Coronavirus به روز رسانی: ملت بیشترین بازدید روزانه مرگ و میر پس از نیویورک بازگو مرده; دانشکده ها می تواند از دست دادن میلیاردها دلار با فوتبال

فلوریدا تودی | No comments

آمریکا روزانه مرگ و میر در زمان شکوفایی شنبه طی آن بالاترین مجموع پس از coronavirus بحران آغاز شد سوخت روش های جدید به تعداد مردگان در شهر نیویورک است.

روز سه شنبه مرگ بالا علامت شرح زیر است سه روز است که در آن مرگ و میر در سراسر کشور شده بود در حال کاهش است.

این احتمال وجود دارد که افزایش مرگ و میر است که با توجه به شمارش جدید روش های اتخاذ شده توسط شهر نیویورک که در آن مقامات بهداشتی روز سه شنبه آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما بدون فوت که تا کنون آزمایش شده است.

دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus داشبورد گزارش 25,757 مجموع مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان 9:10 p. m. ET افزایش بیش از 2.300 از دوشنبه. قبلی بیشترین روزانه مرگ و میر بود 2,108 در روز جمعه.

که شکل گرفت از بیماری های قلبی ملت شماره 1 قاتل با حدود 1,772 مرگ و میر در هر روز با توجه به CDC. سرطان ریه جان 433 مردم هر روز در ایالات متحده آمریکا

تغییر در این شهرستان حسابداری از مرگ و میر پس از مقامات اذعان کرد که بر اساس آمار تنها در آزمایشگاه تایید شد ناکامی به حساب بسیاری از مردم در حال مرگ در خانه قبل از آنها به بیمارستان و یا حتی به دنبال درمان.

“پشت هر مرگ یک دوست, یک عضو خانواده یک دوست. ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از که هر نیویورکر که درگذشت به دلیل COVID-19 محسوب می شود گفت: کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot. “در حالی که این اطلاعات را منعکس غم انگیز و تاثیر است که این ویروس تا به حال در شهر ما آنها را نیز به ما کمک برای تعیین مقیاس و دامنه این بیماری همه گیر و راهنمای ما در تصمیم گیری های ما.”

شهر نیویورک مقامات گزارش 3,778 “احتمال” مرگ و میر که در آن پزشکان که به اندازه کافی از علت مرگ به لیست آن را در گواهی فوت و 6,589 تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست. در ترکیب قرار داده و در مجموع مرگ و میر در این شهرستان بیش از 10 ، 000.

در همین حال رئیس جمهور تهمت روشن نظرات از شنبه با توجه به اقتدار خود را به زور متحده برای باز کردن اقتصاد خود است. او گفت: هر فرماندار خواهد که تصمیم گیری را برای دولت خود را بر اساس چگونه به خوبی وقوع بود موفق بودن.

این عدم قطعیت در اطراف کشور را در آینده به چالش های ایجاد شده برای دو و میدانی برنامه های. در حالی که مدارس خوشبین باقی می ماند که پاییز فصل فوتبال در بازی باقی مانده در خطر است حداقل $4.1 میلیارد دلار در سال مالی-سال درآمد برای دو و میدانی در بخش فقط 50 به علاوه مدارس در قدرت پنج همایش اگر فصل لغو شود. که به طور متوسط بیش از $78 میلیون در هر مدرسه یک USA TODAY Sports تجزیه و تحلیل از مدارس گزارش های مالی به NCAA را نشان می دهد.

همه گیر و تاکنون بیش از 26,000 زندگی سراسر کشور و بیش وجود دارد 608,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سراسر جهان مرگ و میر بیش از 126,000 با تقریبا 2 میلیون نفر. تقریبا نیم میلیون نفر را در سراسر جهان بهبود با توجه به اطلاعات اگر چه نه همه ادارات بهداشت ارائه تعداد بیمارانی که بهبود یافته اند.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. بیشتر عناوین:

• هزاران نفر از دانش آموزان در حال تجدید نظر خود را در پاییز سال 2020 کالج تصمیم – یا بدانم که آیا آنها قادر خواهید بود برای رفتن به کالج و این سقوط در همه.

