Coronavirus به روز رسانی: Riverside County می بیند کمترین تک-روز رشد از آوریل 4

مایدزرت | No comments

Riverside County مقامات بهداشتی گزارش 36 جدید کروناویروس موارد جمعه, پایین ترین تنها-روز رشد از آوریل 4 زمانی که 27 مورد جدید گزارش شده است.

شهرستان در حال حاضر دارای 2,638 مورد تأیید و 75 مرگ و میر. در حالی که تعداد موارد تایید شده در این شهرستان بیش از دو برابر شده و از دو هفته پیش به هفته گذشته تعداد کل موارد مثبت افزایش حدود 61 درصد از این هفته به طور بالقوه زنگ مسطح منحنی.

در حالی که Coachella, نخل کویر و Indio هنوز هم شاهد افزایش قابل توجهی در عفونت های شهرهای مختلف در Coachella Valley به نظر می رسد کاهش گسترش ویروس. پس از آخرین پنج شنبه, مارس 12 Indian Wells اضافه شده هیچ مورد جدید و رانچو مایراج اضافه شده تنها سه بیشتر موارد.

در پالم اسپرینگز تعداد کل تست مثبت افزایش حدود 16 درصد در طول هفته گذشته از 67 تا 78. یک نفر کشته در آن دوره زمانی است.

شهردار جف Kors گفت که او را تشویق به کاهش میزان عفونت و ستایش پالم اسپرینگز برای ساکنان تا حد زیادی چسبیده به اقامت در خانه سفارشات. اما او گفت: “این شده است دلخراش برای کارگران و کسب و کار و مهمتر از همه برای کسانی که نه مردم که گذشت و خانواده و دوستان خود.”

مهاجم اقدام به تعطیل این شهرستان زودتر از مناطق دیگر ممکن است آنچه که کاهش و افزایش در موارد اما اعتراض برنامه ریزی شده است برای آخر هفته آینده به تماس برای پالم اسپرینگز برای بازگشایی آن کسب و کار است.

Kors گفت که این شهرستان می تواند به بازگشت به حالت عادی تا زمانی که این شهرستان می دهد همه روشن است و گفت که مردم با شکستن آن دستورات قرار دادن دیگر ساکنان و اولین پاسخ دهندگان در خطر است.

“هر کسی که در حال رفتن به می آیند در خارج از شهر و استان خود ایمنی است که ناخواسته,” او گفت:.

و در حالی که Kors به چشم یک دوم فصل گردشگری در پاییز به طور بالقوه توسط لنگر حوادث از جمله Coachella و دلیجان او گفت که او می خواهد برای دیدن تهاجمی تست و همچنین به عنوان داده ها به آرامی از بازگشایی دولت برای اطلاع رسانی به اینکه دره می توانید با استقبال هزاران نفر از گردشگران در هر نقطه در سال 2020 است.

“آنچه که ما نمی خواهید برای انجام شده است به عقب در یک مربع و به ازنو کل این خاموش شدن دوباره,” او گفت:.

روز یکشنبه Riverside County همچنین گزارش شده است که 233 نفر در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 71 از آنها در بخش های مراقبت ويژه. این شهرستان گزارش شده است که 32,779 آزمایشات تجویز شده است, به معنی 8% تست شده اند مثبت است. در مجموع 642 نفر بهبود یافته اند.

ملی مرگ و میر از این ویروس را شکست 40,000 روز یکشنبه تعدادی از کالیفرنیا که فوت کرده اند با توجه به COVID-19 گل رز به 1,166 و تعداد موارد تایید شده در کشور را شکست 30,000. هر دو این آمار پایین تر از کالیفرنیا به اشتراک گذاری از کشور جمعیت.

ایالت های آفریقایی تبار در ادامه به ضربه سخت توسط ویروس. در حالی که 6 درصد از دولت جمعیت را تشکیل می دهند 7% از موارد و 12 درصد از مرگ و میر. کارشناسان می گویند این اختلاف را می توان به میزان بالاتری از بیماری های مزمن به ویژه بیماری های قلبی و دیابت و نرخ بالاتر از قرار گرفتن در معرض افراد آلوده در کارهایی که نیاز به چهره-به-چهره تماس بگیرید.

زندانیان راه اندازی اعتصاب غذا

مردم برگزار شد و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کالیفرنیا راه اندازی کرده اند اعتصاب غذا در هفته های اخیر در میان نصب coronavirus نگرانی در مورد شیوع بیماری و نا امیدی که فدرال مقامات مهاجرت انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از آنها را.

