Coronavirus: Walgreens ارائه می دهد درایو-از طریق خرید از 9 بعد از ظهر تا 9 صبح

فلوریدا تودی | No comments

Walgreens ساخته شده آن را کمی راحت تر به فروشگاه در فروشگاه رفاه.

در یک پیام به مشتریان خود دارویی فروشگاه های زنجیره ای گفت: “ما فقط یک پنجره دور. ما در اینجا به زندگی را کمی ساده تر با درایو مناسب از طریق فروشگاه به روز, فروشگاه ساعت و پاسخ شما نیاز دارید.”

این آخرین احتیاط گرفته شده برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. از بعد از ظهر پنجشنبه فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 2,355 مورد تأیید و 28 و میر در دولت آفتاب.

آهنگ coronavirus: پایگاه داده را نشان می دهد تایید موارد مرگ و میر

COVID-19 Q&A: خوانندگان سوالی در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

Join our Facebook group: Coronavirus پاسخ و اطلاعات در ناپل

چگونه کار می کند

“برای همه, ایمنی” این شرکت گفت: “ما به روز رسانی ما ساعت اجازه می دهد تا برای تمیز کردن فوق العاده و جوراب زنانه ساقه بلند. بسیاری از آنها باز از 9 صبح تا 9 p. m. و 24 ساعته فروشگاه های ارائه درایو از طریق تنها یک شبه از 9 بعد از ظهر تا 9 a. m.”

مشتریان (در ماشین) را به درایو-از طریق پنجره را انتخاب کنید تا نسخه را انتخاب کنید و ملزومات خانگی مانند لوازم خانگی سرفه و سرماخوردگی, پزشکی, تسکین درد, پزشکی, نوزاد, فرمول انتخاب اقلام مواد غذایی و تجهیزات پزشکی. محصولات منوط به در دسترس بودن و مقدار خرید محدودیت اعمال می شود.

وجود دارد بدون نیاز به سفارش قبل از ترک خودرو و یا رفتن به فروشگاه.

توجه داشته باشید که درایو-از طریق تجربه نمی کند آینه خرید آنلاین. حرکت تولید بسیاری از ستایش در رسانه های اجتماعی با چند شکایت.

یک کاربر توییتر به عنوان مثال خطاب سفارش و انتخاب کنید تا سرویس: “@Walgreens عشق تمام ویژگی های جدید شما اجرا شده اند. آخرین درایو-از طریق خرید بزرگ است اما من 1 سوال. آیا آن را نمی تواند آسان تر است اگر ما می تواند سفارش از طریق برنامه به جای رفتن به درایو از طریق و سپس تصمیم گیری چه می خواهیم؟”

Walgreens’ تنظیمات دیگر

در علاوه بر این به درایو از طریق ساعت Walgreens ساخته شده برخی از تنظیمات برای COVID-19 pandemic ارائه:

• ارشد “خرید ساعت” از 8 تا 9 صبح هر جمعه

• مشاوره آنلاین برای مشاوره در داروها برای علائم

• حمل و نقل رایگان برای ملزومات برای یک مدت زمان محدود

• رایگان نسخه تحویل برای مدت زمان محدود

Walgreens عمل نزدیک به 9,300 فروشگاه در سراسر کشور با بیش از 230,000 کارکنان. با توجه به وب سایت خود را, Walgreens تعامل با حدود 8 میلیون مشتری در فروشگاه ها و آنلاین در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>