• برخی از ایالات متحده مقامات اورژانس ترس از یک بحران مراقبت از’ معضل در میان بهداشت بیماری همه گیر. آنها حق داشتند.

• چه کسی ؟ هنگامی که? چگونه ؟ وجود دارد سوال در مورد امریکا بازگشایی از آن coronavirus shutdown.

• کشتی های کروز میره گذشته پرچم قرمز. “آنها تصمیم به آن را در معرض خطر و ریسک بهداشت و ایمنی مسافران است.’

• ما برای خرید مواد غذایی از خانه: در اینجا چند راهنمایی و ترفندها در طول بیماری همه گیر.

• کالیفرنیا روز دور از آن پیش بینی شده coronavirus اوج. در اینجا این است که چگونه دولت آماده برای ‘خم منحنی.’

مغلوب ساختن پیشی جستن در خلوت می گوید فرمانداران را باز متحده در جدول زمانی خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در راه برگشت به نظرات او ساخته شده دوشنبه هنگامی که او گفت که او می خواست ملت به باز 1 ماه مه و او انتظار می رود متحده به دنبال سفارشات خود.

روز سه شنبه گفت: هر فرماندار خواهد که تصمیم گیری را برای دولت خود را بر اساس چگونه به خوبی شیوع کروناویروس بود موفق بودن. او همچنین گفت که او را تشویق متحده بر این باورند که آنها آماده هستند تا شروع به باز شدن از لحاظ اقتصادی قبل از آوریل 1 هر چند که تاریخ می رود در برابر دستورالعمل برای مراکز کنترل بیماری.

“اگر ما ناراضی هستید با دولت ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را می دانم … ما باید برای انجام کاری که بسیار جدی ما باید به شاید اونا و شروع همه را دوباره و دوباره اما من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“فرمانداران در حال رفتن به می آیند و در یک زمان زمانی که آنها آماده است. برخی می آیند بسیار به زودی. و ما مشتاقانه منتظر تماشای آن روند. من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک فرایند است.”

عمده کالج فوتبال برنامه می تواند ایستاده به از دست دادن میلیون ها نفر

در حالی که مدارس خوشبین باقی می ماند که یک 2020-21 فصل فوتبال در بازی باقی مانده در میان coronavirus همه گیر در خطر است حداقل $4.1 میلیارد دلار در سال مالی-سال درآمد برای دو و میدانی در بخش فقط 50 به علاوه مدارس در قدرت پنج همایش.

که به طور متوسط بیش از $78 میلیون در هر مدرسه یک USA TODAY Sports تجزیه و تحلیل از مدارس گزارش های مالی به NCAA را نشان می دهد.

که بیش از 60 درصد از این مدارس در مجموع سالانه درآمد عامل بر اساس مقادیر گزارش شده برای 2019 سال مالی. این برآورد به حساب نمی بالقوه اثرات دانشجویی هزینه یا پول از مدارس عمومی بودجه که هر دو به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت اگر دانش آموزان نمی تواند بازگشت به دانشگاه به طور معمول برای ترم پاییز. حتی در درون قدرت پنج وجود دارد مدارس است که دریافت مقادیر قابل توجهی از منابع آن.

استیو Berkowitz

هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی بیمار توسط COVID-19

بیش از 9000 کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده قرارداد COVID-19 همانطور که از هفته گذشته و حداقل 27 فوت با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC اذعان یافته های این گزارش دست کم تعدادی از موارد در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی به دلیل ناهموار گزارش در سراسر کشور است. در حالی که در برخی از ایالت ها تنها 3 درصد از COVID-19 بيمار مبتلا به پرسنل بهداشت و درمان این تعداد نزدیک به 11 درصد در کسانی که با کامل تر گزارش.

