Coronavirus: خالی سیرز به عنوان Riverside County دوم فدرال پزشکی ایستگاه سایت

مایدزرت | No comments

سابق سیرز فروشگاه در کنار رودخانه را به عنوان Riverside County دوم فدرال پزشکی ایستگاه.

این 90,000 فوت مربع ساختمان در آرلینگتون خیابان استفاده می شود به عنوان یک 125 تخت بیمارستان با مواد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“پایدار کمتر شدید” بیماران منتقل خواهد شد از Riverside County بیمارستان به این ایستگاه و در حال حاضر در عملیات در Indio fairgrounds اجازه می دهد تا بیشتر ظرفیت های موجود در بیمارستان ها برای درمان مهم تر بیماران با توجه به آزادی مطبوعات از شهرستان.

به گارد ملی کالیفرنیا خواهد بود در سایت این هفته به راه اندازی یک بخش از ایستگاه.

“حرکت کردن پزشکی شکننده مردمی از ماگنولیا نوتوانی فقط آغاز شد,” دکتر گفت: کامرون قیصر, Riverside County سلامت عمومی افسر. “وجود خواهد داشت بسیاری از مردمی که شما نیاز به مراقبت از زمانی که بیمارستان های ما شروع به گرفتن بازدید و دوم این ایستگاه به معنی ما باید همان اضافه ظرفیت در ما غربی شهرستان که ما در شرق است.”

ایستگاه شامل تمام تجهیزات مورد نیاز برای اجرای اولیه بیمارستان از جمله تخت ورق های قابل حمل غرق داروها و تکمیل واحد از تجهیزات حفاظت فردی با توجه به آزادی مطبوعات.

“این تسهیلات را به سهولت بار در محلی ما بیمارستان در طی این بیماری همه گیر است که اجازه می دهد آنها را به انجام موثرتر برای همه” گفت: ریورساید شهردار فرسوده بیلی. “از طرف محلی ما جامعه پزشکی من درک شهرستان از تلاش برای افزایش ظرفیت در منطقه ما است.”

بیشتر: Coronavirus: ریورساید مرکز پرستاری با شیوع کروناویروس تخلیه; یکی می میرد قبل از حمل و نقل

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>