Coronavirus به روز رسانی: یکشنبه کلیسا می رود در Coachella Valley با وجود هشدارهای

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall این مقاله به عنوان خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

نمازگزاران پر سنت لوئیس کلیسای کاتولیک در کلیسای جامع شهر در روز یکشنبه برای توده با وجود هشدار از کنار رودخانه شهرستان را بالا سلامت رسمی برای جلوگیری از اجتماعات کلیسا در میان coronavirus نگرانی.

آنها گفت: آنها نبودند اقدام در سرپیچی; آنها به دنبال راحتی است.

“ما به خدا اعتقاد دارند و او را کمک به حفاظت از ما در برابر coronavirus” کلیسای جامع شهر ساکن ژاکلین گومز, 18 گفت: به عنوان او وارد با خواهر و پدر و مادر.

او افزود: خدمات به طور معمول جذب حداقل 200 نفر است.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر در دوشنبه دستور لغو مجامع عمومی از 250 نفر یا بیشتر در حال سقوط در خط با دولت مشورتی صادر ساعت قبل از. قیصر در زمان به توییتر پس از آن اعلامیه به مردم یادآوری کند که قانون نیز اعمال می شود به اجتماعات کلیسا.

تعداد موارد گزارش شده از coronavirus در کنار رودخانه شهرستان است و در 14 با اعلام دو بیشتر موارد در روز شنبه. دوازده از موارد در Coachella Valley.

سنت مارگارت کلیسای اسقفی در نخل کویر و جنوب غربی کلیسا در Indian Wells دو Coachella Valley بزرگترین کلیساهای ارائه شده جریان خدمات به جای فرد کرده است.

“ما می دانیم که بعد از دو تا سه هفته حیاتی” در کاهش و یا توقف گسترش coronavirus کلی گفت: بر اساس آنچه که مقامات بهداشت عمومی گفته اند. “ما در حال تلاش بسیار پاسخگو به چه Riverside County افسر بهداشت خواسته است.”

دو شنبه خدمات با هم قرعه کشی حدود 450 نفر به سنت مارگارت در طول فصل بالا کلی گفت.

اگر چه خطر ابتلا به کروناویروس در ذهن خود parishioners در سنت لوئیس توافق کلیسا بود به مکانی بهتر به از صفحه اصلی.

مثل گومز چند نفر گفت: آنها در صلح و آرامش در خانه از عبادت و به احتمال زیاد ادامه آیند هر جمعه در طول بیماری همه گیر.

“من از شنیدن کلمات راحتی از آمدن به کلیسا گفت:” کلیسای جامع شهر ساکن فرناندو لوپز 39. “در غیر این صورت من خانه کوچک و خانه در بیمار شدن.”

Riverside County sheriff نمایندگان که نظارت بر ترافیک خارج قلب مقدس کلیسای کاتولیک در پالم دزرت گفت: ترافیک سبک تر از معمول صبح روز یکشنبه اگر چه هنوز هم وجود دارد تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان.

در میان آنها بودند داکوتای شمالی ساکنان مایک و ماری Sidener که با حضور کلیسا در حالی که در تعطیلات.

“این بسیار برای ما مهم است. آن چه ما گفت:” ماری Sidener, 69.

کولاک مانع آنها از حضور در کلیسا در گذشته و ماری Sidener گفت: او را به احتمال زیاد از جست و خیز در طول همه گیر اگر او تشخیص داده شد با کروناویروس و می خواستم برای جلوگیری از مشمئز کننده دیگران است. در غیر این صورت او گفت: او فکر نمی کند که آن را نا امن است برای حضور در کلیسا.

“شما لازم نیست به بوسه و آغوش گرفتن و یا تماس با افراد دیگر,” او گفت:.

نخل کویر ساکن لری Daniels, 50, گفت که او می شده است, حضور در کلیسا هر یکشنبه برای بیشتر عمر خود را از دست رفته و عبادت خواهد بود سخت تر از کاهش در دیگر روال زندگی روزانه در طول بیماری همه گیر. گفت: “نشستن در ردیف عقب و یا در هر نقطه که جدا او را از دیگر شرکت کنندگان.

“پرش کلیسا آسان تر است از انجام گفت برای من است و من قصد دارم برای پیدا کردن راه به اینجا,” او گفت:. “همان احتمالا می تواند توان گفت برای بسیاری از مردم است.”

