Coronavirus: ما رشد در انسان طلب لمس خواهد COVID-19 تغییر راه ما وصل شود ؟

فلوریدا تودی | No comments

این تنها انسان به عشق آنها طلب آنها از دست آنها: big I-am-خیلی-خوشحالم-برای-دیدن-تو آغوش. Pecks بر روی گونه. دوستانه دست دادن یا بالا پنج.

اجتماعی فاصله و خود انزوا برای جلوگیری از گسترش coronavirus به اندازه کافی سخت است بر روی چهره خود. اما حتی سخت تر برای بسیاری از از دست دادن می خواستم لمس فیزیکی واقعی احساس از فرد دیگری لب و یا در حال جاروب در یک دوست یا یکی اسلحه.

کارشناسان معتقدند: لمس بسیار مهم است در طول زندگی ما و “لمس محرومیت” می تواند تاثیر شرایط روانی و حتی فیزیکی سطح Dacher Keltner یک استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اخیرا گفته زمان.

انسان لمس حیاتی برای سلامت ما خوب بودن و پر رونق می گوید: آیلین Norrington از تیتوسویل بازنشسته United Church of Christ وزیر.

بدون لمس, مردم, مرزی, زمان, گاهی اوقات ترس — همه بدون تحقق همین دلیل, او گفت:.

و ساده در آغوش گرفتن “می تواند ما را ذوب, قدردانی,” او گفت:.

“پت در پشت یک بوسه بر روی گونه آرام, آغوش — این همه خدمت به آسایش و آرامش گفت:” Norrington که هم یک بازنشسته نیروی دریایی قاضی عسگر.

“محرومیت از لمس می تواند منجر به احساس قطع ارتباط, تنهایی, از دست دادن. نوزادان که نوازش کردن و لرزاند اغلب موفق به رشد است. افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند گاهی اوقات ناخودآگاه پیدا کردن راه هایی برای به دست آوردن لمس آنها نیاز توسط ‘تصادفی’ bumping به کسی که در فروشگاه مواد غذایی و یا در اتوبوس.”

و کسانی که در آغوش اغلب به معنای واقعی کلمه ولع مصرف که لمس حتی با کسی که در خانه برای پر کردن شکاف.

بیشتر: سالمندان در حال رقص در خیابان — OK در بالکن به فاصله اجتماعی seranading’

بیشتر: Coronavirus: جدید COVID-19 صندوق اضطراری تیم های راه متحد سازمان های دیگر برای کمک به مردم محلی

جوآن Crutcher از غرب ملبورن نتواند تاشو نوه او را به آغوش او. و یا رفتن به خدمات در وحدت ملبورن “به آغوش کلیسا” را به عنوان آن است که اغلب به نام, او گفت:.

“آغوش من هستند احساس خوب اتصال یک لحظه پیوند قلب به قلب و روح به روح” Crutcher گفت.

“به استقبال دوستان و بستگان با یک آغوش گرم من قلب و گسترش عشق چیزی است که ما همیشه نیاز بیشتری در این جهان است. غمگین می گویند پس از COVID آن خواهد بود یک مدت طولانی در حالی که قبل از من احساس کاملا راحت با نزدیکی یک آغوش.”

Mitch Albom دیترویت پرس رایگان مقاله نویس و نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده در حال جمع آوری پول برای دیترویت coronavirus مبارزه با این سریال داستان “انسان لمسی” یک داستان تخیلی از امید در طول این بیماری همه گیر.

“داستان است به نام” انسان لمسی,’ چرا که به نظر می رسد چیزی که مردم درد برای بیشتر” Albom گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما برای در آغوش گرفتن یک دست و یا یک بوسه. من فکر می کنم که خواهد بود مناسب عنوان برای یک داستان در مورد امید. امیدوارم آن ما را به زندگی ما استفاده می شود به زندگی می کنند اما هرگز مینماید.”

جزیره مریت بالا معلم هنر لارا زیدان هرگز عاشق handshakes اما او یک درهم — “به خصوص برای دانش آموزان من,” او گفت:.

