Coronavirus به روز رسانی: Riverside County دستور بسته شدن تمام مدارس

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاه ها در این شهرستان به منظور کاهش گسترش coronavirus.

منظور برداشته خواهد شد مارس 3 و کلاس سر گرفته خواهد شد در آوریل 6, مگر اینکه به روز رسانی دیگر موجه است قبل از آن زمان قیصر گفت: در بیانیه صادر شده بعد از ظهر جمعه.

قیصر اعلام کرد سفارش, شب جمعه, به عنوان شهرستان گزارش چهار مورد جدید از COVID-19 همه در Coachella Valley آوردن این شهرستان را مورد مجموع به 12.

همچنین در بعد از ظهر جمعه, دانشکده کویر امنا به اتفاق آرا به تصویب رسید یک وضعیت اضطراری اعلام, که اجازه رئیس جمهور و سرپرست دکتر جوئل Kinnamon به هر و همه اقدامات لازم برای اطمینان از ادامه تحصیل در حالی که حفاظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان.

“اطلاعات از مقامات بهداشت عمومی در مورد (coronavirus) است که به سرعت در حال تغییر است و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به پاسخگو و فعال; از جمله لغو تمام رویدادهای ورزشی و گردهمایی بیش از 250 شرکت کنندگان و همچنین آماده سازی برای حرکت برخی از ما درس دوره های آنلاین موثر مارس 16th” Kinnamon در بیانیه ای گفت.

هیچ دانشکده کویر دانش آموزان و یا کارمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به انتشار اخبار.

مادر: “من نمی توانم او را به دفتر’

پیش از آن در روز پالم اسپرینگز Unified School District اعلام آن آغاز شد و دو روز رخصتی بهار در دوشنبه به عنوان دولت و کشور تلاش می کند به سرعت گسترش coronavirus.

“ما خواهد شد در نظر گرفتن روزهای آینده به منظور بررسی وضعیت و توسعه طرح های احتمالی برای تداوم یادگیری باید تعیین شود که یک بسته فراتر از دو هفته بود لازم” سرپرست ساندرا لیون گفت: در یک پیام به پدر و مادر در بعد از ظهر جمعه.

دانشجو وعده های غذایی در دسترس خواهد بود در انتخاب مکان در طول رخصتی بهار, او گفت:.

در حالی که چیدن تا برای اولین بار و دانش آموزان کلاس چهارم از Cahuilla مدرسه ابتدایی در پالم اسپرینگز در جمعه جاستین Hagger به نام منطقه تصمیم به بستن مدارس “است.”

“من فکر می کنم آن را کمی زود گفت:” Hagger یک آسمان دره ساکن ، “وجود دارد تنها چند مورد به صورت محلی.”

Hagger اشاره کرد که او تا به حال دیده می شود کسب و کار از جمله محل کار خود را بالا زندگی مزارع پله تا خود را تمیز کردن رژیم. او گفت: دیگر مدرسه بسته نمی تاثیر زیادی روی خود, خانواده, خاطر همسر خود را قادر خواهد بود به خانه با کودکان خود را.

پالم اسپرینگز ساکن ساشا برت نگران است او را به زمان کار خود را برای مراقبت از پدر Skylar یک kindergartner در Cahuilla مدرسه ابتدایی. او معمولا به این شهر پس از برنامه مدرسه و مطمئن نیست اگر آن را باز خواهد ماند و به دلیل همه این تعطیلی با توجه به coronavirus نگرانی. که او بود در توقف بعدی پس از چیدن دخترش را از مدرسه در روز جمعه.

“من خانواده در اینجا اما من ممکن است به دست در کار” گفت: Burt که با این نسخهها کار در سپردن حرفه ای. “من نمی توانم او را به دفتر. … من یک مادر تنها پس از آن خواهد بود سخت به کار نیست.”

شنهای صحرا را ارائه می دهد گرفتن و رفتن وعده های غذایی

همراه با تعلیق کلاس های کویر ماسه متحد نیز لغو مهد کودک, خدمات بهداشتی و غنی سازی تا اطلاع ثانوی منطقه در بیانیه ای گفت: بعد از ظهر جمعه.

“ما می دانیم که بسته شدن مدارس ما را تحت تاثیر ما آسیب پذیر ترین خانواده ها و ما می دانیم که کار به خانواده ها بستگی به ثبات و قابل پیش بینی از پشتیبانی و خدمات مدارس ما ارائه می دهیم” این منطقه گفت:. “ما در حال کار با شرکای محلی شهرستانها به منظور تشخیص اینکه چگونه به بهترین کاهش تاثیر بسته شدن مدارس باید در کار خانواده است.”

در این منطقه گفت: این امر پیاده سازی اضطراری برنامه غذایی آغاز و تا روز دوشنبه. از آن خواهد شد ارائه تمام دانش آموزان “گرفتن و” سرد وعده های غذایی برای صبحانه و ناهار از دوشنبه تا جمعه.

