Coronavirus به روز رسانی: آرام بازار سهام اوهایو لغو اولیه کنتاکی دربی به تعویق افتاد; تلفات بازدید 85

مایدزرت | No comments

Ohioans نمی شد رفتن به پای صندوق های رای سهشنبه پس از همه, اما رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی تا به حال یک نور سبز. بالا و پایین داو بویژه در روزهای اخیر در ابتدا شروع به پریدن کرد بیش از 400 امتیاز قبل از عقب نشینی. رول ندای عظیم جداسازی مناطق به رشد خود ادامه داد.

Coronavirus یک بار دیگر تحت سلطه جهانی چشم انداز سه شنبه.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد این کشور که محدودیت – مانند محدود کردن تجمعات به 10 نفر و تعطیلی مدارس – می تواند کشش به ماه ژوئیه یا اوت.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس و ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال بیشتر به عنوان ویروس ” تهدید تا چند روز. اما در روز دوشنبه او اذعان کرد که ایالات متحده به رهبری می تواند به صورت یک رکود است.

ایالات متحده تلفات آمار 85 و با وجود بیش از 4,660 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. بیشتر موارد انتظار می رود در روزهای آینده به عنوان دولت رمپ تا تست. در سراسر جهان بیش از 7,300 مردم کشته شده اند توسط ویروس.

مهم دیگر عناوین در coronavirus:

  • هنگامی که مدرسه بازگشایی? هیچ تاریخ در چشم و مدارس تلاش برای قرار دادن آموزش آنلاین
  • اوهایو coronavirus بیمار توصیف او را در مبارزه با: “هیچ چیز من تا به حال بسیار با تجربه’
  • روز 6 بدون ورزش: Kentucky Derby آمریکا طولانی ترین در حال اجرا ورزشی, رویداد احتمالا در میان چیزهایی که به تعویق افتاد. می کریکت در پاکستان شد جدید ما چیزی ؟
  • چه انتظار هنگامی که شما یک coronavirus آزمون: آرامش نمی wiggle و آن را فقط در 10 ثانیه
  • در نهایت. بزرگ شاهزاده خانم کروز disembarks همه مسافران, relocates پس از coronavirus موارد
  • عجیب و غریب اضطراری است. اداره پلیس خواستار ساکنان که باید اجرا از کاغذ توالت برای جلوگیری از تماس با 911. (Pro-نکته: شما می توانید آن را آنلاین.)

سهام باز بی سر و صدا پس از تاریک ترین روز

سهام ایالات متحده باز کمی بالاتر اما به سرعت به یک راه کسانی که دستاوردهای شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این برنامه ریزی مالی برای حمایت از یک صنعت هواپیمایی ویران شده توسط رها در سفر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. دستاوردهای زیر بازار بدترین فروش در بیش از سه دهه در روز دوشنبه. آتی به شاخص میانگین صنعتی داوجونز و استاندارد اند پورز 500 رسید 5 درصد یک شبه راه اندازی یک تجارت متوقف شد اما بعد از آن به بازگشت بسیاری از دستاوردهای آن. که آمد ساعت پس از هر دو به طور متوسط دچار بدترین روز پس از “جمعه سیاه” سقوط بازار سهام در سال 1987.

– جسیکا مانتون

آمریکایی ها اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus

آمریکایی ها به شدت باور نمی شنیدن از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس و اعتماد به نفس خود را در دولت فدرال و پاسخ به آن در حال کاهش است به شدت با توجه به NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی. فقط 46 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که دولت فدرال در حال انجام است به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus از 61 درصد در ماه فوریه است. و 37 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها تا به حال یک مقدار خوبی یا مقدار زیادی از اعتماد به آنچه که آنها در حال شنیدن از رئیس جمهور در حالی که 60 درصد می گویند که آنها تا به حال نه خیلی زیاد و یا هیچ اعتماد در همه در آنچه که او گفت. این نظرسنجی از 853 بزرگسالان انجام شد جمعه و شنبه – قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین کنفرانس مطبوعاتی.

هیچ اوهایو اولیه به دلیل ‘بهداشت و درمان اضطراری’; کشورهای دیگر آوریل در

رای گیری در مکان های باز در سراسر فلوریدا و ایلینوی و آریزونا اما همچنان تیره در اوهایو. رژیم صهیونیستی. مایک DeWine دولت دستور نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک “بهداشت و درمان اضطراری” یک تصمیم ساخته شده نهایی تا اوایل روز سه شنبه هنگامی که از اوهایو دیوان عالی کشور را تکذیب کرد یک چالش قانونی به DeWine باشد. DeWine گفت: رای دهندگان را یک “غیر قابل قبول خطر سلامت” از ابتلا به کوروناویروس.