بیشتر: Coronavirus: غرب سنت مارگارت در کلیساها به livestream خدمات. کلیساهای کاتولیک هنوز هم نگه داشتن توده

آنچه ما می دانیم درباره موارد محلی

  • روز شنبه, مارس 14: دو Coachella ساکنان دره گزارش شده به عنوان تست مثبت برای کوروناویروس. یکی از بیماران در بیمارستان بستری شد و دیگر در انزوا در خانه. یک county رسمی بهداشت گفت: موارد مرتبط با جامعه گسترش یافته است.
  • جمعه, مارس 13: Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد چهار مورد در Coachella Valley. یک نفر در حال صرف چند روز در رانچو مایراج بهداشت و مرکز توانبخشی قبل از انتقال به بیمارستان است.
  • پنج شنبه, مارس 12: یک مورد اعلام شده است در Coachella Valley.
  • چهار شنبه, مارس 11: یک مورد اعلام شده است. این بیماری بود و به صورت محلی به دست آورد و بیمار جدا شد در خانه در Coachella Valley بر اساس یک county health رسمی.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات اعلام کرد سه موارد مثبت در Coachella Valley. سلامت محققان گفت: سه عفونت حاصل از تماس با یک مورد شناخته شده و یا سفر به مناطق که در آن coronavirus شناسایی شده است با توجه به Riverside County مقامات بهداشتی. دو تا از مردم جدا شد و در خانه سوم بود که برای مراقبت در یک بیمارستان محلی است.
  • دوشنبه, مارس 9: مقامات بهداشت همچنین اعلام کرد که یک دوم Riverside County ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus در کشتی کروز. یک شهرستان گفت: بیمار یک مسافر در یک الماس شاهزاده کشتی کروز و درمان در شمال کالیفرنیا.
  • روز شنبه, مارس 7: مقامات اعلام این شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus. است که بیمار تحت مراقبت در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج. مقامات بهداشتی کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد بیمار از جمله چگونگی و زمانی که این ویروس در قرارداد شد. یک county بهداشت عمومی گفت: در 8 مارس که مقامات هنوز در حال بررسی منبع انقباض که آنها امیدوار به تکمیل در چند روز اما گفت ممکن است یک مورد از “جامعه گسترش یافته است.” بیمار بدون اتصال به مدارس در شهرستان ریورساید, قیصر گفت.
  • سهشنبه, فوریه. 25: اولین Riverside County ساکن مبتلا به coronavirus گزارش شده است. این فرد نیز یک مسافر در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن و درمان در شمال کالیفرنیا تسهیلات.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: 2 بیشتر مردم در Coachella Valley تست مثبت; شهرستان در مجموع در حال حاضر 14

همه Riverside County مدارس بسته هستند

قیصر در روز جمعه دستور بسته شدن تمام شهرستان ریورساید مدارس و همچنین مهد کودک, منشور, مدارس, مدارس خصوصی و تمام کالج ها و دانشگاه ها در این شهرستان به منظور کاهش گسترش coronavirus.

منظور برداشته خواهد شد مارس 3 و کلاس سر گرفته خواهد شد در آوریل 6, مگر اینکه به روز رسانی دیگر موجه است قبل از آن زمان قیصر در بیانیه ای گفت.

قیصر روشن منظور در نامه ای در روز شنبه گفت: مهد کودک موجود در مدرسه بسته شدن منظور کسانی هستند که در درجه اول وابسته به نظام مدرسه عمومی مانند سر شروع می شود. مراقبت روز, مهد کودک خصوصی برنامه ها و دیگران نه وابسته به نهادهای عمومی یا مدارس را نمی خواهد بسته تحت نظم او نوشت.

وی کارکنان در این مراکز باقی مانده باز به “تمام اقدامات احتیاطی مناسب” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“پس از اجتماعی فاصله است که اغلب غیر عملی برای کودکان بسیار جوان تسهیلات خود را باید تشویق کودکان به شستن دست های خود را اغلب و به طور منظم تمیز بالا لمس سطوح اسباب بازی و کمک آموزشی با به طور منظم پاک کننده,” او نوشت.

او همچنین توصیه می شود به حداقل برسد و تقسیم کلاس اندازه متناوب playtimes و نه اجازه می دهد کودکان بیمار و شرکت در فعالیت های.

