Coronavirus به روز رسانی: SXSW لغو شد; 2nd سهل انگاری غربال آلوده; 5 مطلب متحده گزارش موارد

مایدزرت | No comments

دوم پزشکی غربال که چک مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس تایید شده است به coronavirus یکی از دو مورد جدید گزارش شده در لس آنجلس جمعه.

غربال مرتبط است و دیگری پزشکی غربال که مشغول به کار در همان ایستگاه قرنطینه و تایید شد که این ویروس در اوایل این هفته باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه.

دوم مورد جدید بود یک مسافر در یک گروه از مردم که بازدید از, ایتالیا, چند تا از آنها زودتر تایید به ویروس. شهرستان تایید کرده است 13 مورد از این ویروس بوده است و “حل و فصل” فرر گفت.

به عنوان در سراسر جهان در مجموع از coronavirus موارد پیشی گرفته 100,000 در صبح روز جمعه هزاران نفر از مردم هنوز در گیر در کشتی کروز در سواحل سان فرانسیسکو در انتظار نتایج آزمون.

بزرگ شاهزاده خانم دستور داده شده است به ماندن در خلیج تا زمانی که آزمایش ها به این نتیجه رسیدند. مقامات می گویند 21 نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای ویروس.

آمریکا تایید کرده 260 موارد COVID-19. حداقل 14 نفر در آمریکا و بیش از 3400 نفر در سراسر جهان کشته شده اند از ویروس.

در آخرین میر EvergreenHealth بیمارستان جامعه در روز جمعه گفت که دو بیشتر بیماران درگذشت آوردن مجموع مرگ و میر در این مرکز به 12. این بیمارستان واقع در ایالت واشنگتن در سراسر دریاچه از سیاتل.

در ضمن واتیکان گزارش داد که اولین مورد در روز جمعه.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

  • یک گاو واکسن? Bioweapons? وجود دارد برخی از شایعات عجیب و غریب وجود دارد. ما کم ارزش کردن اسطوره ها است.
  • Coronavirus نگرانی در حال ساخت خریداران نامنظم’ در واشنگتن: و کسب و کار در حال حاضر شاهد کاهش تیز
  • شما سوالی در مورد کوروناویروس. ما باید پاسخ.
  • پس در مورد شاهزاده بزرگ: هزاران نفر هنوز در هیئت مدیره در انتظار نتایج آزمون.

SXSW لغو بیش از شیوع ترس

این South by Southwest, موسیقی, فیلم و فن آوری در کنفرانس لغو شد جمعه – ترین رویداد بالا مشخصات در عین حال به قربانی جدید coronavirus با مقامات آن را خواستار پزشکی و اطلاعات محور تصمیم گیری است. SXSW آن را به عنوان شناخته شده بود قول داد برای رفتن به رغم اخیر توسعه دهنده کنفرانس که لغو شد توسط Facebook و آمازون است.

کنفرانس امسال تا به حال چندین بالا مشخصات بلندگو در محل سابق از جمله نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری Hillary Rodham Clinton, Beto o’rourke و اندرو یانگ و استیو جابز’ بیوه Laurene Powell شغل و راک Ozzy Osbourne مدیر Judd apatow آمده و به کیم کارداشیان غرب است. نزدیک به 300,000 نفر با حضور در 2019.

جشنواره 10 روز به شروع, مارس 13.

– Jefferson, گراهام

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی به اسکله; 21 مسافر و خدمه تست مثبت

بیش از 3500 نفر باقی مانده در هیئت مدیره شاهزاده Cruises’ Grand شاهزاده در سواحل کالیفرنیا به عنوان کشتی در انتظار coronavirus نتایج آزمون. پرسنل پزشکی باید مورد آزمایش قرار 46 نفر روی عرشه کشتی و 21 تایید شد که این ویروس با توجه به کاخ سفید در نشست خبری. نوزده از 21 خدمه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت که کشتی خواهد حوض آخر این هفته در یک “غیر تجاری بندر” و این است که تمام مسافران و خدمه تست خواهد شد. معاون رئیس جمهور گفت که خدمه خواهد بود به احتمال زیاد قرنطینه در کشتی.

“این به احتمال بسیار زیاد است که خدمه بود در معرض دو نوع مختلف گردش” پنس گفت. “و ما می دانیم coronavirus آشکار میان قبلی مسافران است.”

پنس گفت که آمریکایی ها سالمندان می تواند “استفاده از عقل سلیم و احتیاط” در برنامه ریزی کشتی کروز تعطیلات. او گفت که کشتی “در حال حاضر یک چالش منحصر به فرد به مقامات بهداشتی.”