ایالات متحده است که آیا برگزاری مقدماتی وعده اجتماعی فاصله و هشدار داد که برخی از مکان سنجی نمی خواهد باز شود. در آریزونا وزیر امور خارجه کتی هابز گفت: این تصمیم به اجازه رای گیری ساخته شده بود در مشورت با مقامات بهداشتی.

“آنچه در آن همه پایین می آید به این است که ما هیچ تضمین وجود دارد را نمی توان امن تر زمان برای برگزاری این انتخابات در آینده نزدیک” او گفت:.

– ریک Rouan کلمبوس اعزام; استفانی Innes, Arizona Republic

خراشیده: Kentucky Derby تا سپتامبر به تاخیر افتاد

برای اولین بار این ورزش بزرگ لیگ. در حال حاضر کنتاکی دربی خداحافظی با بهار. یاد مسابقه برنامه ریزی شده برای آوریل 2 به تعویق افتاد تا سپتامبر. 5 Churchill Downs اعلام کرد. این اولین بار در سه چهارم از یک قرن “اجرای برای گل سرخ” نخواهد بود برگزار شد در اولین دوشنبه در ماه مه. که تاخیر سرزنش شد در جنگ جهانی دوم است.

مردان و زنان NCAA بسکتبال مسابقات و استادان مسابقات گلف در میان عمده بهار رویدادهای ورزشی در حال حاضر کنار گذاشته. بسکتبال حرفه ای بیس بال و هاکی لیگ نیز باید خود را به حالت تعليق فصل است. دو نفر دیگر تاج سه گانه مسابقات نیز در بازی هستند. ان بی سی “در مذاکرات” به حرکت Preakness به ماه سپتامبر و بلمونت به اوایل ماه اکتبر گفت: Churchill Downs, معاون رئیس جمهور, نیک Zangari.

– Jason Michael [Tm] Smith, لویی پیک مجله

دانش آموزان, پدر و مادر, چهره جدید واقعیت: هیچ مدرسه برای مدتی

حداقل 70 درصد از مدارس آمریکا را تعطیل و در سراسر کشور خاموش به نظر می رسد به طور فزاینده ای به یک مورد از هنگامی که به جای اگر. آن را نیز تبدیل شدن به روشن ملت را در مدارس می تواند بسته نه فقط برای یک زن و شوهر هفته اما برای ماه ها و یا در کل بقیه سال تحصیلی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به نام برای محدود کردن تجمعات مردم را به بیش از 10 برای 15 روز آینده و پیشنهاد در سن مدرسه دانش آموزان را از کلاس صفحه اصلی. او همچنین گفت: طبیعی جدید می تواند به عمق تابستان است. مدارس در سراسر کشور در حال تقلا برای راه اندازی آموزش آنلاین که در آن امکان پذیر است.

“هیچ کس در نظر گرفتن گاو نر با شاخ و گفت:” این چیزی است که ما انجام می دهیم و یا باید انجام دهند,'” گفت: Dan Domenech رئیس انجمن آمریکایی از مدرسه Superintendents. “ما نیاز به راهنمایی بیشتر.”

– ارین ریچاردز

مستندات, اخراج رفت و برگشت کشور

سان فرانسیسکو بود در میان مکان های که در آن ساکنان دستور داده شد به “پناهگاه در محل” برای سه هفته بعد. مردم در حال انتظار برای اقامت در داخل خانه تا 7 آوریل مگر اینکه سفر برای دلیل ضروری مانند بازدید از فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی. سایر استان ها در سراسر کشور از جمله برخی در پنسیلوانیا و کلرادو در صورت محدودیت های مشابه.

تاثیر اقتصادی است شروع به احساس می شود هزاران نفر به عنوان گذاشته و کارگران تقلا به شکل یک طرح پشتیبان برای پرداخت صورتحساب پس از از دست دادن شغل خود را تقریبا یک شبه. بازار سهام شد لرزاند داو انداختن نزدیک به 3 ، 000 امتیاز.

اکثر متحده بسته اند تمام مدارس دولتی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشویق بچه ها به کلاس از خانه در هر کجا که ممکن است. حتی بیشتر ایالات و شهرستانها در حال بسته شدن کافه ها و رستوران ها اما این امکان بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل در تلاش برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور.

دولت را شلیک کردن یک شایعه در گردش در اینترنت در مورد هر یک ممکن است موظف ملی قرنطینه و مقررات منع رفت و آمد.

