Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن هل پنسیلوانیا به بازگشایی; 300,000 جهانی مرگ و میر; سهام فشار بالاتر

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ادامه تلاش خود را برای متحده را دوباره برگرداند اقتصاد کشور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار پزشکان به نگاه کردن برای یک بیماری التهابی در کودکان است که ممکن است مربوط به کوروناویروس.

سهام بالاتر تحت فشار قرار دادند و پس از دو روز از سقوط با وجود هشدارهای احتمالا طولانی مدت ملی رکود و سابق بهداشت فدرال رسمی گفت coronavirus بحران می تواند در نتیجه ملت “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن است.” جهانی در مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19 رسید گذشته 300,000.

فلوریدا پرده برداری به آغاز طرح بازگشایی میامی در هفته آینده و نیوجرسی باز خواهد شد و سواحل آن آخر هفته روز یادبود.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد تقریبا 86,000 مرگ و میر و بیش از 1.4 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 302,000 مردم و آلوده بیش از 4.4 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات اخیر:

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که با پوشیدن ماسک, تور یک پزشکی عرضه توزیع کننده در میدان نبرد سیاسی ایالت پنسیلوانیا و گفت: فرماندار باید به “شروع به باز کردن یک کمی.”
 • یک NBC News مشارکت کننده که virologist معتقد است که او قرارداد coronavirus از طریق چشم است. یک JAMA چشم پزشکی مطالعه منتشر شده در ماه مارس مورد بررسی قرار گرفت که حالت ممکن است عفونت است.
 • یک مطالعه اخیر نشان داد که گربه “به آسانی می توانید تبدیل شدن به آلوده” با کروناویروس و ممکن است قادر به عبور از آن به گربه های دیگر.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد پنج شنبه: خداحافظی دست دادن: چگونه ما جای باستانی پستال اگر coronavirus ما را نگه می دارد از دست زدن به?

برخی از خبر خوب: این تصویری از 200 بز رومینگ خیابان های کالیفرنیا آزادانه شما را به لبخند.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرس فرماندار پنسیلوانیا به بازگشایی بخش هایی از دولت

تور یک پنسیلوانیا تجهیزات پزشکی کارخانه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده دوباره برای سریعتر بازگشایی مبارزه U. S اقتصاد در نظر گرفتن صورت خود را به یک میدان نبرد دولت است.

صحبت کردن با کارکنان اونز و جزئی Inc., که باعث می شود ماسک و دستکش و فولاد لباسهای در اللنتون تهمت خود را ادامه داد باز دشمنی با فرماندار دموکرات تام گرگ.

“ما باید خود را فرماندار پنسیلوانیا شروع به باز کردن یک کمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید زمینه پنسیلوانیا که به سختی تحت تاثیر قرار و آنها می خواهند به نگه داشتن آنها را بسته است. شما نمی تواند انجام دهد.”

تهمت بود به ویژه در میان تعداد کمی از مردم با پوشیدن یک ماسک در طول سفر است. مشاوران از جمله Jared کوشنر و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و همچنین سرویس مخفی اعضا و کارکنان نشسته در مخاطبان بود همه دیده می شود پوشیدن پوشش صورت در طول سفر است.

— کورتنی سوبرامانیان و دیوید جکسون

جهانی مرگ و میر تصویب 300,000 و شمارش

عبور از 300,000 علامت در جهانی مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز پنج شنبه به عنوان یکی دیگر از گریم یادآوری از آسیب زیادی وارد شده توسط ویروس با آمریکا درست در وسط این بیماری همه گیر.

هیچ کشوری رویکردهای حتی نیمی از 85 ، 000 به علاوه زندگی در ایالات متحده از دست داده است. این رقم نشان دهنده حدود 28 درصد از جمعیت کل حتی اگر جمعیت آمریکا باعث می شود تا تنها 4.3 درصد از بازار جهانی ،

بعد در مرگ و میر لیست بریتانیا با بیش از 33 ، 000. جمعیت بریتانیا از 67 میلیون است که حدود 20 درصد از ایالات متحده را 330 میلیون, بنابراین به انگلیسی, نرخ مرگ و میر قابل توجهی بالاتر از آمریکا است.

CDC هشدار پزشکان در مورد جدید بیماری در کودکان و نوجوانان

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنجشنبه با صدور یک هشدار برای پزشکان به سازمان دیده بان برای علائم یک بیماری التهابی در کودکان است که ممکن است مربوط به کوروناویروس.

