Coronavirus به روز رسانی: کشتی کروز نگهداری کردن, West Coast در میان ترس 3,500 در معرض خطر است که می گوید هنوز هیچ بیماری همه گیر

مایدزرت | No comments

کروز کشتی برگزار می شد در سواحل سان فرانسیسکو در روز پنج شنبه که نگرانی بیش از 3500 مسافر و خدمه ممکن است در معرض coronavirus مقصر تقریبا 3,300 مرگ و میر در سراسر جهان است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: Grand شاهزاده خانم قایقرانی با 62 مسافران که شرکت مقامات می گویند تا به حال شده است در کشتی قبلی سفر با 71 ساله که در نهایت درگذشت از ویروس. فعلی کروز را وارد برنامه ریزی شده در سان فرانسیسکو در روز چهارشنبه اما نمی خواهد به بازگشت به بندر تا زمانی که تست می گیرد Newsom گفت. کیت تست شد و در حال پرواز بر روی کشتی, او گفت:.

بیش از 20 مسافر و خدمه را توسعه داده اند که نشانه های سازگار با COVID-19, Newsom گفت.

“ما قادر خواهد بود برای تست سرعت … برای تعیین اگر این افراد هستند که علامتی فقط باید سنتی سرماخوردگی یا آنفولانزا و یا ممکن است قرارداد COVID-19 ویروس” Newsom گفت.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

مرد مرده در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو, نمایندگی اول مرگ و میر در ایالات متحده در خارج از ایالت واشنگتن است که گزارش 10 مرگ و میر. بیش از 30 کشور 162 تایید coronavirus موارد در کالیفرنیا است. کالیفرنیا و لس آنجلس اعلام متحده اضطراری روز شنبه; سان فرانسیسکو صادر و اعلام آن در هفته پیش.

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

  • COVID-19 در نیویورک: خانواده بیمار همسایه آلوده
  • چقدر COVID-19 آزمون هزینه ؟ آن است *نه* $3,000
  • خانه سنا اعتصاب بودجه مقابله $8.3 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس
  • ‘هیچ وقت به مرگ’: جدید فیلم جیمز باند به تعویق افتاد
  • می تواند فدرال رزرو نجات اقتصاد و 401(k)? پاسخ این است که احتمالا هیچ
  • Coronavirus Q&A با یک پزشک: چه باید بکنم اگر من فکر می کنم من باید coronavirus?

که: هیچ بیماری همه گیر; سازمان ملل باید جلو از همه متوقف می شود’

مدیر سازمان بهداشت جهانی خواست همه ملل روز شنبه به “جلو و از همه متوقف می شود” در مبارزه با کروناویروس و تصریح کرد که شیوع جهانی است و نه یک بیماری همه گیر. Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این وضعیت در چین, کانون برای شیوع همچنان به بهبود بخشد و این که بسیاری از کشورها هنوز هم چند و یا هیچ مورد. Tedros تاکید کرد که در حالی که بهداشت عمومی دارایی باید به درمان مهار شیوع بیماری باقی می ماند مهم است.

“اگر ما وجود دارد ما آن را می گویند” Tedros گفت: یک بیماری همه گیر. “ما نباید تسلیم در مهار استراتژی. که گفت: “آیا نمی دهد تا نیست تسلیم.'”

تنسی وضعیتی وخیم از گردباد در حال حاضر ویروس مورد

تنسی هنوز دوره نقاهت بعد از یک سری از گردباد و طوفان که به کشته شدن 25 نفر و تخریب صدها خانه و کسب و کار در حال حاضر است که در مواجهه با آن مورد کوروناویروس. رژیم صهیونیستی. Bill Lee اعلام کرد که اولین مورد تایید شده در دولت است. بیمار 44 ساله Williamson County با تاریخ اخیر از خارج از کشور سفر است که در حال حاضر در قرنطینه خانه با علائم خفیف تنسی وزارت بهداشت گفت.

“ما آماده زود” لی گفت. “ما همچنان با اعتماد به نفس در توانایی ما و اقدامات ما در حال مصرف برای جلوگیری از گسترش این عفونت است.”

شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن $113 میلیارد دلار در سال درآمد

Coronavirus شیوع بیماری می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی به مبلغ 113 میلیارد دلار در سال 2020 جهانی, درآمد, بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن برآورد شده است. یاتا گفت: ضرر و زیان را به حداقل $63 میلیارد حتی اگر COVID-19 موجود در بازارهای فعلی.

“این به نوبه خود از وقایع به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تقریبا بدون سابقه,” مدیر عامل Alexandre de Juniac گفت. “در کمی بیش از دو ماه این صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر است.”