Coronavirus اخبار: بیشتر عناوین راهنمایی و اطلاعات

در اینجا اضافی مهم داستان از ایالات متحده آمریکا امروز:

شما ممکن است درخواست چقدر بد است ؟ آیا ما به سمت یک رکود ؟ من باید توازن نمونه کارها من? همچنین: چه نوع از محرک باید در کنگره تصویب به نجات اقتصاد ؟ کارشناسان ما Jessica مانتون و پل دیویدسون باید مختصر و مفید از پاسخ.

هزاران نفر از پناهجویان کهنه در شهرهای مرزی در نزدیکی تگزاس و مکزیک مرز در انتظار مهاجرت به ایالات متحده جلسات هستند در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس به دلیل عدم دسترسی به بهداشت و شرایط نا امن طرفداران می گویند.

با ثابت شستن دست در میان شیوع کروناویروس باید به شما متوقف پوشیدن حلقه عروسی خود را? ما شده ایم انجام بهترین های ما برای پاسخ به سوالات خوانندگان در مورد کوروناویروس.

واقعیت را بررسی کنید: کروناویروس در چین نشات گرفته و نه در جای دیگر محققان و مطالعات می گویند.

دریافت به روز رسانی در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای خبرنامه ما.

در LA, نگرانی برای بی خانمان, زندان, زندانیان

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: ماموران پلیس علاقه استناد بیش از, دستگیری و زندان مردم کمرنگ شده است توسط بیش از 600 زیرا زندانیان در نظر گرفته “آسیب پذیر” به ویروس. هیچ یک از بیش از 16,000 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus وی گفت: 35 به نمایش گذاشته اند علائم و قرنطینه شده.

بیانوبا نیز گفت: کمک رسانی به این شهرستان را برآورد 59,000 افراد بی خانمان شده است شدت: “ما بزرگترین تهدید واقع است و جمعیت بی خانمان,” او گفت:. “شما باید بستر رودخانه همه بی خانمان encampments زیر پل همراه skid row. کسانی که بزرگترین تهدید به دلیل شرایط بهداشتی و افرادی که مقاوم به دنبال کمک هنگامی که واضح است که آنها باید.”

تام هنکس و ریتا ویلسون مرخص شده از بیمارستان استرالیا

تام هنکس و ریتا ویلسون باید در سمت چپ استرالیا بیمارستان پنج روز پس از آنها بستری شدند و آزمایش مثبت برای coronavirus پسر خود را, Chet هنکس گفت. “به روز رسانی سریع در مردمی: آنها به خارج از بیمارستان است. آنها هنوز خود قرنطینه بدیهی است اما آنها احساس خیلی بهتر به طوری که یک امداد,” چت هنکس گفت: در یک ویدیو ارسال شده به خود را رسمی Instagram account. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به هنکس و ویلسون نمایندگان برای اطلاعات بیشتر.

کوئینزلند دولت در بخش بهداشت و درمان نمی خواهد اظهار نظر در مورد گزارش های رسانه ها که 63 ساله مشهور از بيمارستان مرخص شده بودند از ساحل طلا بیمارستان دانشگاه به خود منزوی در یک خانه اجاره ای.

– هانا Yasharoff

مک دونالد بسته اتاق ناهار خوری, اتاق بازی در میان مناطق coronavirus بحران

مک دونالد فست فود های زنجیره ای را تعطیل صندلی مناطق در تمام آن متعلق به شرکت رسانه ها در سراسر ایالات متحده در محدود کردن فروش به پیاده روی در takeout, drive-thru و خدمات تحویل. مناطق بازی نیز بسته شود.

هر چند این حرکت تنها در حال حاضر امر به رستوران مک دونالد کلام صاحب این شرکت انتظار دارد که بسیاری از آن franchisees به دنبال کت و شلوار. که به احتمال زیاد به معنی بزرگ و ردیف هایی از رستوران های مک دونالد – که تقریبا وجود دارد 13,800 در ایالات متحده را به کار گیرند به عنوان درایو از طریق تنها.

“Franchisees به شدت تشویق به اتخاذ عمليات مشابه روش در حالی که نیازهای خود مردم و جوامع در مرکز تصمیم گیری های خود” مک دونالد گفت.

– Charisse جونز

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تماس برای تمام کافه ها و رستوران ها به

به عنوان بخشی از آنچه که او به نام “تهاجمی اما لازم” گام به بنیادی انتقال رمان coronavirus در سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دوشنبه شب گفت: رستوران ها باید بسته نشسته ناهار خوری و باید فقط برای درایو از طریق pick-up و یا دیگر گزینه های تحویل.