این گزارش می آید یک روز پس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی از گزارش بازرس کل بیمارستان رو به رو شد کمبود تجهیزات برای N95 ماسک, ماسک, ماسک های جراحی, چهره, سپر, لباس و دستکش.

– Adrianna رودریگز و کن Alltucker

مغلوب ساختن پیشی جستن توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه اعلام توقف کمک های مالی به گروه او گفته بود “به شدت mismanaging و پوشش” coronavirus بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و این روز را در کاخ سفید نیروی کار کنفرانس خبری با حمله به این که برای این کار آن را انجام داده است در ماه های اخیر این ادعا که آن را به حال “شکست خورده” و “باید پاسخگو باشند.”

“ما نگرانی عمیق در مورد اینکه آیا امریکا سخاوت قرار داده شده است به بهترین استفاده ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “واقعیت این است که که موفق به اندازه کافی دست آوردن دامپزشک و به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع و شفاف و مد.

“که در حمله به محدودیت های مسافرتی قرار داده و صحت سیاسی بالا صرفه جویی در زندگی و اقدامات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

فرماندار کالیفرنیا تماشای شش شاخص قبل از بلند کردن سفارش

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom شنبه اعلام کرد شش شاخص های کلیدی او و تیم او در حال تماشای برای تعیین چگونگی و زمانی که به بلند ایالت اجتماعی فاصله سفارش شده است که در جای خود از مارس 19.

در حالی که او نمی دهد یک تاریخ خاص او نشان داد که مقامات خواهد داد جدول زمانی خود را در دو هفته آینده. تعداد تایید COVID-19 نفر در کالیفرنیا آغاز شده و به سرعت سیگنالینگ دولت است که با موفقیت مسطح منحنی.

“ما حرکت از خروش به سرکوب” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که مقامات دیدن یک نور در انتهای تونل. اما او هشدار داد این است که “شاید سخت ترین و چالش برانگیز فاز از همه” و تاکید کرد که “این فاز است که در آن علم که در آن بهداشت عمومی و نه سیاسی باید راهنمای.”

شاخص: نظارت و حفاظت از جوامع از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض; جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19; شاخص های بیمارستان ها و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج; در حال توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای; حصول اطمینان از کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان را حمایت فیزیکی فاصله; تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم.

– گابریل کانن صحرا اخبار

Dr. Anthony Fauci: مارس 1 اقتصادی راه اندازی مجدد “کمی خوش بینانه’

Dr. Anthony Fauci پزشکی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار در روز سه شنبه به نام مه 1 تاریخ مورد نظر برای بازگشایی اقتصاد کشور “کمی خوش بینانه” به دلیل عدم انتقادی تست و ردیابی روش.

“ما باید به چیزی در جای خود است که کارآمد است و ما تکیه می کنند و ما هنوز” Fauci گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود انتصاب یک نیروی کار روز سه شنبه به منظور توسعه برنامه رستاخیر ملت خفته اقتصاد است. او ابراز امیدواری کرد به گرفتن برخی از مناطق نورد 1 مه و گفت: او می تواند اعلام توصیه هایی به محض این هفته است. Fauci نمی شد در حضور و غیاب در طول روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

Fauci گفت: کاهش-اجتماعی فاصله قوانین باید در یک “نورد” اساس بازتاب راه COVID-19 زده نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف. تست حیاتی خواهد بود زیرا کاستن اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل جدید ایجاد نقاط داغ به ظهور او گفت:.

“من به شما تضمین می کنند هنگامی که شما شروع به عقب کشیدن (محدودیت ها) به وجود خواهد آمد عفونت” Fauci گفت. “این چگونه شما را در مقابله با عفونت ها که رفتن (به) دفعات مشاهده شده است.”

