Coronavirus به روز رسانی: San Bernardino County گزارش جدید 50 مورد مرگ و میر اضافی

مایدزرت | No comments

سن برناردینو کانتی گزارش 50 نفر از COVID-19 روز پنج شنبه بعد از ظهر افزایش این شهرستان را در مجموع تایید موارد به 304.

این شهرستان همچنین گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر آوردن این شهرستان کشته شدگان به هشت. بيماران 89-سال-پیر زن 92 ساله با توجه به شهرستان سخنگوی دیوید ورت.

از شهرستان 304 موارد مثبت, 68 در یوکایپا سایت از شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان است. علاوه بر این شهرستان گزارش 25 مورد در فنتنا, 25 در رانچو کوکامونگا, 19 در ردلندس و 15 در سن برنردینو.

در نزدیکی شهرستان ریورساید مقامات در روز پنج شنبه اعلام کرد که اضافی 64 نفر تست مثبت برای coronavirus افزایش county تعداد کل موارد مثبت به 493.

این شهرستان همچنین گزارش داد که یک نفر دیگر مرده بود از این ویروس در آوردن این شهرستان را در مجموع به 14 مرگ و میر. آخرین بیمار به مرگ یک مرد در 80s در از Eastvale با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico.

Imperial County, در ضمن, گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ در روز پنج شنبه.

بیمار سالمند بزرگسالان با شرایط بهداشتی اساسی بود که به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19 و درمان در سن دیگو بیمارستان با توجه به انتشار اخبار از این شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

مقامات بهداشت گفت: آنها بر این باورند که بیمار بود “حداقل جامعه محلی قرار گرفتن در معرض و صرف زمان در خوابگاه در هر دو امپراتوری شهرستان و در نزدیکی Mexicali, Baja California.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>