راهنمایی در مورد چهره از یک روز زودتر زمانی که Newsom گفت: بارها باید دید اما رستوران می تواند باز بماند. روز یکشنبه او توصیه می شود که رستوران ها کاهش اشغال حداکثر نصف فرصتی برای اجتماعی فاصله.

همچنین در کالیفرنیا مقننه دولت به حالت تعلیق در کار حداقل تا مارس 13, مدت کوتاهی پس از تصویب به 1 میلیارد دلار در هزینه های جدید در روز دوشنبه برای مبارزه با شیوع. اعتقاد بر این است که اولین کار غیر منتظره توقف در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا در 158 سال با توجه به الکس Vassar های غیر رسمی قانونی مورخ در ایالت کالیفرنیا کتابخانه.

– Autism_today پالم اسپرینگز (کالیفرنیا.) آفتاب صحرا

San Francisco Bay Area شهرستانهای دستور به پناه-در-محل

در محدود ترین اندازه گیری و در عین حال توسط دولت های محلی و مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان روز دوشنبه با صدور یک پناهگاه در محل دستور مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر است.

منظور, موثر, شنبه, می گوید: شهروندان باید در داخل باقی بماند برای مدت سه هفته و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت. منظور تاثیر می گذارد شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Alameda و کنترا کوستا به عنوان به خوبی به عنوان شهر برکلی است.

مردم باید از خانه کار می کنند مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و مراقبت های بهداشتی.

“مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که باقی می ماند خانه تا آنجا که ممکن است” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ارسال شده در توییتر. “وجود دارد بدون نیاز به عجله کردن برای مواد غذایی یا لوازم این فروشگاه ها باز باقی خواهد ماند.”

ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید برای انجام توابع ضروری از قبیل اخذ خدمات و یا منابع برای خانواده است و آنها نیز اجازه رفتن به ورزش و حیوانات خانگی را به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله اجتماعی حداقل شش فوت است.

– گابریل کانن

Orangetheory, SoulCycle و دیگر سالن های ورزشی سراسر کشور

Coronavirus همه گیر است و باعث بسته شدن باشگاه های بدنسازی در سراسر کشور, با باشگاه های محبوب – از Orangetheory, SoulCycle طلا, بدنسازی و اعتدال – اعلام تعطیلی روز شنبه.

برخی از شهرها و ایالات متحده در حال سازماندهی در سراسر-هیئت مدیره بسته شدن از ورزشگاه و مراکز ورزشی به عنوان بخشی از به طور موقت خاموش شدن ناگهانی از تئاتر و جاهای دیگر مردم جمع آوری شده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز یکشنبه اعلام کرد سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام در شهرستان خواهد بود تعطیل تا 31 مارس است. روز دوشنبه فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد ورزشگاه خواهد در آن آمده است که شب.

بوکا راتون فلوریدا بر اساس Orangetheory اعلام کرد که بسته شدن آن حق متعلق به آموزش با شدت بالا مکان در سراسر کشور در پایان کلاس های دوشنبه و درخواست مستقل صاحبان به دنبال کت و شلوار. در نامه ای به اعضای مدیر عامل دیوید طولانی و رئیس جمهور دیوید کارنی گفت: “بسته شدن “است و نه یک تصمیم ما ساخته شده است به آرامی.”

‘برادر بزرگ آلمان’ بازیگران هیچ ایده coronavirus است که اتفاق می افتد

جهان است که بیش از وضعیتی وخیم از شیوع کروناویروس که به رشد جهانی همه گیر اما منزوی بازیگران “برادر بزرگ آلمان” احتمالا غافل از اندازه و میزان گسترش آن.

چهارده مردان و زنان رقابت در آلمان معادل “برادر بزرگ” شده اند قطع از اخبار و رویدادهای پس از ورود به رقابت در فوریه. 6 هنگامی که coronavirus داستان متمرکز شده بود در یک بخش از سرزمین اصلی چین است.

شرکت کنندگان محدود به یک “برادر بزرگ” خانه که در آن آنها به طور مداوم تحت نظارت هیچ ایده چگونه وخیم وضعیت تبدیل شده است در سراسر جهان.

“برادر بزرگ آلمان” پخش نشسته است.1 در دفاع از تصمیم خود برای نگه داشتن مسابقه در تاریکی به روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung (از طریق مترجم گوگل): “البته ساکنان مطلع خواهد شد اگر دلیلی برای انجام این کار است.”

– Cydney هندرسون

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>