کانکتیکات فرماندار می دهد ‘shoutout’ به پنس نیروی کار

معاون رئیس جمهور مایک پنس را coronavirus نیروی کار شایسته “shoutout” برای آن کار خوب با وجود “کلامی نارنجک دستی” در حال پرتاب در برخی از فرمانداران توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, کانکتیکات, رژیم صهیونیستی. ند لمانت روز سه شنبه گفت. لمانت یک دموکرات گفت که او و فرمانداران آمریکا دیگر در نیویورک – New York, New Jersey, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند – را با هم تصمیم به عقب بمانند-سفارشات در منطقه خود. رئیس جمهور معتقد است که باز شدن اقتصاد خود تماس بگیرید.

لمانت در سی ان ان مصاحبه گفت: coronavirus موارد باقی می ماند در حال افزایش است در دولت خود را. او گفت که او حداقل یک ماه دور از شل شدن هیچ گونه محدودیت.

“فرمانداران … بودند در اوایل مراقبت اجتماعی فاصله و ما در حال رفتن به مراقبت از گرفتن اقتصاد ما باز دوباره, اما در یک متفکر و امن راه” لمانت گفت.

در ساحل غربی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که او آماده است برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را برای برگشت به حالت عادی با اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee به عنوان بخشی از یک “چشم انداز مشترک.”

جدید تست بزاق می تواند انقلابی COVID-19 تست

جدید کروناویروس تست بزاق توسعه یافته در دانشگاه راتگرز است که می تواند به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به نرخ مجموعه و قرار گرفتن در معرض محدود به مراقبت های بهداشتی کارگران نورد می تواند به عنوان به زودی به عنوان شنبه ، آزمون است که می تواند خود اداره خواهد شد اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر جمعیت غربالگری از زمان بینی و سواب گلو مورد استفاده در تست امکانات راتگرز مقامات گفت. بزاق آزمون نیز کاهش نیاز به ارزشمند تجهیزات حفاظت فردی در طول تست شده است.

“همه از این ترکیب خواهد شد که تاثیر فوق العاده ای در تست” گفت: اندرو بروکس, یک استاد دانشگاه راتگرز که درگیر در حال توسعه و آزمایش است.

– ملانی Anzidei, NorthJersey.com

سیاست به خطر می اندازد طرح محرک اقتصادی برای کسب و کارهای کوچک

میلیاردها دلار اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک رها شده است در تیراندازی به عنوان رهبران کنگره مبارزه بیش از آنچه که باید شامل يک بسته از coronavirus کمک. در مرکز مبارزه با 250 میلیارد دلار برای دوباره پر کردن به سرعت تبخیر بودجه برای چک حفاظت از برنامه های صندوق برای کسب و کارهای کوچک. است که می تواند اضافه شده به حدود 350 میلیارد کنگره تصویب شده در ماه گذشته به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار pandemic پاسخ شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند.

PPP را فراهم می کند صاحبان کسب و کار با 500 یا کمتر کارگران وام های کم بهره به شناور باقی می ماند. کسانی که وام بخشوده خواهد شد توسط دولت اگر حداقل 75 ٪ از پول را به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. دموکرات ها اما اصرار دارند که پول بیشتری برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی باید گنجانده شده در این قانون.

– Christal هایس

ویروس جان اسقف که حاضر به انصراف از سرویس

اسقف جرالد گلن که منجر به خدمات 22 مارس در ویرجینیا کلیسا با وجود تماس های اجتماعی فاصله مرده است از عوارض ناشی از COVID-19 کلیسا سالمند اعلام کرد. گلن گفت: جماعت خود را در جدید Deliverance بشارتی کلیسا در چسترفیلد که “خدا بزرگتر از این ویروس مخوف – شما می توانید نقل قول من در آن است.” روز بعد Gov. رالف نرتهم دستور غیر ضروری کسب و کار بسته و ممنوع تجمع بیش از 10 نفر. در مارس 30, Northam صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

گلن دختر دریا-Gerie کرولی ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی 4 آوریل اعلام کرد که گلن و همسرش, Marcietia حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

– N’dea Yancey-برگ

طرفدار کشتی تساوی ‘ضروری’ وضعیت در فلوریدا

فلوریدا اعلام کرده است ورزش حرفه ای لیگ کارکنان و همکاران رسانه ای “خدمات ضروری” تا حرفه ای کشتی کج WWE را می تواند با وجود یک ایالت “پناهگاه در محل” منظور آن است که منقضی خواهد شد در تاریخ 30 آوریل در اولین.