کسانی که در هیئت مدیره شده اند ممکن است در معرض coronavirus پس از قایقرانی با 62 مسافران که قبلا در کشتی مکزیک سفر با 71 ساله که در نهایت درگذشت از ویروس. دو مسافر دیگر که از سفر باید در بیمارستان بستری شده است با این ویروس در شمال کالیفرنیا گفته است.

CDC توصیه مهمانان اقامت در اتاق خود را برای باقی مانده از کروز اما تا به حال اعلام نشده قرنطینه بر اساس یک شنبه بیانیه ای از یک شاهزاده خانم کروز سخنگوی.

در حالی که این کشتی به معنای رسیدن به بندر در سان فرانسیسکو است و مشخص نیست زمانی که و که در آن کشتی قادر خواهد بود به حوض بعد از تست کامل است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد کشتی کروز و coronavirus

– جان Fritze مورین Groppe و مورگان Hines

پنج کشور تایید اولین مورد

ایندیانا, کنتاکی, مینه سوتا, نبراسکا و اوکلاهما تایید اولین مورد از coronavirus جمعه آوردن تعداد متحده گزارش موارد تا 25. دو نفر از بیماران به تازگی به بوستون یکی به ایتالیا به انگلیس و یکی در کشتی کروز.

اولین مینه سوتا بیمار بود “older adult مقیم” از شهرستان رمزی که به تازگی از سفر در کشتی کروز با یک شناخته شده COVID-19 مورد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. انسان در انزوا در خانه.

“همه ما نیاز به آماده برای برخی از چالش ها در روز های آینده” مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی. “این پیش بینی شده بود. پروتکل در محل.”

اولین کنتاکی بیمار شد و یک مرد بالغ که در, Marion County – که در آن ایندیاناپولیس واقع شده است و به تازگی در سفر به بوستون با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است. بیمار دریافت درمان در انزوا در لکزینگتون. کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear با اعلام وضعیت اضطراری در دولت است.

در اوکلاهما بیمار برای اولین بار بود که یک مرد در 50s خود را که به تازگی از ایتالیا بازگشت و با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس بودجه بسته

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا $8.3 میلیارد تکمیلی هزینه های بسته برای مبارزه با سریع در سراسر جهان گسترش coronavirus تصویب شده توسط کنگره در اوایل این هفته.

این بسته که به تصویب مجلس سنا در روز پنج شنبه را به جای اولیه کاخ سفید درخواست $2.5 میلیارد دلار یک مقدار صریحا انتقاد نمایندگان مجلس به عنوان بیش از حد کوچک برای مبارزه با ویروس.

این بودجه شامل بیش از 3 میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه واکسن و $2.2 میلیارد دلار برای پیشگیری و پاسخ تلاش. این بسته همچنین شامل 1 میلیارد دلار برای دولت های محلی و پاسخ. هر دولت است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد و کمتر از 4 میلیون دلار است.

– کورتنی سوبرامانیان

هنگ کنگ مطالعه چالش های که در آمار مرگ و مير

یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه هنگ کنگ قرار می دهد مرگ و مير COVID-19 بيمار در 1.4% بسیار کمتر از 3.4% ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. این مطالعه یک پروژه مشترک بین جهانگردی و دانشگاه هاروارد برآورد شده است که 14 نفر از مرگ 1000 نفر نشان دادن علائم این بیماری است.

پروفسور گابریل لئونگ مدیر موسس HKU که همکاری مرکز بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی و کنترل گفت: این رقم می تواند حتی کوچکتر اگر محاسبه زمان به حساب بیماران آلوده که نشان نداد علائم جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

در مورد یافته های جدید که مقامات در ژنو گفت: هیچ کس نمی داند واقعی مرگ و مير تنها چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند. نرخ امر بستگی کامل به تعداد افراد آلوده و بسیاری از کسانی که به خوبی ممکن است هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است و یا شمارش. گفت: مایک رایان که مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری برنامه یک سن خاص مرگ و میر می تواند حتی بسیار بالاتر به خصوص برای افراد مسن تر با مشکلات اساسی.

واتیکان تایید اولین مورد ویروس

واتیکان تایید شهرستان جداره-دولت اولین مورد از جدید کروناویروس جمعه و تعطیل برخی از دفاتر به عنوان یک اقدام احتیاطی در حالی که پاپ فرانسیس در ادامه دوره نقاهت بعد از سرماخوردگی.