وعده غذایی انتخاب مکان عبارتند از:

  • سایه تپه دبیرستان: خدمت دانشجو جمعيت سایه تپه ها بالا و کویر ریج آکادمی 10-10:20 صبح

  • Lyndon B. Johnson Elementary School: خدمت به جمعیت دانشجویی از Lyndon B. Johnson, کاریلو در مرتع پرورش احشام و جان کندی مدارس ابتدایی و Indio, دبیرستان, 11-11:20 صبح

  • Indio دبیرستان: خدمت دانشجو جمعيت Indio بالا, جیمز مدیسون مدرسه ابتدایی و دکتر Reynaldo Carreon جونیور آکادمی 10-10:20 صبح

  • Martin Van Buren, مدرسه ابتدایی: خدمت به جمعیت دانشجویی مارتین ون بورن و تئودور روزولت مدارس ابتدایی و توماس جفرسون Middle School, 10:30-10:50 a. m.

  • بنجامین فرانکلین مدرسه ابتدایی: خدمت به جمعیت دانشجویی از بنجامین فرانکلین و هری ترومن مدارس ابتدایی, Adams, اوایل دوران کودکی آموزش مرکز و لا کوئینتا مدرسه, 11:15-11:35 صبح

  • نخل کویر منشور مدرسه: خدمت دانشجو جمعيت نخل کویر منشور وسط جیمز کارتر آبراهام لینکلن و جورج واشنگتن منشور مدارس ابتدایی و نخل کویر دبیرستان 10-10:20 صبح

  • سرهنگ میچل پیج Middle School: خدمت دانشجو جمعيت سرهنگ میچل پیج, دبیرستان, اجلاس دبیرستان جرالد فورد و جیمز مونرو و رونالد ریگان مدارس ابتدایی, 10:45-11:05 صبح

  • La Quinta دبیرستان: خدمت دانشجو جمعيت La Quinta دبیرستان, John Glenn, دبیرستان, امیلیا ارهارت مدرسه ابتدایی, 11:15 – 11:35 صبح

پالم اسپرینگز متحد

این منطقه اعلام کرد جمعه شب که وعده داده می شود به همه کودکان در طول تعطیلی. دانش آموزان لازم نیست به ثبت نام برای دریافت وعده های غذایی با توجه به منطقه.

صبحانه و ناهار را می توان برداشت تا در تمام اتوبوس متوقف می شود. اتوبوس آنها را در به طور منظم برنامه ریزی شده صبح امروز متوقف می شود, از دوشنبه تا جمعه.

وعده های غذایی نیز می تواند برداشت بین 11 صبح و 1:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه در مکان های زیر: کلیسای جامع شهر دبیرستان پالم اسپرینگز دبیرستان جیمز کارگر, دبیرستان, ریموند کری مدرسه لاندو در مدرسه ابتدایی Cielo ویستا منشور مدرسه, Agua Caliente, مدرسه ابتدایی Cahuilla مدرسه ابتدایی کویر چشمه میانه مدرسه بلا ویستا مدرسه ابتدایی فوران چاه های مدرسه ابتدایی ژولیوس کروسینی مدرسه ابتدایی رانچو مایراج مدرسه ابتدایی و دلا S. Lindley مدرسه ابتدایی.

Coachella Valley متحد

در نامه ای به پدر و مادر بعد از ظهر جمعه, Coachella Valley متحد سرپرست دکتر ماریا Gandera گفت: بسته شدن مدرسه بود “یک تصمیم دشوار اما لازم است به عنوان ما سعی می کنیم به سرعت گسترش ویروس.”

“بسته شدن هر مدرسه دارای عواقب واقعی فراتر از از دست دادن از زمان های آموزشی,” او گفت:. “این یک تصمیم آسان و نه یکی از ما را به آرامی.”

او گفت: دانش آموزان به خانه فرستاده شدند با برنامه های یادگیری. پدر و مادر می توانند به مدارس خود در روز دوشنبه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر را انتخاب کنید تا برنامه اگر فرزندان خود را نمی آنها را دریافت.

او گفت: این منطقه در حال کار برای تعیین چگونه به دانشجو ارائه وعده های غذایی بیش از سه هفته بعد. او خواست پدر و مادر برای بررسی منطقه وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات بیشتر.

دیگر مدارس

Morongo یکپارچه مسئولان مدرسه به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به همه مدارس از طریق 20 مارس. منطقه گفت: در آن انتظار می رود بسته به تمدید شود.

مس کوه کالج در جاشوا تره تعلیق است کلاس ها از طریق 21 مارس و تلاش برای گذار از کلاس. پس از رخصتی بهار به پایان می رسد در مارس 29, اکثر کلاس ها خواهد بود از راه دور تا اطلاع ثانوی.

لس آنجلس یکپارچه مسئولان مدرسه رای جمعه را تعطیل مدرسه سیستم موثر دوشنبه به دلیل نگرانی در مورد گسترش سریع coronavirus با توجه به رادیو فردا.

منطقه را 900 دانشگاه که در خدمت بیش از 670,000 کودکان و بزرگسالان خواهد بود بسته به مدت دو هفته در حالی که این وضعیت مورد بررسی قرار گرفت, بار گزارش شده است. وجود خواهد داشت 40 مرکز که در آن دانش آموزان و خانواده ها می توانند با دریافت خدمات از جمله وعده های غذایی با شروع در روز چهارشنبه.

موثر دوشنبه موریتا Valley district مهد کودک, مدارس و برنامه ها نیز تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به یک پیام را در منطقه سایت. منطقه گفته است که در حال توسعه برنامه های آموزش از راه دور برنامه.

“این یک تصمیم دشوار اما لازم است که ملت ما در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس” این منطقه گفت:. “این بازی uncharted waters و ما صبر و شکیبایی شما قدردانی و درک ما از طریق این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>