“با برخی از گفتگو با فرمانداری در خصوص فرماندار سفارش آنها تلقی ضروری کسب و کار” اورنج کانتی شهردار جری Demings روز دوشنبه گفت:. WWE شده است پخش مسابقات از جمله دو شب رسلمنیا 36 صورتی که برجسته سابق و جدید انگلستان میهن پرستان تنگ پایان راب Gronkowski – از آن مرکز آموزش در اورلاندو بدون طرفداران در می ایستد. “اعتقاد ما آن است که در حال حاضر مهم تر از همیشه برای ارائه به مردم با انحراف از این دوران سخت” WWE در بیانیه ای گفت.

– کریس Bumbaca

برخی را دریافت محرک چک روز شنبه دیگران صورت طولانی صبر کنید

بسیاری از آمریکایی ها آغاز خواهد شد برای دریافت محرک پرداخت تا 1200 $در حساب های بانکی خود در روز چهارشنبه با توجه به وزارت خزانه داری و IRS راه اندازی یک پورتال در وب سایت خود را که اجازه می دهد تا آمریکایی ها به ورودی خود را پرداخت مستقیم اطلاعات به سرعت گرفتن پول. کسانی که نیاز به یک چک مقاله در این پست با یک دیگر صبر کنید و برخی از پدر و مادر و دیگران ممکن است باید صبر کنید تا سال آینده به بخشی از خود پرداخت.

“قصد (قانون) است که برای دریافت پول به عنوان سریع به عنوان شما می توانید, اما هنگامی که شما انجام این کار, شما احتمالا نمی تواند پیش بینی هر وضعیت ممکن” گفت: Howard یا سوء استفاده ” gleckman یک عضو ارشد در موسسه شهری را سیاست های مالیاتی مرکز. “بنابراین قصد دارد به افرادی که از طریق ترک سقوط و در حال رفتن به باید صبر کنید تا سال آینده به پول خود را دریافت کنید.”

– مایکل کالینز

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

• خود را با یک توقف برای راهنمای COVID-19: آنچه که در مورد ایمنی و سلامت سفر است.

• COVID-19 بیماران نیاز به فن برای زنده ماندن: در اینجا چگونه کار می کنند.

• نقشه برداری coronavirus: ردیابی شیوع دولت توسط دولت است.

• هیچ چیز عادی در مورد یادگیری از خانه: چگونه coronavirus تعطیلی مدارس می تواند منجر به تاریخی علمی رگرسيون استفاده شده است.’

هنوز هم به دنبال کاغذ توالت? در اینجا که در آن شما می توانید آن را خرید.

که غریب جاده سفر: من سوار سراسر کشور در طول coronavirus. در اینجا چیزی است که من دیدم.

بیشتر coronavirus سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

• در مواقع اضطراری در هر روز مهم است.’ اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست بلافاصله صدای زنگ در coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی را نشان می دهد.

• آیا کنتاکی سفارش پلیس به ثبت پلاک عید پاک churchgoers? ما در بررسی حقایق و درست است.

• آیا میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer رفتن ‘بیش از حد’ با ماندن در خانه ، معترضان طرح در خودرو تجمع روز شنبه در لنسینگ.

• خود را coronavirus پول سوالات پاسخ داد: آنچه در مورد یک نظامی بازنشستگی ؟ چگونه می توانم فایل بیکاری بدون اثبات درآمد ؟

• ایسلند را آزمایش کرده است بیشتر از جمعیت آن برای coronavirus از هر جای دیگری است. چگونه این کشور یافته ها می تواند کمک به بقیه از ما.

شرکتntributing: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>