Coronavirus: با بالا ورزش مدارس لغو شد, در حال حاضر بازیکنان و مربیان تعجب می کنم چه این به این معنی برای رویاهای خود

مایدزرت | No comments

تقریبا بلافاصله پس از این خبر آمد پنج شنبه شب, دبیرستان مربیان آغاز شده و دریافت متون از بازیکنان بدونم که اگر آن درست بود.

و واقعیت تلخ این است که درست است. بهار high school sports شده اند به تعویق افتاد برای آینده قابل پیش بینی برای هر کویر دبیرستان.

در فصل بهار این بدان معناست که هیچ بیس بال و سافتبال بانوان, دو و میدانی, شنا, پسران, گلف, پسران تنیس یا پسران والیبال.

“بچه ها من باید texted me با احساسات بسیار گفت:” سایه تپه پسران و دختران دو و میدانی مربی ریچی DeTamble. “آن آغاز شده و با شوک و سپس خشم در مورد کار خیلی سخت و داشتن آن را دور گرفته شده است. دیگران رو با هم رفت و برای اجرا و گفت: آنها در حال رفتن به توقف. دیگران به خانه رفت و خوابش برد امید آن بود که خواب بد.

“سالمندان احساس آن را بدترین. آنها در حال گرفتن بخش عمده ای از فصل آخر دور گرفته شده است. آنها گفته آنها ممکن است prom ارشد شب و گرادیان شب دور گرفته شده است. هیچ سفر ساحل. در حال حاضر همه چیز را در خود نگه دارد.”

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: Coachella Valley مدارس باقی می ماند باز به حالت تعلیق در حوادث و دو و میدانی

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پالم اسپرینگز بسته کتابخانه لغو VillageFest به طور نامحدود

تمام مناطق آموزش و پرورش که مدارس در کویر — کویر ماسه متحد پالم اسپرینگز متحد و Coachella Valley واحد — کار در, کنسرت, تصمیم گرفت روز شنبه به توقف تمام فوق برنامه مدرسه فعالیت هایی مانند دو و میدانی, رشته, سفر و رقص برای آینده ای نزدیک است.

شنهای صحرا که شامل نخل کویر, سایه تپه Indio و لا کوئینتا قرار داده آزمایشی بازگشت به تاریخ مارس 13, که روز شنبه پس از شکستن بهار خود را به پایان می رسد.

پالم اسپرینگز متحد که شامل Palm Springs, کلیسای جامع شهر کویر چشمه های آب گرم و رانچو مایراج مجموعه آزمایشی بازگشت به تاریخ مارس 20, که روز شنبه پس از شکستن بهار خود را به پایان می رسد.

Coachella Valley متحد که شامل Coachella Valley در بیابان سراب و غرب سواحل نیست مجموعه, بازگشت, تاریخ, ترک تعلیق باز به پایان رسید.

خاویر دبستان و کویر مسیحی آکادمی خصوصی دو دبيرستان در بیابان نیز تعطیل دو و میدانی برای هم بودن.

“این است که به همه ما است که آن را سخت بدانید که چه می گویند و یا حتی انجام” Coachella Valley High School مدیر ورزشی یعقوب ون Hofwegen گفت. “من احساس می کنم برای بچه ها و مربیان به خصوص به دلیل وجود فقط آنقدر ناشناخته است. شما نمی دانید که اگر شما فصل است و یا فقط گرفتن سه یا چهار هفته استراحت.”

این ورزشکاران که مبتلا هستند بیشتر به طور طبیعی در وجود سالمندان است. ورزشکارانی که به دنبال به جلو به این فصل به عنوان آخرین شانس خود را برای قرار دادن یک تمبر در دبیرستان خود را حرفه ای و در برخی موارد به تحت تاثیر قرار دادن مربیان کالج.

یعقوب هیوز بالا جهنده در سایه تپه و میدانی تیم گفت: خیلی خرد کردن روح حق در حال حاضر.

“من هنوز هم در شوک است که ما فصل است که اساسا معلق/لغو آن را فقط نمی احساس واقعی” هیوز گفت. “ورزش برای بسیاری از بچه ها یک دروازه و یا فرار از جهان و در نظر گرفتن که دور فقط احساس می کند مانند شما به سرقت رفته و چیزی که ما را دوست دارم و همه ما زنده است.”

