Coronavirus: Westfield, نخل کویر میزبانی درایو کمک مالی برای خانواده های نیازمند

مایدزرت | No comments

در حالی که بسیاری از مغازه ها بسته تحت coronavirus اجباری, مرکز خرید وستفیلد در پالم دزرت راه اندازی کرده است #WestfieldCares برای کمک به جامعه از طریق برنامه های کمک مالی.

در جمعه بازار آغاز خواهد شد و سه روز درایو پذیرش “خانواده ملزومات” کمک های مالی برای مارتا را ایجاد کرد ،

مورد نیاز هستند:

  • پوشک بچه دستمال مرطوب و فرمول
  • لوازم بهداشتی (شامپو و خمیر دندان و صابون)
  • صنایع دستی کودکان, کتاب و اسباب بازی

این موارد می تواند کاهش یافته و از ظهر تا 6 بعد از ظهر جمعه و شنبه و یکشنبه در پارکینگ در نزدیکی Stuft پیتزا Bar & Grill.

“هیچ اهدای بیش از حد کوچک است و همه بسیار بسیار قدردانی” کرد.

هر کسی که اهدا خواهد شد دریافت ویژه “take-out” را از یکی از وستفیلد رستوران که باقی می ماند باز با رفتن به منوها.

مردم آوردن کمک های مالی هستند خواست به استفاده از بزرگراه 111 ورود به بازار است.

یک LifeStream جامعه خون درایو برگزار خواهد شد در وستفیلد از ظهر تا 5 بعد از ظهر در 30 آوریل. اهدای خون را به طور مستقیم پشتیبانی Coachella Valley بیمارستان.

قرار ملاقات ملزم به حفظ اجتماعی فاصله. تماس (760) 797-8196 به رزرو یک نقطه.

LifeStream نیاز به اهدا کنندگان و کارکنان و بازدید کنندگان دیگر به پوشیدن پوشش صورت در امکانات برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

اهدا کنندگان باید نوشیدن مقدار زیادی مایعات قبل از قرار ملاقات خود را. آوردن ID عکس برای اثبات سن. اهدا کنندگان با سن کمتر از 17 را باید امضا Lifestream والدین, فرم رضایت نامه.

این #WestfieldCares برنامه بخشی از پاسخ این شرکت به COVID-19 همه گیر همراه با پولی و در نوع کمک های مالی. آن در نظر گرفته شده است برای کمک به درایو آگاهی و کمک های مالی اضافی برای سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت گروه ها از جمله کسانی که تجربه بی خانمانی, اقتصادی خانواده های محروم سالمندان و کودکان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در وستفیلد تلاش های امدادی و چگونه شما می توانید درگیر با #WestfieldCares بازدید westfield.com/westfieldcares. سازمان هایی که مایل به شرکت می توانید به ایمیل [email protected] یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>