Coronavirus به روز رسانی: San Bernardino دارای 530 موارد; Imperial County دارای 68 مورد

مایدزرت | No comments

San Bernardino County مقامات روز دوشنبه گزارش داد 157 جدید COVID-19 مورد افزایش این شهرستان در مجموع 530 موارد — پرش از 42 درصد بیش از روز یکشنبه آمار و ارقام.

شهرستان گزارش سه ویروس های اضافی مربوط به مرگ و میر بالا بردن شهرستان تلفات به 16. سه آخرین قربانیان 76-سال-پیرمرد 69 ساله و 56 سال با توجه به شهرستان سخنگوی دیوید ورت.

از 530 موارد 77 در یوکایپا, سایت خانه سالمندان شیوع. علاوه بر این 41 گزارش در ردلندز 40 در سن برناردینو 36 در رانچو کوکامونگا و 28 در انتاریو است.

به عنوان سن برناردینو کانتی تعداد کل موارد شات شهرستان اقدام افسر بهداشت دکتر ارین Gustafson هفته گذشته به طور رسمی دستور داد کوتاه مدت اسکان امکانات از جمله هتل ها و متل و کوتاه مدت اجاره برای توقف عملیات مگر اینکه آنها استفاده می شود برای COVID-19 کاهش و مهار.

Gustafson نیز توصیه می شود مردم به استفاده از پوشش صورت در هنگام خروج از خانه برای انجام کسب و کار ضروری مانند مواد غذایی خرید, رفتن به دکتر و یا مراجعه به داروخانه.

Imperial County, در ضمن گزارش در مجموع 68 موارد مثبت و سه مرگ و میر ناشی از دوشنبه. این شهرستان همچنین گزارش داد که 10 نفر بودند که از ویروس.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>