Coronavirus به روز رسانی: سه نفر از UC Davis کارنی سالن در انزوا پس از 1 تست مثبت

مایدزرت | No comments

مقامات بهداشت فدرال روز پنجشنبه گفت که آنها retracing مراحل شمال کالیفرنیا که اعتقاد بر این است که فرد برای اولین بار در آمریکا به قرارداد coronavirus بدون سفر در سطح بین المللی و یا در تماس نزدیک تازگی با هر کسی که تا به حال.

پزشکان گفت: شمال کالیفرنیا زن بستری شد UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو در فوریه. 19.

علاوه بر این سه نفر را که می خواهم زندگی یک سالن محل اقامت در UC Davis پردیس در انزوا پس از یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای که در UC Davis سایت در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

کالیفرنیا Coronavirus: هیچ coronavirus بیماران در Shasta County, اما اولین مورد با منشا ناشناخته مشکوک در کالیفرنیا

سه نفر زندگی کرده بود در کارنی سالن با توجه به بیانیه صادر شده توسط صدراعظم گری ممکن است و UC Davis سلامت معاونت و مدیر عامل دیوید Lubarsky.

یکی از سه نفر است که در محوطه دانشگاه در حال آزمایش است برای coronavirus توسط CDC بیانیه ای گفت:. دو نفر دیگر از افراد بدون علامت معنی آنها نشان داده نمی شود هر گونه علائم بیماری پس از آزمایش نشده پس CDC ارشاد با توجه به این بیانیه.

“از آنجا که از اقدامات ما در حال حاضر در محل از این بیمار ورود به اعتقاد ما شده است وجود دارد حداقل پتانسیل قرار گرفتن در معرض در مرکز پزشکی” دانشگاه UC Davis بیانیه ای گفت:.

دانش آموزان به دنبال مراقبت های پزشکی در مرکز بهداشت دانش آموز “خواسته شده در مورد سفر اخیر و “تماس با افراد مبتلا به” یک مورد تایید شده از coronavirus بیانیه ای گفت:.

پزشکان در دانشگاه UC Davis گفت: آنها خواسته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست شمال کالیفرنیا زن برای coronavirus که پذیرفته شد و در اواسط فوریه. اما CDC نه تایید تست تا فوریه. 23 زیرا زن “مناسب نیست موجود CDC معیار” برای این ویروس با توجه به یک یادداشت در بیمارستان سایت.

همه دیگر تایید coronavirus موارد در U. S. مرتبط شده اند به مسافرت و یا تماس نزدیک با فرد مبتلا به بیماری های دستگاه تنفسی.

Coronavirus: Sacramento County تایید یک مورد دوم این هفته در شمال کالیفرنیا

در روز پنج شنبه محققان با تمرکز بر ردیابی از روی حرکات به شکل از چگونه او در معرض ویروس و این که آیا او ممکن است ندانسته آلوده هر کس دیگری. زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل. که مرکز درمانی حدود 35 مایل از UC Davis مرکز پزشکی.

در ضمن در Shasta County, هیچ یک از افرادی که در حال حاضر شده اند و یا تحت داوطلبانه قرنطینه به تازگی برای امکان قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در حالی که سفر در چین نشان داده اند هیچ نشانه ای از بیماری, بهداشت محلی, مقامات گفت.

هیچ مورد از coronavirus شده اند “آزمایش و یا تایید شده” در میان آن دسته از افراد که خود نظارت بر بهداشت عمومی و نظارت و گفت: استفانی تیلور یک بیماری مسری پیشگیری سرپرست و اپیدمیولوژی برای Shasta County بهداشت و خدمات انسانی سازمان است.

از روز شنبه وجود دارد 33 مثبت coronavirus موارد در کالیفرنیا از جمله 24 از بازگشت پرواز. دیگر نه تایید موارد شامل هفت که مرتبط با سفر یک با توجه به فرد-به-فرد از قرار گرفتن در معرض یک همسر و یک از یک منبع ناشناخته.

هفته گذشته یک مورد از coronavirus بود گزارش شده در شهرستان هومبولت در حالی که یک مورد از این بیماری تایید شد در ساکرامنتو در شهرستان ساکن بود که به تازگی از سفر به چین است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>