Coronavirus به روز رسانی: مک کالوم تئاتر طریق بسته مارس 30

مایدزرت | No comments

مک کالوم تئاتر 1,127-صندلی محل در پالم دزرت بسته است از طریق آوریل 30th با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بسته اعلام شد و در مدت کوتاهی پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به صدور یک فرمان به لغو مجامع عمومی از 250 نفر و یا بیشتر.

“مک کالوم تئاتر است نگران سلامت و ایمنی از مشتریان ما خریداران بلیط داوطلبان و کارکنان گفت:” روزنامه DeAnn Lubell-ایمز (ames) در یک بیانیه آماده.

دفتر جعبه را باز باقی خواهد ماند به موضوع بازپرداخت و می توان در رسید (760) 340-2787.

اجرای برنامه ریزی شده برای این هفته بودند Ricky Skaggs و کنتاکی رعد و برق در روز پنج شنبه و موزیکال “شیکاگو” از روز جمعه تا یکشنبه.

“این محدودیت ها ممکن است سخت به نظر می رسد با توجه به نسبتا کم تعداد coronavirus موارد در شهرستان ریورساید اما آنها لازم است اگر ما در حال رفتن به توقف گسترش COVID-19,” Kasier در بیانیه ای گفت.

“من نمی گرفتن این محدودیت ها به آرامی و به طور واضح آنها تاثیر بسیاری در سازمان ها و افراد در جامعه” قیصر ادامه داد. “ما در این با هم و به اعتقاد من آنها لازم است به کند و در نهایت متوقف کردن گسترش COVID-19.”

Coronavirus: پالم اسپرینگز بسته کتابخانه لغو VillageFest به طور نامحدود

Coronavirus: Coachella Valley رستوران ها و مغازه ها و کارگران از ترس از دست دادن درآمد جشنواره

Coronavirus: Coachella دلیجان با تاخیر: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

ساعت قبل از قیصر سفارش دولت صادر مشابه مشورتی.

The California Department of Public Health مشورتی صادر شده در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب دوشنبه گفت: گردهمایی 250 نفر یا بیشتر باید به تعویق افتاده و یا لغو و تجمعات مردم در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید از ویروسی COVID-19 بیماری باید محدود به بیش از 10 نفر.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر جارو ایالت “ارشاد” در پاسخ به همه گیر, درخواست کالیفرنیا برای به تعویق انداختن همه غیر ضروری تجمعات از طریق پایان ماه مارس از جمله کوچک گردهمایی های اجتماعی در مکان های که در آن مردم نمی تواند باقی می ماند حداقل شش فوت از هم جدا.

دولت مشورتی تعریف “جمع” را به عنوان چیزی “است که به ارمغان می آورد مردم با هم در یک اتاق یا فضای واحد در همان زمان مانند یک سالن ورزشگاه آرنا بزرگ, اتاق کنفرانس, سالن جلسه کافه تریا و یا هر محیط داخلی و یا در فضای باز است.”

“این امر برای همه غیر ضروری حرفه ای و اجتماعی و گردهمایی جامعه بدون در نظر گرفتن حامی خود” هدایت می گوید.

اهداف برای به تاخیر انداختن نرخ انتقال و مرگ با کاهش تعداد افرادی که قرارداد COVID-19 قبل از درمان موثر و یا واکسن در دسترس است و حفاظت از افراد مسن و بیمار و برای حفظ و محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی ظرفیت پاسخگویی, آن را می گوید.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

قبلی گزارش نیکول هایدن autism_today و کالین اتگی استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>