“من می خواهم که یک گروه از دانش آموزان بودند که من ‘هنر ناهار دسته’ هر روز,” او گفت: “ما صحبت در مورد مشکلات در آغوش گرفت پشتیبانی می کند. آن را به بهترین بخشی از روز است. من عشق و از دست آنها بسیار است.”

زندگی معافیت را به “قبل” و “بعد از” بیش از حد برای آن Conroy-Baiter رئیس جمهور از تاریخ و دستیابی به فضای ساحل.

او را “قبل از” لحظه اتفاق افتاده در مارس 7, تحت Saturn V موشک در مرکز فضایی کندی در طول تاریخ و موفقیت کسب و کار سالن از شهرت الماس سیاه و سفید جشن.

عکس ها از آن شب نشان می دهد آسان آشنایی در عین حال-به-می شود-shut-down جهان: اسلحه بخور در اطراف شانه ها. مردم در لباس رسمی نما به یکدیگر نزدیک, همه لبخند می زند.

“من فوق العاده ممنون که این رویداد زمانی رخ داد که آن را انجام داد” Conroy-Baiter گفت.

“وجوه مطرح شده است که شب را کاملا احتمالا صرفه جویی JA در ماراتن است که COVID-19. اما آن را بدون هزینه. دو هفته بعد از من از خواب بیدار هر روز صبح با یک حس قریب به اتفاق قربانیان مسئولیت شخصی است که شاید کسی تا به حال ندانسته است بیمار است و من رویداد می تواند منشاء بیماری در بروارد. در هفته دو علامت که بار برداشته کمی اما واقعا من هنوز هم نگران است.”

Conroy-Baiter سپاسگزار است قادر به نگه داشتن دخترش— Pallasgrean, 11; ترینیتی 16; و روآن, 17 — در صفحه اصلی.

“من ممکن است با بغل کردن آنها را و آنها را بیشتر از حد معمول اما آنها می دانند که آنها با ارزش را به من,” او گفت:. “و گرانبها به معنی پسر هیچ playdates و ماندن در خانه. که خط من گاهی اوقات راه رفتن بین دوستان خود و یا مادر خود شد شفاف که ساخت آن تصمیم گیری.”

بیشتر: Bellaby: مرور زندگی و کار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: Coronavirus: رککلدگ پرستاران صرفه جویی در زندگی در ‘منطقه جنگی’ در همه COVID-19 بوستون در بیمارستان

جنیفر Sugarman است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کاکائو در ساحل منطقه ای اتاق بازرگانی است.

در اتاق مارس 2 رویداد در رککلدگ مدنی هاب بین 20 و 30 شرکای کسب و کار وجود دارد برای ترویج خود. Sugarman به یاد داشتن ضد عفونی کننده دست در جداول اما مردم در آن زمان “تا به حال هیچ ایده چگونه این چیزی که می مارپیچی,” او گفت: — و آنها هنوز هم نمی دانم چه پیش رو است.

او شگفتی بیش از حد آنچه در زندگی می خواهم برای 3 سال. آن را نمی خواهد بود “همان است که بود,” او گفت: برای کسانی که هرگز تا به حال تن یک ماسک و یا دیدم فروشگاه طبقه مشخص شده در 6-افزایش پا به تشویق اجتماعی فاصله.

“حال این مادر بسیار جوان و پسر, مادر من می خواهم به سپر او را از چیزهایی که او نمی خواهد درک نشده” Sugarman گفت. “و در عین حال من می خواهم به واقع بینانه در مورد چگونگی جهان در حال تغییر است. بسیاری آن را در. زیادی برای همه ما است.’

و این که “پس از عادی” لحظه Conroy-Baiter ذکر شده است ؟

“من از دست بزرگسالان است. من از دست من و دوستان رویدادهای کلاس های درس و حتی جلسات. من از دست من یکشنبه بعد از ظهر به تنهایی زمان نقاشی آبرنگ در خانه ساحل و یا زمان جزیره مارینا,” او گفت:.

“من از دست من و لباس من ، من از دست به دست دادن ، در آغوش گرفتن این گونه بوسه. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید هر کس در فرد و دعا می کنم که نسخه جدید معمولی ترکیبی از معصومیت از “قبل از” و قدردانی از ‘پس از.'”

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>