Coronavirus: آنچه ما می دانیم درباره Coachella متحرک و دیگر عمده Coachella Valley حوادث

مایدزرت | No comments

با رمان coronavirus ساخت راه خود را به Coachella Valley وجود دارد همچنان به تعداد فزاینده ای از پرسش های مربوط به امنیت عمومی و سلامت. همراه با کسانی که نگرانی عمده ورزشی و حوادث سرگرمی است که در اوایل سال و اگر آنها لغو خواهد شد و یا به تعویق افتاد.

تا کنون BNP Paribas Open مسابقات تنیس را لغو کرده است عمده آن ایندیان ولز, تنیس, مسابقات است. و خورشید صحرا شنیده است از چندین گردشگری منابع که Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان: California کشور جشنواره موسیقی می تواند به تعویق افتاد تا اکتبر, اگر چه رویداد تولید Goldenvoice تایید نشده این خبر.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد وضعیت های مختلف حوادث و فعالیت های در دره:

آنچه را لغو و یا به طور موقت بسته است ؟

رانچو مایراج کتابخانه و رصدخانه. کتابخانه و رصدخانه بسته خواهد شد از طریق حداقل مارس 22. این شامل موسیقی در پارک کنسرت که برنامه ریزی شده برای مارس 14 و 21.

BNP Paribas Open مسابقات تنیس در هند چاه. “ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد است که از بالاترین اهمیت” مدیر مسابقات تامی هاس در بیانیه ای گفت. اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از پوشش نقره ای را از آن همه نا امید طرفداران می توانند درخواست بازپرداخت را انجام دهید (یا از آنها بخواهید برای یک اعتباری اعمال می شود به سال آینده) توسط مارس 31 با رفتن به https://bnpparibasopen.com/coronavirus/.

جف ون Wageman رودخانه شهرستان دستیار شهرستان اجرایی برای ایمنی عمومی روشن است که BNP Paribas Open, سازمان, لغو مسابقات, نمی, شهرستان ایندیان ولز.

آنچه در مورد Coachella و دلیجان?

Coachella و دلیجان. با جشنواره موسیقی فوق العاده و SXSW می شود با توجه به coronavirus نگرانی 2020 festivalgoers در حال رشد نگران در مورد آنچه به این معنی که برای Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان: California کشور جشنواره موسیقی.

های متعدد گردشگری منابع در پالم اسپرینگز روز دوشنبه گفت که Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید این جشنواره است و با توجه به تغییر زمان Coachella برای اکتبر. منابع صحبت در خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ تصمیم گیری شده بود نهایی.

شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از این جشنواره است.

از جمعه شهرستان مقامات بهداشتی نیست اصرار برای لغو این وقایع است.

چه هنوز (تا کنون):

آنا الهام بخش است. یک رویداد از تور LPGA زنان این رویداد گلف برنامه ریزی شده است به اجرا در مارس 2 تا 5 در شهر رانچو مایراج. شهرستان رانچو مایراج مدیر اشعیا Hagerman گفت: کارکنان به طور منظم در تماس با برگزارکنندگان مسابقات و این امر می تواند زودرس به لغو در حال حاضر. “من فکر نمی کنم این تصمیم این شهرستان خواهد شد که به او گفت:” اما به جای آن خواهد شد ساخته شده توسط برگزارکنندگان مسابقات ،

پارتی پالم اسپرینگز. روزنامه جک Ketsoyan گفت که این مدار که طول می کشد محل در پایان مارس است نه برنامه ریزی در لغو آخر هفته.

هفته مد ال گردش. این رویداد است که به جای مارس 20 از طریق 28 به احتمال زیاد در رویداد سازمان پالم اسپرینگز زندگی اعلام کرد در روز دوشنبه.

مقامات گفت: “ما در تماس روزانه با شهر و مقامات دولتی گرفته اند و تمام اقدامات احتیاطی … به بهترین اطمینان از ایمنی از همه مشتریان ما.”

آسمان را محدود است. رسمی ان Congdon گفت که سازمان در حال گرفتن یک precautious رویکرد با لغو رویدادهای برنامه ریزی شده برای مارس 14 و 21. او افزود: در بیانیه ای اعلام کرد: “این تصمیم بسیار دشوار و ناامید کننده برای همه ما است. لطفا دوباره بررسی کنید که ما بررسی وضعیت رفتن به جلو است.”

Coachella Valley مدارس. همانطور که در حال حاضر Coachella Valley مدارس باز باقی خواهد ماند با وجود بخش های شمالی از دولت لغو کلاس ها و الزامی مردم از خانه کار می کنند.

این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای گیری روز سه شنبه به تصویب هر دو محلی بهداشت و درمان اضطراری و اورژانس محلی در پاسخ به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد کوروناویروس.

اضطراری اعلام توانمند شهرستان ریورساید به راحتی اقدام و اعمال سیاست های لازم در پاسخ به شیوع کروناویروس.

دانیل سیمون دیجیتال تولید کننده در خورشید صحرا. شما ممکن است او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>