CDC خواستار بیماری “multisystem التهابی سندرم در کودکان” یا MIS-C و آن را در حال حاضر شناسایی شده در 19 ایالت و واشنگتن دی سی, ان بی سی نیوز گزارش داد. نیویورک امور خارجه با بیشترین شیوع COVID-19 در کشور گزارش شده حداقل 110 مورد از این بیماری مرموز سه نفر از آنها منجر به مرگ شود. بسیاری از بیماران مبتلا به این سندرم باید هر دو تست مثبت برای این ویروس و یا آنتی بادی های ضد آنها آلوده شده اند ولی بدون علامت.

جدید بیماری چندین نشانه های مشترک با کاوازاکی بیماری از جمله تب طولانی, یک, بثورات جلدی, ورم ملتحمه, ورم از کف دست یا کف پا گاهی اوقات لایه برداری از پوست در این مناطق و غدد لنفاوی بزرگ شدن. دو تفاوت قابل توجه این است که MIS-C گاهی اوقات باعث می شود ضربان قلب سریع و آن را پریشان می تواند کودکان کمی بزرگتر از 5 است که نادر برای کاوازاکی.

یکی در چهار رستوران ممکن است تعطیل دائم

یکی از قابل توجه ترین در دراز مدت قربانیان COVID-19 بحران ممکن است در رستوران ها با 25 درصد از آنها به احتمال زیاد سازندگان: برای خوب است. که هوا از خدمات رزرو OpenTable که رزرو در روز چهارشنبه منقبض شده بود و 95 درصد نسبت به مارس 13 سال گذشته بلومبرگ گزارش داد.

انجمن ملی رستوران گفت: اعضای خود را از دست داده و حدود 30 میلیارد دلار در ماه مارس و 50 میلیارد دلار در ماه آوریل است. در هفته گذشته تنها چند رستوران اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد دوباره باز از جمله بوفه های زنجیره ای شیرین گوجه فرنگی/Souplantation جن کوره در شیکاگو و 32 ساله Ristorante Franchino در سان فرانسیسکو.

— Jefferson, گراهام

Coronavirus می تواند قرارداد را از طریق چشم

مورد NBC News کمک کننده است که در بیمارستان بستری با COVID-19 may بیشتر اضافه کردن به این مفهوم است که coronavirus را می توان به دست آورد از طریق چشم اگر چه هیچ قطعی بدن از شواهد.

دکتر یوسف, نمایشگاه virologist که گزارش برای شبکه گفت: او معتقد است که او آلوده شلوغ خانه پرواز به نیواورلئان با وجود در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی. او بیمار سه روز بعد.

“من تا به حال یک ماسک بر روی صورت من تا به حال در من عادی دستمال مرطوب روال … اما بدیهی است که شما هنوز هم می توانید آن را از طریق چشمان خود را” عادلانه 42 گفت: از بیمارستان در “امروز” نشان می دهد. “و البته من با پوشیدن عینک ایمنی در پرواز است.”

یک مطالعه منتشر شده در مارس 31 نسخه از JAMA چشم پزشکی نشان داد 12 38 COVID-19 بيمار از استان هوبی چین تا به حال چشمی تظاهرات ویروس. محققان به این نتیجه رسیدند که “اگرچه شيوع کم از SARS-CoV-2 در اشک ممکن است برای انتقال از طریق چشم است.”

ساحل نیوجرسی “است که در آن خاطرات ساخته می شوند’ به باز آخر هفته روز یادبود

نیوجرسی سواحل می تواند بازگشایی توسط آخر هفته روز یادبود اما با قوانین در جایی که نیاز به beachgoers به گسترش خود چتر و صندلی بیش از حد معمول است. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: شهرها که باز خود را در سواحل boardwalks و lakefronts باید با پیروی اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت ظرفیت است. بیش از 15000 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در نیوجرسی تا کنون دوم بالاترین مجموع پشت, New York.

“ساحل نیوجرسی پس از همه این است که در آن خاطرات ساخته می شوند” مورفی گفت. “آخرین چیزی که هر یک از ما می خواست تابستانی پایین ساحل به یک حافظه است.”

– Stacey Barchenger

میامی فروشگاه می تواند به بازگشایی در هفته آینده

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد به منظور اجرایی حرکت از Miami-Dade و Broward شهرستان – سخت ترین ضربه در دولت به فاز یکی از بازگشایی طرح است. این برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار خرده فروشی و رستوران ها به باز دوشنبه در 50 درصد ظرفیت خاص اجتماعی فاصله و بهداشت مورد نیاز است. سواحل در استان ها بسته باقی خواهد ماند. میامی, میامی بیچ و هیالیا – میامی-Dade بزرگتر شهرستانها – نمی خواهد اجازه می دهد تا خرده فروشان برای باز کردن تا روز چهارشنبه و رستوران ها به احتمال زیاد هفته بعد.

