین اتگی استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>