سیاتل-منطقه منطقه بسته مدارس برای 22,000 دانش آموزان

حومه شهر سیاتل مدرسه منطقه بسته تمام آن مدارس به مدت 14 روز در تلاش برای کاهش شیوع کروناویروس که دارای نفوذ شاه و شهرستانهای اسنوهومیش ، در نامه ای طولانی ارسال شده به Northshore School District سایت و ایمیل به همه پدر و مادر در چهار شنبه شب سرپرست میشل رید گفت که او وارد و در او تصمیم با حمایت از رهبران محلی در توصیف این حرکت به عنوان یک “رویکرد استراتژیک” برای سلامت و رفاه کارکنان و منطقه 22,000 دانش آموزان است.

ما مدارس هستند در وضعیت هشدار’ میان شیوع کروناویروس: آنها زیاده – و یا انجام نمی دهد به اندازه کافی است ؟

Amtrak طول می کشد عمل به مبارزه با کروناویروس تهدید

Amtrak تشدید آن تمیز کردن پروتکل برای قطار و ایستگاه و waiving رزرو تغییر هزینه ها از طریق پایان ماه آوریل است. خدمات راه آهن با صدور بیانیه ای جزئیات افزایش تمیز کردن اقدامات به عنوان یک ایمنی حرکت و اضافه کرد که آن را تا به حال هیچ تایید موارد coronavirus قرار گرفتن در معرض به مسافران و کارکنان و وجود دارد هیچ زمان محدودیت های مسافرتی.

Amtrak می گوید این برنامه برای سرعت بخشیدن به تمیز کردن فرکانس در قطار و در ایستگاه گاهی اوقات بر اساس ساعات روز:. اضافی ضد باکتری محصولات از جمله عفونی و دستمال ارائه خواهد شد در ایستگاه قطار و در کارکنان مناطق کار می کنند.

– لایحه Keveney

نمی توانید Purell یا دیگر دست sanitizes? در اینجا این است که چگونه به آن را در خانه با ودکا یا الکل

سگ و گربه نمی تواند عبور از coronavirus به انسان

هنگ کنگ کشاورزی شیلات و حفاظت ادارات منعقد کرده است که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند عبور جدید کروناویروس به انسان, اما آنها می توانند تست مثبت در سطوح پایین از پاتوژن اگر آنها گرفتن آن را از صاحبان آنها. این می آید پس از یک قرنطینه سگ آزمایش ضعیف مثبت برای ویروس Feb. 27 فوریه. 28 و 2 مارس.

کارشناسان بهداشت و درمان در هنگ کنگ توافق کرده اند که سگ دارای یک سطح پایین از عفونت و آن این است که “به احتمال زیاد به یک مورد از انسان به حیوان انتقال است.” سگ مورد آزمایش قرار خواهد شد دوباره قبل از اینکه منتشر شد. بخش پیشنهاد هر گونه حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه از خانواده ها که در آن کسی تست مثبت برای این ویروس باید قرار داده و به قرنطینه.

– Adrianna رودریگز

ایران: قرار است که پول کاغذی

مقامات ایران دستور داد تمام آموزشی و نهادهای فرهنگی بسته در سراسر کشور از طریق فروردین سال جدید در 20 مارس و خواست شهروندان را به استفاده از پول کاغذی به عنوان coronavirus تلفات افزایش یافت و به 107. بیش از 3500 مورد از این ویروس تایید شده است وجود دارد. مقامات همچنین راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ.تهران اعلام کرد که تمام شهر را در اماکن عمومی از جمله مترو و قطار و اتوبوس و در حال ضد عفونی ساعتی.

چگونه بسیاری از موارد از کروناویروس در آمریکا و از کجا ؟

وجود 162 موارد تایید شده در سراسر بیش از 15 متحده از صبح روز پنجشنبه با توجه به کروناویروس داشبورد اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. انتظار می رود این تعداد به افزایش به عنوان CDC گسترش آن تلاش های تست و تشویق بیشتر تست در مراکز بهداشتی در سراسر کشور است. علائم شایع عفونت شامل تب و سرفه و مشکلات تنفسی است. اگر عفونت بدتر از آن می تواند باعث پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و مرگ است.

چه در سراسر جهان coronavirus تلفات?

جهانی مرگ و میر حداقل 3,305 صبح روز پنجشنبه با بیش از 2900 در سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شد و در شلوغ پایتخت این کشور هوبئی استان ووهان. در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده بود در 96,888.

نقشه از ما coronavirus موارد

در اینجا نگاهی به چگونگی coronavirus در حال گسترش در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>