تقریبا 800 coronavirus مرگ و میر گزارش شده است در دو بخش که شامل تقریبا نیمی از فلوریدا بیش از 43,200 موارد تایید شده.

لورنزو ریس

خلاف کاران اروپا و آمریکا سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن’

درمان است که می گوید او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز پنجشنبه گفت که اگر آمریکا نیست منظور توسعه یک طرح برای رسیدگی به موج دوم ویروس در این کشور را تجربه کنند “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن است.”

ریک روشن بود که حذف شده ماه گذشته از سمت خود به عنوان مدیر HHS’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار, شهادت, قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته که این کشور ممکن است عجله بیش از حد به سرعت بر روی یک واکسن قبل از ارزیابی کامل ساخته شده است اثر بخشی و ایمنی آن. 12-به-18-ماه برنامه ریزی به منظور توسعه یک نیاز همه چیز را به کاملا, او گفت:.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا,” او اضافه شده است.

مورین Groppe و ویلیام Cummings

بازار سهام تظاهرات پس از دو روز از ضرر و زیان

برخی از ترین مورد ضرب و شتم پایین سهام رهبری یک بعد از ظهر تجمع که غلبه شدید صبح قطره و ارسال وال استریت به قلمرو مثبت پنج شنبه پس از از دست دادن حدود 4 درصد در طول دو روز گذشته.

با وجود این وزارت کار گزارش که تقریبا 3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته شاخص S&P 500 صعود 1.2% در یکی دیگر از scattershot بعد از تجارت با بسیاری از سهام کوه در می رم از پایین رهبران به بالا پس از چند شارپ عقب در حرکت است.

این آخرین تلو تلو خوردن برای وال استریت است که سستی برای هفته آن را به عنوان هضم عظیم الجثه حرکت بازار ساخته شده در اوایل این سال برای اولین بار به پایین تر از 30 درصد نگرانی ها در مورد آینده رکود اقتصادی و پس از آن تا بیش از 30% در ایران نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن. تجارت شده است به خصوص نامنظم این هفته است.

— آسوشیتد پرس

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن و کناره گیری هوش کمیته صندلی

سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن پله به عنوان رئیس کمیته اطلاعات سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت کرد و گفت: به عنوان یک FBI تحقیقات با مته سوراخ کردن سهام خرید و فروش منجر به تشنج از تلفن همراه خود را توسط اف بی آی است. یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی تایید کرد که با مته سوراخ کردن تلفن شده بود کشف و ضبط به عنوان آژانس پروب فروش سهام که اوباما سناتور جلوتر از coronavirus سقوط بازار.

با مته سوراخ کردن R-C. N. c و همسر خود را فروخته تا 1.6 میلیون دلار در سهام در ماه فوریه و گفت: آنها را بر اساس تنها در گزارش های خبری در مورد کوروناویروس. 2012, سهام, عمل, میله, اعضای کنگره از استفاده از اطلاعات خودی به تصمیم گیری های تجاری. با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور که رای برابر قانون است.

– جانین Santucci

3 توقف پرواز شرکت های هواپیمایی. چگونه بسیاری از خواهد شکست ؟

برخی از کشور کوچکترین شرکت های هواپیمایی در مواجهه با برخی از بزرگترین سردرد در مقابله با سفر بحران. سه منطقه ای شرکت های هواپیمایی – ترانس متحده آمریکا عقاب و Delta Connection – در حال حاضر متوقف پرواز به عنوان مسافر اجتناب سفر هوایی از ترس از coronavirus. صنعت مقامات نگران هستند که دیگر کوچک حامل می تواند شکست ترک شهرهای کوچکتر و روستاها و حتی بیشتر شده است.

“وجود دارد یک خطر برای جامعه کوچک خدمات هوایی در حال حاضر” فی Malarkey, سیاه, مدیر عامل شرکت منطقه ای شرکت هواپیمایی ارتباط گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

– کریس Woodyard

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • بررسی: فروشگاه اسلحه را به مبارزه طلبیده دستور به بستن درهای خود را به عنوان همه گیر درایوهای تاریخی تقاضا برای سلاح گرم
 • پارک ملی reopenings: گراند کانیون است که مجموعه ای به بازگشایی جمعه با برخی از محدودیت.
 • Coronavirus’ مدرسه آنلاین به اندازه کافی سخت است. اگر شما هنوز هم یادگیری به صحبت می کنند زبان انگلیسی ؟
 • اولین و آخرین برای باز کردن ؟ کالیفرنیا طول می کشد ‘مناسب محتاط’ در مسیر مبارزه با کروناویروس

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد آمریکایی آزمایش مثبت هر 4 ثانیه

به عنوان صحبت از بازگشایی غالب مکالمات بسیاری از مردم هنوز در حال بیمار توسط coronavirus. یک آمریکایی شده است, آزمایش مثبت در مورد هر 4 ثانیه یک ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده. که کوچک و اجازه دهید تا نسبت به بدترین دوره هفته پایان مارس 10, زمانی که یک آمریکایی بود تشخیص داده شده در مورد هر 3 ثانیه است. در مقابل در هفته پایان مارس 1, آمریکا آزمایش مثبت در مورد یک بار در هر 3 ساعت.