قیصر نیز در سمت چپ باز احتمال این که او ممکن است نزدیک امکانات “باید تغییر ماهیت این بیماری همه گیر شایسته آن است.”

بیشتر: Coronavirus: چگونه پالم اسپرینگز منطقه پدر و مادر برنامه ریزی برای مقابله با تعطیلی مدارس و

پالم اسپرینگز اعلام وضعیت اضطراری

پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده در شنبه اعلام اورژانس محلی برای شهر پالم اسپرینگز, مشاوره کسب و کار در شهرستان خود را محدود به اشغال 50 درصد از زمان قانونی محدود می کند. آن را نیز نیاز به همه کسب و کار به ارسال علائم در هر ورودی در مورد توصیه می شود کاهش در اشغال.

اعلام شده است انتظار می رود به تصویب شورای شهر در روز پنج شنبه در شورای جلسه به طور منظم. آن را بلافاصله انجام می شود.

شهرستان سالن 2300 E. Tahquitz دره عمیق و باریک خواهد بود بسته به مکان شروع در روز سه شنبه. تالار شهر در درجه اول انجام کسب و کار با مردم از طریق تلفن و یا از طریق ایمیل; با این حال برخی در دفتر ملاقات ممکن است در یک مورد به صورت آماده گفت.

شهردار جف Kors گفت که او آماده بود “طولانی” گفتگو در روز شنبه با دکتر کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر و همچنین در کنگره ایالات متحده رائول رویز, D-نخل صحرا و شهرستان سرپرست V. مانوئل پرز.

“با توجه به پالم اسپرینگز جمعیت با 40 درصد از جمعیت ما 60 سال سن و مسن تر و تعداد زیادی از افراد با زمینه مسائل مربوط به سلامت و سیستم ایمنی بدن, شهرستان, مدیر, مشخص آن را محتاطانه اعلام وضعیت اضطراری” Kors گفت.

بیشتر: Coronavirus: شهرستان پالم اسپرینگز مدیر اعلام اورژانس محلی; کسب و کار خواسته شده برای کاهش اشغال

آیزنهاور سلامت, دکتر, نشانه طومار خواستار اجباری انزوای اجتماعی

یک طومار خواستار یک دولت از قرنطینه برای Coachella Valley در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus راه اندازی شد اواخر جمعه در وب سایت change.org با حداقل یک امضا از یک آیزنهاور سلامت پزشک.

در این طومار آمده است: “ما باور داریم که اجباری انزوای اجتماعی است که تنها سلاح از چپ به ما به سرعت گسترش این ویروس و مطمئن شوید که ما سه بيمارستان غرق شده نیست. دره ما دارای یک بیمار جمعیت است که تا حد زیادی سالمندان و/یا ضعف سيستم ايمنی و ما احساس می کنیم این است که در بهترین منافع ایمنی بیمار است و بر اساس شواهد علمی موجود.

حدود 130 نفر این طومار را امضا کرده که از صبح یکشنبه

ریچارد Loftus یک طب داخلی پزشک و hospitalist در آیزنهاور سلامت بیمارستان که می گوید او طومار را امضا کردند گفت: خورشید صحرا در روز شنبه که او معتقد است که Coachella Valley و ملت به عنوان یک کل نیست به اندازه کافی تست کیت یا تخت بیمارستان برای دیدار با تقاضای پیش بینی شده.

“همین دلیل است که این منطقه نیاز به مستند” لوفتوس گفت. “ما لازم نیست به اندازه کافی تست, تکنولوژی, که بدان معنی است که ما نیاز به انزوای اجتماعی و یا دیگری ما سلامت سیستم در حال رفتن به دریافت غرق مثل ایتالیا. ما باید تعداد زیادی از مردم بیش از سن 70 در اینجا درست مثل ایتالیا و ما می رویم به هواکش به اندازه کافی برای آنها را هر دو. در ایتالیا آنها نیاز به تصمیم گیری که می شود با این فن و کسانی که فقط می میرد.”

بیشتر: طومار خواستار اجباری انزوای اجتماعی برای Coachella Valley میان coronavirus نگرانی

بیشتر: ما در بیمارستان ها اجرا خواهد شد از تخت اگر coronavirus موارد سنبله

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>