Coronavirus: Westfield, نخل کویر, Cabazon رسانه به طور موقت تعطیل

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

خرید عمده فضاهای در منطقه در حال بستن در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

Westfield, نخل کویر نوشته شده در مورد آن تصمیم اواخر روز چهارشنبه به طور موقت نزدیک اکثریت آن مرکز خرید. کسب و کار است که ممکن است باقی می ماند باز می تواند آن تلقی “ضروری” عملیات با توجه به وب سایت خود را اگر آن را بلافاصله روشن است که فروشگاه ها که به معنای.

مرکز مدیریت Jennifer Gordon اعلام ساخته شده از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل آزادی مطبوعات.

“در طول این زمان بی سابقه شده اند با دقت با توجه به سلامت ایمنی و رفاه کلی جامعه ما, مستاجران, کارکنان و مشتریان در هر مرحله از راه به عنوان coronavirus (COVID-19) اخبار گستراند” گوردون نوشت. “این بسیار چالش برانگیز روز برای بسیاری از, اما ما اعتقاد داریم که ما را پیروز هم جمعی ما قدرت دیدن ما از طریق این بحران است.”

بازار خانه به عمده فروشگاه های زنجیره ای و کسب و کارهای کوچک از جمله macy’s, JC Penney Barnes & Noble, dick’s Sporting Goods, H&M, و بیشتر.

چنین عملیات بسته نشان دهنده داوطلبانه تشدید از بسته شدن در به صورت گسترده ارشاد به فاصله اجتماعی برای جلوگیری از انتقال ویروس است. برخی از دولت ها به دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار به عنوان در پالم اسپرینگز.

Cabazon رسانه ها در روز پنج شنبه posted on Facebook که آن را تعطیل آن روز و تا اطلاع ثانوی بسته در انطباق با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان بهداشت جهانی و محدودیت از ایالت کالیفرنیا است.

باز خروجی هوا بازار در Cabzon حدود 20 خرده فروشان.

جاشوا درخت جشنواره موسیقی لغو شد

جاشوا درخت جشنواره موسیقی برگزار شد, در سال در بهار و پاییز در جاشوا تره دریاچه RV و اردوگاه در جاشوا تره اعلام کرد که نسخه بهار از رویداد خود را در مارس 14-17 لغو شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دلخراش به مطمئن شوید و در نهایت خارج از کنترل ما است اما ایمنی و بهداشت از همه مراتب بیشتر واردات” جشنواره سازمان در بیانیه ای گفت on Facebook.

سقوط edition است که هنوز هم برنامه ریزی شده برای اکتبر. 8-11.

برنامه ریزی اجرا برای بهار edition شامل گروه تجربی Dirtwire جاز فانک گروه ماه Hooch پانک گروه فانک Thumpasaurus و جاشوا درخت هنرمند Jesika فون خرگوش.

بلیط برای دارندگان نسخه بهار توصیه باشید و این جشنواره خواهد بود رسیدن به طور مستقیم با اطلاعات و گزینه های.

تاسیس شده توسط جاشوا درخت ساکن بارنت انگلیسی The Joshua Tree جشنواره موسیقی صورتحساب به عنوان “یک خانواده پسند جهانی موسیقی تجربه” و شناخته شده است برای پیدا کردن هنرمندان در مکان های دور افتاده که هنوز در تور مدارهای. از زمان آغاز آن در ماه آوریل سال 2003 این جشنواره برجسته موسیقی موفق عمل می کند مانند indie-rock band Edward شارپ & مغناطیسی ریشه لاتین گروه راک Chicano بتمن و folk rock band را Avett برادران.

Coronavirus: بهار نسخه از درخت یوشع جشنواره موسیقی لغو شد

کالیفرنیا تاخیر تعیین واجد شرایط بودن

در نور از تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد گزارش سراسر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صدور یک فرمان اجرایی روز شنبه به تاخیر واجد شرایط re-تعیین برای ساکنان که در تکیه دولت برای خدمات اجتماعی و, نقدی, نقل و انتقالات.

در پی مداوم گسترش coronavirus و اقدامات پیشگیرانه در کالیفرنیا است که مصرف شامل آن — از جمله تعطیلی مدارس و, گسترش, تست و محدود کردن گروه اجتماعات — Newsom را سفارش به معنی افرادی که دریافت کمک از برنامه های دولت نمی خواهد که بلافاصله پس از درخواست مجدد را به ماندن و ثبت نام.

افراد ثبت نام شده در برنامه هایی مانند پزشکی برای مراقبت های بهداشتی زندان برای مواد غذایی کمک CalWORKS برای خانواده های بی بضاعت خواهد بود قادر به نگه داشتن آنها را بی وقفه برای بعد از 90 روز تا ژوئن 17.

منظور اجرایی نیز برقرار 90 روز واجد شرایط بودن فرمت برای کسانی که از دریافت کمک نقدی برای مهاجران یا In-Home Supportive Services.

“این شبکه امنیت اجتماعی برنامه های بسیار مهم برای خانواده ها — به خصوص در طول این بحران” Newsom گفت: در اعلام برنامه های افزودنی. “ما نمی خواهیم کالیفرنیا که تکیه بر این خدمات به آنها را از دست بدهند.”

همانطور که از شنبه شب کالیفرنیا به حال 870 تایید coronavirus موارد و 16 و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات.

Coronavirus: کالیفرنیا تاخیر تعیین واجد شرایط بودن برای ساکنان ثبت نام در برنامه های خدمات اجتماعی دولت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>