یک کلینیک درمانی در داخل شهر واتیکان بسته شد مطابق با اصول بهداشتی زیر نتیجه تست مثبت دریافت پنج شنبه, واتیکان, سخنگوی Matteo برونی گفت.

یکی واتیکان رسمی قرار داده شد به یک محافظ قرنطینه پس از یک کشیش از فرانسه کلیسای کاتولیک در رم تست مثبت برای ویروس. رسمی نیست و نشان دادن علائم COVID-19 بیماری اما زندگی در همان کلیسا به عنوان آلوده کشیش.

واتیکان پاپ کتابخانه گفت: این امر نگه داشتن درهای خود را بسته همه در هفته آینده به عنوان یک احتیاط. کتابخانه استقبال پژوهشگران از سراسر جهان به مشورت واتیکان نسخ خطی و آرشیو.

که می گوید باید coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی است که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

گزارش نشان می دهد کودکان و نوجوانان نه چندان آسیب پذیر به ویروس; داده ها به چالش کشیده

یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته توسط ماموریت مشترک سازمان بهداشت جهانی-چین یافت می شود که افراد زیر سن 18 سال تجربه “نسبتا پایین حمله رای” از coronavirus حدود 2.4% اما برخی از کارشناسان ایالات متحده به چالش کشیده دامنه داده ها.

این گزارش گفت: دانشمندان دریافتند که ویروس “نسبتا ” ملايم” در میان افراد زیر 19 سال با تنها 2.5 درصد از موارد گزارش شده ابتلا به یک بیماری شدید و 0.2% در حال توسعه را به یک بیماری بحرانی. مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در Feb. 24 گزارش می دهند که هیچ کودکان در چین زیر سن 9 نفر از عفونت است.

اما برخی از کارشناسان ایالات متحده می گویند که این گزارش بر اساس تحقیقات از این تیم از مقامات بهداشت که بازدید ویروس نقاط داغ در سه استان, مارس دست کم گرفتن ميزان عفونت در میان کودکان است. دکتر جان ویلیامز از UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ گفت: عدم تست در میان بیماران با علائم خفیف رنگ یک تصویر خام از عفونت است. داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

– Adrianna رودریگز

پنسیلوانیا بسته برخی از مدارس

پنج پنسیلوانیا مدارس بسته شد جمعه حتی قبل از تست های آزمایشگاهی تایید دو “فرض مثبت” موارد در دولت است. این COVID-19 بيمار بزرگسالان هستند از دلاور شهرستان و شهرستان Wayne. مقامات گفت: این بیماران به نظر می رسد که قرارداد این ویروس در خارج از پنسیلوانیا است.

The Bucks County Health Department نیز ارزیابی محلی که ممکن است در معرض “برای تعیین زمانی که آنها ممکن است بازگشت به مدرسه” با توجه به مرکزی دلار سرپرست منطقه مدرسه جان Kopicki. Bucks County واقع شده است در شرق پنسیلوانیا در شمال فیلادلفیا.

– یاس Vaughn-سالن York Daily Record

نوادا 2 مورد نیروهای بستن رنو اما هیچ اثری در میان دانش آموزان

مدرسه ابتدایی محلی بسته شد در نوادا Washoe شهرستان پس از یک منطقه با اعضای خانواده در میان بدنه دانشجویی آزمایش مثبت برای coronavirus. اما مقامات بهداشت روز جمعه گفت که آنها پیدا کرده اند هیچ مورد از COVID-19 در مدرسه.

“ما همچنان به بررسی” گفت: Kevin کیر, Washoe شهرستان افسر بهداشت.

رنو در منطقه است و در 50s و مرتبط با شاهزاده Cruises’ Grand شاهزاده شیوع. او در شرایط پایدار است و خود منزوی در خانه, Washoe شهرستان سلامت منطقه گفت:.

County school district و افسران بهداشت توصیه کرده بود بسته Huffaker مدرسه ابتدایی “از فراوانی احتیاط.”

“حرکت صعودی برای ما این است که یک نفر تایید جامعه قرار گرفتن در معرض” Washoe شهرستان کمیسر مارشا Berkbigler گفت: رنو روزنامه مجله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “او به وضوح در کشتی کروز.”

اولین “presumptive” مثبت موردی از این ویروس در نوادا پیش از آن اعلام شد روز شنبه و یک مرد نیز در 50s خود را که به تازگی گرفته شده در سفر به واشنگتن و تگزاس.

– Anjeanette دیمون و Siobhan McAndrew رنو, روزنامه مجله

دانشگاه واشنگتن حرکت می کند تمام کلاس های آنلاین در طول بحران بهداشتی

دانشگاه واشنگتن واقع در یک دولت ضربه coronavirus را تبدیل به کلاس های آنلاین تنها برای سه هفته شروع در روز دوشنبه.