و هیوز یک ورزشکار است که به کالج و میدانی آرمان.

“من نگران هستم که در مورد, چرا که من به دنبال ادامه مسیر در کالج و اگر من نمی تواند به رقابت بپردازند و نشان می دهد که من را از آنچه در آن طول می کشد برای رقابت در کالج من نخواهد بود قادر به گرفتن نام من در خارج وجود دارد و این فرصت را به دریافت یک پیشنهاد” او گفت:. “و همان می رود برای هم تیمی های من و دیگر تیم های ورزشی در مدرسه و در دره.”

ست Mattox یک کاربر پارچ برای خاویر آمادگی تیم بیس بال که برنده CIF-SS عنوان در سال گذشته و امیدوار به تکرار استفاده از کلمات زیادی از همکاران خود را با استفاده از “خسته کننده” “دلسرد” و “ناراحت کننده است.”

“به نظر من این بسیار نا امید کننده و مایوس کننده از آنجا که ما کار بسیار سخت و اختصاص همه چیز را به آموزش بیس بال را به نفع خود, بنابراین برای این فصل به تعویق افتاد بسیار نا امید کننده است,” او گفت:. “من آنقدر دلسوزی برای سالمندان ما این است که خود را در سال گذشته در اینجا بازی بالا و برای برخی از آنها آخرین بار در بازی بیس بال. من فقط فکر نمی کنم آن است که دقیقا نمایشگاه زیرا مقامات نمی ببینید که چگونه ما احساس می کنیم چقدر ما قرار داده و به آموزش و شیوه های را به نفع خود. من درک می کنم که چرا این فصل به تعویق افتاده است در نور از همه چیز و ایمنی ما و سلامت ما است. آن است که فقط بسیار دلسرد و ناراحت کننده است.”

یکی دیگر از محبوب خودداری از دبیرستان ورزشکاران سردرگمی است.

چرا آن را در نظر گرفته ناامن را به شرکت در ورزش و نه در نظر گرفته ناامن برای رفتن به مدرسه. بسیاری از مدارس هنوز هم اجازه می دهد تیم های ورزشی برای تمرین. ریاضی را اضافه کنید.

نیکول alexandria pro uk ارشد آهنگ ستاره در سایه تپه نیز نا امید.

“خارج از کنترل است. کسانی هستند که سه کلمه من می خواهم به استفاده از توصیف این وضعیت تمام,” او گفت:. “اگر ما محروم از دیدار لیگ چرا ما نه محروم بودن از حضور در مدرسه ؟ اگر ما ایمنی اولویت اول ما است ما نباید مجبور به رفتن به مدرسه و همچنین این فقط حس را ندارد. چگونه است که این نمایشگاه به ورزشکاران مثل خودم که از دست دادن کل فصل. به عنوان یک ورزشکار از سایه تپه و میدانی تیم ما همه خیلی سخت برای یک شات برای عنوان لیگ CIF ظاهر برای یک شات در معتبر ملاقات ، ما را از آنجا با خون و عرق و اشک. ما قرار داده و ما در قلب و روح خود را به یک فعالیت است که گرفته شده از ما دور است.”

برای مربیان و بازیکنان و مدیران ورزشی, برنامه بازی است و فقط به نوعی همه چیز را در یک روز به صورت روز و حرکت در این بازی uncharted waters با هم.

“هنگامی که ورزش حرفه ای و NCAA ورزش لغو شد, شما باید برای انجام دقیق همان چیزی که در سطح دبیرستان” گفت: رانچو مایراج پسران گلف و پسران’ مربی تیم بسکتبال راب Hanmer. “امیدوارم در یک ماه ما را به تماشای ورزش حرفه ای, کالج, ورزشی و ورزشی دبیرستان. اما در 27 سال تدریس در دبیرستان این است که قطعا احمقانه ترین مدت زمان تا کنون.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. اگر شما یک سوال در مورد بهار, ورزش لغو یا داغ را در این موضوع لطفا e-mail او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>