بیش از 120 تن از بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه شب آخرین بار ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات خود را به روز آمار.

در حالی که یخ سخنگو گفت: صبح روز یکشنبه وجود دارد هیچ تایید اعتصاب غذا در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد یا Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو مهاجر طرفداران بگویید یک داستان متفاوت است.

در Otay مسا که در آن 18 تن از بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه شب حدود 200 نفر راه اندازی اعتصاب غذا در هفته گذشته با توجه به Mindy Pressman, یک سخنگوی مهاجر حمایت سازمان Otay مسا بازداشت مقاومت است. تسهیلات اجرا شده توسط CoreCivic.

و در مسا ورد گروهی از زنان شده اند صرف نظر کردن از وعده های غذایی پس از 9 آوریل با توجه به سوزان بیتی با سنترو حقوقی de la Raza. او گفت که او نمی دانم تعداد دقیق زنان درگیر در تلاش است. بیش از 200 نفر در مسا ورده بودند که در اعتصاب غذا به عنوان آخرین دوشنبه, او گفت:, اما دو خوابگاه را به حالت تعلیق در تلاش های خود را پس از آن.

یخ و گفت: این دو نفر بازداشت شده در آدلانتو یخ مرکز پردازش در جنوب کالیفرنیا موهاوی نیز متعلق به اداره شده توسط GEO شد و در اعتصاب غذا. یکی آدلانتو بازداشت شدگان با تلفن رسیده روز شنبه گفت که او و دیگران راه اندازی اعتصاب در عید پاک یکشنبه به پایان رسید و تلاش خود را جمعه. در اوج خود تا 120 نفر شرکت کردند گفت: Karo یک زن 48 ساله مهاجر از ارمنستان که تنها با ارائه نام خود را از ترس از اقدامات تلافی جویانه.

بازداشت کارکنان مرکز در نظر بگیرید و هر یکی به مشاهده خورده نیست برای 72 ساعت به اعتصاب غذا و مراجعه فرد برای ارزیابی پزشکی, با توجه به یخ استاندارد.

تظاهرات آمده به عنوان نزدیک به 80 حقوقی, وکالت و سازمان های جامعه نام در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا روز جمعه را “روشن و بتن عمل فورا” برای اطمینان از سلامت و ایمنی بیش از 5000 مهاجران بازداشت شده در سراسر کشور. در نامه آنها خواسته رهبران دولت برای جلوگیری از نقل و انتقال مردم از زندانها به مراکز بازداشت و انجام بازرسی از امکانات در میان سایر مراحل است.

“نود درصد از مهاجران بازداشت شده در کالیفرنیا در خصوصی برای سود بازداشتگاه گفت:” حمید Yazdan پناه حمایت مدیر مهاجر دفاع طرفداران یکی از گروه امضا به نامه. “این امکانات کار در جهت تولید سود به جای اولویت دادن به بهداشت و ایمنی از کسانی که بازداشت شده و در حال انگیزه برای کاهش هزینه ها در چیزهایی مانند مراقبت های پزشکی و ایمنی در این امکانات و آنها بدون شفافیت و یا پاسخگویی دولت نهاد.”

“دولت موظف است برای اطمینان حاصل شود که آنچه در حال وقوع است در این امکانات نیست تاثیر منفی بهداشت عمومی هر دو برای کسانی که در داخل این تاسیسات به عنوان به خوبی به عنوان جامعه اطراف,” او گفت:.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

Coachella Valley: تا کنون موارد

مقامات شهرستان را تایید کرده اند 559 موارد مثبت در Coachella Valley نه شهرستانها از شنبه و 22 ویروس های مربوط به مرگ و میر:

 • کلیسای جامع شهر: 58 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 85 موارد و 1 مرگ
 • دزرت هات اسپرینگز: 26 نفر و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 10 نفر و مرگ و میر 0
 • Indio: 105 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • La Quinta: 43 نفر و مرگ و میر 0
 • نخل کویر: 74 نفر و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 78 نفر و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 23 مورد و 3 مورد مرگ و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 5 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 2 و 0 و میر; کویر کف دست: موارد 4 و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 20 نفر و 0 مرگ و میر; واحه: 4 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 7 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 0 موارد و 0 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا: 30,333 موارد مثبت و 1,166 مرگ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز یکشنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>