آنا ماری Cauce دانشگاه, رییس جمهور گفت: دانش آموزان در یک ایمیل جمعه که او در زمان حرکت “برای افزایش اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و اطمینان از نتیجه موفق از سه ماهه برای UW دانشجویان در تمام دانشگاه های ما.”

حداقل 12 نفر کشته شده اند این ویروس در واشنگتن است.

Cauce گفت: کلاس های دیگر در فرد در طول دوره. مربیان انجام خواهد شد یا کلاس و یا امتحانات از راه دور و یا اگر طبیعت از کلاس باعث می شود که نامناسب را پایه نمرات کار انجام شده تا کنون برای این سال است.

“رمان کروناویروس اولین چالش این منطقه و یا ما دانشگاه مواجه شده است. آن را نمی خواهد آخرین,” او نوشت. “در آن 158-سال سابقه UW به تحمل دو جنگ جهانی افسردگی و دیگر بحران هایی که مورد آزمایش قرار داده اند ما انعطاف پذیری و ما شفقت” و این نسل از دانشجویان و استادان را “افزایش یافته است به چالش بکشد.”

می توانید پول نقد حمل coronavirus? که توصیه می کند با استفاده از پرداخت دیجیتال

از آنجا که ویروس ها می تواند زنده ماندن بر روی سطوح سخت مانند سکه برای روز سازمان بهداشت جهانی گزارش شده است که تشویق مردم به استفاده از به عنوان بسیاری از دیجیتال گزینه های پرداخت به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه پول کاغذی ترکیبی از پارچه و کاغذ سخت تر است برای ویروس ها به چوب به آژانس بهداشت می گوید هیچ نیاز به اقدامات غیر ضروری شانس به گزارش تلگراف.

“ما می دانیم که پول دست تغییر اغلب و می توانید انتخاب کنید تا تمام انواع باکتری ها و ویروس ها و چیزهایی مانند این که” که یک نماینده گفته است ، “ما توصیه مردم را به شستن دست های خود را پس از دست زدن به اسکناس و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.”

که هیچوقت به صراحت می گویند که پول به طور خاص مرتبط است به کروناویروس که همچنین به نام Covid-19. اما آژانس می گویند این “توصیه به استفاده از پرداخت تماس برای کاهش خطر انتقال” به گزارش تلگراف.

نمایندگان سازمان بهداشت جهانی نبودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

– Dalvin قهوه ای

کلیساها در سراسر جهان تغییر ربانی قوانین برای جلوگیری از عفونت

رهبران مذهبی در ایالات متحده و در سراسر جهان در حال پیوستن به یک رشد جنبش برای تغییر راه و همدلی تحویل داده شده است در طول coronavirus ترساندن با چند شرکت کلیساها صدور دستورات این هفته است.

برخی از این تغییرات عبارتند از: دادن ویفر صمیمیت و همدلی در دست و زبان نهی از handshakes و محدودیت های موقت در نوشیدن شراب.

در میان مکان های که در آن رهبران مذهبی به کارگردانی و جدید ربانی سیاست یا رهنمود: San Francisco; لس آنجلس; و المپیا. و این نه فقط در ایالات متحده: کلیسای کاتولیک اسکاتلند ممنوع ربانی شراب پنجشنبه و تخلیه آب مقدس از فونت. یک اسقف کاتولیک استرالیا زمان مشابه اقدامات است.

مقامات کاتولیک در بیت المقدس, سنگاپور و فیلیپین صادر دستورالعمل های مشابه و یا سفارشات که به نفع دادن صمیمیت و همدلی در دست نه در زبان. مکزیکی Episcopate مقامات در روز پنج شنبه ممنوع پذیرش و همدلی در زبان.

“همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر مورد تهدید من تصمیم گرفته اند که اقدامات بیشتری لازم است” نوشته جان هاروی تیلور از اسقفی اسقف نشین از لس آنجلس. “من بدین وسیله به اطلاع همه ما وضع و مقرر رهبران که همدلی شراب ممکن است ارائه شده در کلیساهای ما یا به صورت جرعه جرعه و یا توسط intinction تا زمانی که ما می تواند مطمئن باشد که خطر توده COVID-19 عفونت است کاهش خواهد یافت.

بسیاری از رهبران کلیسا نیز کارگردانی است که دست دادن در طول خدمات و یا دیگر نشانه دست نگه داشتن صلح باید حذف شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>