Coronavirus به روز رسانی: بدون انزوای اجتماعی قوانین 4000 نفر در Coachella Valley خواهد مرد دکتر می گوید

مایدزرت | No comments

یک دکتر برای درمان بیماران در coronavirus واحد در آیزنهاور سلامت است به نام برای یک مستند از کل Coachella Valley به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که او به نام “یک بار در 500 سال رویداد است.”

نظرات خود آمد همان روز که پالم اسپرینگز شهر شورای شهر مدیر David آماده به منظور ساکنان به پناهگاه در محل و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار, شروع یکشنبه ساعت 7 صبح و پایدار از طریق آوریل 2.

پرداختن به شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه صبح روز سه شنبه دکتر ریک Loftus یک virologist و HIV پژوهشگر همچنین گفت این مهم است که مردم پایبند به شهرستان بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر را به منظور منع تجمع بیش از 10 نفر و که وجود دارد حداقل شش فوت بین کسانی که در یک گروه.

“بعد از 12 تا 18 ماه اگر یک فعال انزوای اجتماعی با فعال lockdown شرایط… در حال اجرا نیست من تخمین زده است که 4000 نفر در سن 50 یا بالاتر خواهد مرد در دره و 11,000 از آنها نیاز به ICU-سطح مراقبت” لوفتوس گفت.

علاوه بر این او تخمین زده است که بیش از 200 نفر در زیر سن 40 سالگی می میرند و اگر شهرستان 10-فرد قانون به دنبال ندارد.

“این بسیار جدی است همایش گفت: Loftus که روشن است که او نمی خواهد صحبت می کنند برای رانچو مایراج بیمارستان. “این است که یک بار در 500 سال رویداد است.”

او گفت: عنوان بسیاری از 1500 snowbirds سفر از واشنگتن به Coachella Valley می تواند “ناخواسته گسترش” COVID-19 فوریه. از روز شنبه وجود دارد 48 موارد گزارش شده از این ویروس در واشنگتن است.

Riverside County گزارش شده بود 16 تایید موارد coronavirus منجر به مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر. در بسیاری از موارد شده اند خوشه در Coachella Valley, که در آن بخش قابل توجهی از جمعیت است و بنابراین احتمال بیشتری برای دریافت بسیار بیمار از ویروس با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

سوال در مورد بیمارستان’ ظرفیت

پرداختن به سرپرستان Loftus نگرانی در مورد دره ظرفیت پاسخگویی به افزایش بیماران به دنبال مراقبت از coronavirus.

وی با اشاره به ایتالیا, که در آن او گفت: هواکش ها در ظرفیت و کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به تصمیم می گیرید که بیماران برای دسترسی به آنها. آیزنهاور تا 45 هواکش و او هشدار داد آنها خواهد بود در ظرفیت ظرف هفته اگر محدودیت های اجتماعی فاصله و انزوا نیست و به شدت به اجرا گذاشته است.

لی برنج آیزنهاور سلامت, سخنگوی قبلا گفته صحرا خورشید که از پنج شنبه گذشته در بیمارستان به حال به اندازه کافی هواکش برای دیدار با نیازهای خود و “قادر به تطبیق تعداد بیشتری از بیماران در صورت نیاز.”

Loftus همچنین چالش های مربوط به تست برای ویروس. او گفت که دو نفر در COVID-19 واحد که شده اند در انتظار چهار روز خود را برای آزمون نتایج و آیزنهاور دکتر است که در قرنطینه به مدت 10 روز است که هنوز هم در انتظار یک نتیجه.

او گفت: در این آزمون استفاده می شود برای تعیین COVID-19 عفونت است که کامل نیست. ادبیات پزشکی نشان می دهد که به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد از افرادی که تست منفی هنوز هم درست است عفونت های ویروسی, او گفت:.

“این آزمون را ندارند کامل و حساسیت” لوفتوس گفت. “که به معنی اگر شما تست منفی آن مطرح است که شما عاری از ویروس اما آن را نشانی از آن را ثابت نمی کند.”

برنج سخنگوی بیمارستان گفت: بعد از ظهر سه شنبه که در بیمارستان است “با داشتن برخی از تاخیر در گرفتن نتیجه از دولت-مصوب labs که در حال پردازش شد.”

Loftus همچنین گفت: سرپرستان که او سازماندهی یک تیم خصوصی شهروندان به جمع آوری N95 ماسک در مورد این بیمارستان اجرا می شود.

در پاسخ به برنج گفت: بیمارستان ماسک ذخایر “پایین.”

“آیزنهاور قطعا قدردانی شهروندان ارائه هر گونه N95 ماسک آنها در دست” او گفت:.

پس Loftus’ اظهارات سرپرست V. مانوئل پرز به نام Coachella Valley “زمین صفر” برای این ویروس در شهرستان ریورساید.

“می خواهم بدانم اگر اجتماعی فاصله کافی است” پرز گفت. “در چه نقطه حرکت ما از اجتماعی فاصله به انزوای اجتماعی و نگاهی به مدل سان فرانسیسکو از پناهگاه در محل. من می دانم که این یک تصمیم دشوار ما را ندارد این تصمیمات به آرامی. من نمی گویم ما باید به این تصمیم حق در اینجا در حال حاضر. اما در هر ساعت می شمارد.”

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. خبرنگار کریس دامین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>