Coronavirus دستمال مرطوب سگ, گشت و گذار, عید پاک, رویداد, در کوکو بیچ پایان دادن به 55 سال رگه هایی از جهان سوم طولانی ترین مسابقه

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو ساحل — روح گشت و گذار — حتی سگ گشت و گذار و معنویت بهار اغلب با تشکیل یک ترکیب کامل در طول آخر هفته عید پاک در فضای ساحل.

بله “دعا برای امواج” هیچ معنای عمیق تر به معنای واقعی کلمه از این زمان خاص از سال برای خوانندگان.

اما پس از 55 سال سوم طولانی ترین مستمر گشت و گذار رویداد در جهان کاهش یافته است قربانی این بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه آن را ادامه خواهد داد در سال 2021 با یک ستاره.

“این یک زمان عجیب و غریب” گفت: برگزار کننده کریگ Harriman ایستاده در Minutemen جاده صبح روز چهارشنبه به دنبال به سمت اقیانوس است. “وجود ندارد یک فرد در پیاده رو, اما شما می دانید که در واقع خبر خوب در حال حاضر.”

برای ثبت کاکائو ساحل را 55 سال رگه است rivaled تنها با 58 سال, زنگ, ساحل, طرفدار بود که به اتفاق این هفته در استرالیا — اما به تعویق افتاده است — و سواحل شرق گشت و گذار قهرمانی که می تواند علامت آن 57 سال متوالی در اواخر ماه اوت در ساحل ویرجینیا.

به جای عید Pro/در Harriman تشویق منطقه خوانندگان برای بیرون رفتن و گشت و گذار در یکشنبه عید پاک “به طوری که (سنت) را حمل بر.”

گشت و گذار یکی از فعالیت های هنوز مجاز در کوکو بیچ در طول همه گیر اما اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

“این سال ما در نهایت تا به حال برخی از پشتیبانی واقعی بیش از حد پس از آن کمی ناامید کننده” گفت: Harriman یک عراق جانباز در اصل از مین و سابق فدرال افسر پلیس در ناسا که در حال حاضر مدیر اجرایی Beachside ساکن مجله.

در سال گذشته به گشت و گذار رویداد اختصاص داده شده بود به Harriman را دوست نزدیک و شریک کسب و کار گری Propper یک سالن از شهرت surfer که فوت در ماه مارس گذشته در سن 72. Propper اولین فلوریدا surfer برای برنده شدن در سواحل شرق قهرمانی در سال 1966.

این رویداد را سال بود که شده یک بنای یادبود برای “گشت و گذار خوک” در حال حاضر افسانه ای چند بار قهرمان محبوب سگ گشت و گذار در صورتی که ایدز بروارد جامعه انسانی. “گشت و گذار خوک” سه پا زن جک راسل تریر در ابتدای سال جاری درگذشت.

“او در حال رفتن به پوشش ما” گفت: Harriman که آیا انتشار مجله این ماه است.

بروارد جامعه انسانی مدیر اجرایی ترزا Clifton گفت: سگ گشت و گذار حوادث به ارمغان آورده اند در بین 5000 و 10000 $برای سازمان است.

“در این مرحله ما قصد دارد آن را در سال آینده به دلیل ما نمی دانیم که این (همه گیر) به پایان خواهد رسید” او گفت:. “رویداد ما همه ساخته شده در اطراف آخر هفته عید پاک و متاسفانه در این سال …”

هفتم رویداد که Clifton گفت: “آغاز شده به عنوان یک کمی-bitty چیز” هفت سال پیش شتاب گرفته است هر سال است.

“سال گذشته ما تا به حال 5000 نفر در ساحل برای روز یکشنبه سگ, گشت و گذار,” او گفت:. “سگ شد در این سال و از آنجا که کالیفرنیا و ما تا به حال بسیاری از چیزهای جدید برنامه ریزی شده مانند یک سگ-kini مسابقه و یک اسم حیوان دست اموز خرگوش paddleout.

“اما ما می خواهیم همه را به امن و البته ما می خواهیم این حیوانات به امن است.”

خوشبختانه بروارد جامعه انسانی بود “برخی از فرزندخواندگی” به تازگی. آژانس حتی به اشتراک گذاری برخی از آن بیش از حد مواد غذایی حیوان خانگی با بروارد های مرکز و پیری مسائل’ وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای کسانی که خانه محدود با حیوانات خانگی.

“ما به کمک به خصوص کسانی که عشق برای حیوانات خانگی” کلیفتون گفت. “همین دلیل است که ما شروع به گشت و گذار سگ ، دیگران را ببینید که چگونه بزرگ حیوانات خانگی می شود.

“و کریگ ثابت کرده است که یک شریک بزرگ. او واقعا در مورد مراقبت از حیوانات است.”

East Coast سالن از شهرت surfer تاد هلند, 51, و همسرش, لورن, عمل Ron جان گشت و گذار مدرسه و مدرسه گشت و گذار اما به دلیل همه گیر شده اند از کار پس از 20 مارس.

هلند که رتبه به عنوان بالا به عنوان هشتم را در انجمن گشت و گذار حرفه ای تور جهانی در سال 1991 اتحاد surfed در عید پاک رویداد به عنوان یک تازه کار و بعد از آن به عنوان یک حرفه ای.

“از آن استفاده می شود به سطح حرفه ای بود خیلی بیشتر” هلند گفت. “اما آن را بیشتر شبیه به یک رویداد محلی. آن را دریافت نمی, شما امتیاز به شما در تیم ملی بود اما بیشتر از یک رویداد سرگرم کننده است. و در روز آنها تا به حال تمام کسانی که در فعالیت های فوق برنامه.”

عید پاک گشت و گذار متحرک اغلب همزمان با رخصتی بهار, جذب هزاران نفر به ساحل با داد و بیداد کن رویدادهایی مانند نحیف بیکینی, مسابقات, کنسرت موسیقی راک و حتی روغن قطب نوردی. در واقع این مورد نیاز به عنوان بسیاری از چهار روز و دو سایت shortboarders در کاکائو در ساحل اسکله و longboarders در شپرد پارک, یک مایل جنوبی.

اما در سال های بعد اواخر کیر Catri و رویداد صاحب جان Griffin ساخته شده آن بسیار بیشتر خانواده گرا جذب بزرگ نام حامیان و صلح با مقامات شهرستان.

در نهایت حامیان به آرامی شروع به محو شدن و گریفین نزدیک به لغو این رویداد در سال 2017. این زمانی است که Harriman و کریستال کوپر که سازماندهی زنان, شور, شیرین گشت و گذار در مسابقه و که در حال حاضر یک عامل املاک و مستغلات در Blue Marlin املاک و مستغلات کمک co-سازماندهی چه شد عید Pro/Am. که همه با هم در یک هفته دو دهانه با کمک توریستی شورای توسعه برای صرفه جویی در زادگاه خود را سنت است.

“این بیشتر یک رویداد جامعه است و ما یک گشت و گذار جامعه” Harriman گفت. “ما لازم نیست که لزوما بهترین امواج این زمان از سال است.”

ماه گذشته او را برای برخی از امید است که این سال را به مسابقه می تواند بر روی بروید.

“زمانی که رئیس جمهور گفت (همه چیز را باز کنید by), عید پاک, من فکر کردم شاید … اما آن را بیش از حد جدی به شانس و قرار دادن مردم در معرض خطر” Harriman گفت.

و یا کسانی که دوست داشتنی گشت و گذار سگ.

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>