در خام اعداد:

در آخرین هفته 161,075 آمریکایی ها هم به تازگی تایید کرد با این ویروس. که قابل مقایسه با هفت روز کشش پایان مارس 2, زمانی که فلوریدا شد آخرین دولت با 5000 یا بیشتر عفونت به دریافت اقامت در خانه سفارش دهید.

در هفته گذشته به امریکا و موارد اضافه شده به میزان 72 درصد است که بدترین هفت روز املا پایان مارس 10, زمانی که امریکا اضافه شده 221,168 موارد تایید شده.

— جینی Haseman و مایک Stucka

3 میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل بیکاری – 36M در 8 هفته

تقریبا 3 میلیون آمریکایی ظ اولیه بیکاری ادعای هفته گذشته وزارت کار گفت: پنج شنبه, spotlighting موج دیگری از کاهش شغل و اضافه کردن به بی سابقه اقتصادی آسیب های ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. در هفته گذشته شرکت های شناخته شده مانند Uber جنرال الکتریک و Airbnb را گذاشته هزاران نفر از کارگران است. بیش از 36 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر به دنبال مزایای بیکاری در هشت هفته.

اقتصاددان Ryan شیرین از مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی 11 میلیون حقوق و دستمزد ضرر و زیان در مارس و یکی دیگر از 2 میلیون در ماه ژوئن و بیکاری اوج در یک 23 درصد قبل از کار دستاوردهای بازگشت در ماه جولای به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی شده است.

Paul Davidson

صحبت کردن در داخل خانه می تواند منجر به کروناویروس انتقال, مطالعه می گوید

یک دقیقه صحبت کردن با صدای بلند می تواند به تولید بیش از 1000 ویروس حاوی قطرات است که می تواند معطل در هوا برای بیش از 8 ساعت با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا است. چون قطرات وجود دارد که در یک فرد بدون علامت دهان می تواند حمل تنفسی عوامل بیماری زا مانند SARS-CoV-2 “وجود دارد قابل توجه احتمال که عادی صحبت علل هوابرد انتقال ویروس در محیط های محدود” مطالعه می گوید.

“این مطالعه بر اساس پژوهش های پیشین … و می افزاید: حمایت برای اهمیت پوشیدن ماسک” موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

– جسیکا فلرس

مطالعه می یابد گربه می گرفتن COVID-19 ممکن است قادر به انتقال به دیگر گربه ها

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت که گربه “به آسانی می توانید تبدیل شدن به آلوده” با کروناویروس و ممکن است قادر به عبور از آن به گربه های دیگر.

Yoshihiro Kawaoka استاد Pathobiological علوم در دانشگاه ویسکانسین دانشکده دامپزشکی چراغ مطالعه. در آن محققان اداره ویروس بوده و جدا شده از انسان بيمار به سه گربه. بعد محققان از شناسایی این ویروس در دو تا از گربه ها با استفاده از سواب بینی. روز سوم آنها شناسایی این ویروس در تمام گربه ها.

روز پس از اجرای این ویروس برای اولین بار از سه گربه و محققان قرار می گیرد یکی دیگر از گربه در هر یک از قفس خود را. محققان نمی اداره coronavirus به تازگی اضافه شده گربه. در عرض دو روز یکی از گربه جدید بود ریختن ویروس و در شش روز تمام گربه ها انجام شد ،

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • ’50 متحده و 50 روش مختلف:’ متحده تقلا برای استخدام COVID-19 تماس با ردیاب.
 • تقریبا همه بچه ها قابل درمان هستند’: آنچه والدین باید در مورد می دانیم جدید COVID مربوط به بیماری التهابی.
 • بازیکنان NBA می خواهید پشت در دادگاه: اتحادیه بررسی می یابد حمایت قاطع برای شروع مجدد فصل است.
 • چه بازگشایی در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.
 • به دنبال کاغذ توالت دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و یا ضد عفونی کننده دست? سعی کنید دادوستد در Facebook و همسایه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>