می تواند coronavirus به می سی سی پی, مناطق یک شانس برای تنظیم مجدد?

لدگر | No comments

پس از یک ترم بهار پر از چالش های بی سابقه ای می سی سی پی مربیان در حال برنامه ریزی برای مدرسه چه برنامه ها و کلاس های درس را مانند نگاه در پاییز در ادامه تهدید coronavirus.

متعدد وجود دارد گمنام اما همه توافق در یک یقین: همه گیر تبدیل خواهد شد می سی سی پی, آموزش چشم انداز است.

“من نمی دانم اگر ما تا به حال بازگشت به آنچه که ما قبل از انجام مارس 16 گفت:” کلی رایلی, مدیر اجرایی, می سی سی پی حرفه ای معلمان است.

بودجه فدرال می تواند قرض دادن بسته های پول در مناطق بسیار مورد نیاز خطوط

رهبران دولت طرح عظیم سرمایه گذاری در اینترنت و تکنولوژی آموزش از راه دور در یک دولت با شدت فقیر اتصال. مدارس برنامه ریزی برای ارائه پشتیبانی سلامت روانی به دانش آموزان برخورد با تروما آموزش معلمان و پدر و مادر در آموزش از راه دور آموزش تکنیک ها و تسهیل اجتماعی فاصله در محوطه دانشگاه.

در ضمن بسته های پول در مدارس پیش بینی بیشتر بودجه سویه های ناشی از کوروناویروس. حتی با یک انتظار بافر فدرال امداد دلار, چشم انداز کاهش است “ترسناک” جکسون مدارس دولتی سرپرست Errick L. Greene گفت.

بسیاری از آنها با استفاده از این فاجعه به عنوان یک فرصت برای تجدید نظر در سیستم های قدیمی. رایلی گفت: کسی که گفت: در تماس های اخیر در مورد دولت مسئوليت مدل: “این زمان خوبی برای منفجر کردن مدل و شروع تازه است.”

‘یک برکت و رحمت در لباس مبدل’: می سی سی پی به آینده دیجیتال

می سی سی پی در میان پایین ترین نرخ دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در کشور و در میان پایین ترین نرخ دسترسی به رایانه در صفحه اصلی.

این بدان معناست که آموزش از راه دور به نظر می رسد به شدت متفاوت بسته به منطقه است. برای برخی از, این ویدئو کنفرانس با معلمان آنلاین تخته های بحث و تعاملی درس. برای دیگران آن را برداشت تا بسته های برگه از مدرسه و سپس رها کردن آنها را دوباره پس از تکمیل.

چیزی باید تغییر مربیان می گویند و یا موجود بی عدالتی بین دانش آموزان گسترش خواهد.

حفاری عمیق تر: می سی سی پی ممکن است به هر دانش آموز یک کامپیوتر اما برای اولین بار آنها نیاز به تعمیر اینترنت

بخش قابل توجهی از $1.25 میلیارد فدرال coronavirus امداد پول اختصاص داده شده به می سی سی پی است که می رود به سوی آموزش از راه دور — از جمله قرص و یا لپ تاپ برای دانش آموزان و سریعتر روستایی اتصال به اینترنت.

اما در کوتاه مدت مناطق باید سعی کنید برای رفع مشکل خود به خود.

Holmes County مدرسه تلفیقی سرپرست منطقه James هندرسون گفت: منطقه توزیع 200 اینترنتی نقاط به خانواده ها و راه اندازی هشت “اینترنت تلفن همراه ایستگاه های” متشکل از یک WiFi hotspot در داخل یک اتوبوس مدرسه.

“اگر تا کنون وجود دارد یک پوشش نقره ای به همه گیر آن را که آموزش و پرورش را هرگز همان خواهد بود در Holmes County دوباره” هندرسون گفت. “این ما را مجبور به حرکت به قرن 21 است.”

سقوط بعدی: آماده سازی برای ممکن resurgences

داده های اجتماعی فاصله دستورالعمل به احتمال زیاد هنوز هم می تواند در اثر سقوط بسیاری از مناطق در حال تدوین برنامه در مورد چگونگی وفق دهند.

یک موضوع مشترک است که مبهوت برنامه — تعویض بین صبح و بعد از ظهر و یا روزهای مختلف هفته. در ضمن شروع سال تحصیلی ممکن است تحت فشار قرار دادند.

مقامات آموزش و پرورش به تکیه به شدت در می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت — دانش آموزان باید پوشیدن ماسک صورت در کلاس ؟ آنها باید غربالگری علایم قبل از ورود به ساختمان ؟

“امیدوارم ما در حال راهپیمایی به سوی یک پادزهر برای این ویروس به طوری که برخی از تغییرات شدید نمی خواهد مجبور به تحمل بسیار طولانی” گرین گفت.

در ضمن معلمان هنوز هم باید ارزیابی عملکرد تحصيلی. عادی “تابستان اسلاید” را تشدید داده شده دانش آموزان بوده اند را در خارج از کلاس درس به مدت پنج ماه توسط ترم پاییز گفت: اریکا جونز رئیس جمهور از می سی سی پی, انجمن مربیان است.

آن را نیز مهم برای مدارس به ارائه پشتیبانی سلامت روانی برای دانش آموزان و خانواده ها و معلمان است.

“مردمی هستند که آسیب دیده اند. مردم از دست عزیزان خود. خانواده بدون درآمد در حال حاضر. مواد غذایی یک چالش است و در” گرین گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

تغییرات در آموزش عالی

انتقال به آموزش از راه دور برای می سی سی پی را در دانشگاه ها و کالج ها نسبتا بدون درز.

اما کالج ها در حال اجرا به مشکل ناگهان آموزش برخی از فنی و حرفه ای و ویژگی های کلاس های آنلاین مانند جوشکاری گفت: Andrea Mayfield, مدیر اجرایی, می سی سی پی کالج مدیره. مدیران در برخی از موارد توسعه یک مدل ترکیبی است که شامل مبهوت برنامه در کلاس یا آزمایشگاه.

“من واقعا بر این باورند که بسیاری از این تغییرات در اینجا به ماندن” میفیلد گفت, نشان می دهد بیشتر می سی سی پی, کالج کلاس ممکن است ارائه آنلاین-تنها هنگامی که بحران به پایان می رسد.

دیوید شاو شهردار و معاون اجرایی رئیس جمهور از دانشگاه گفت: مدرسه “قطعا رفتن به برای کسب و کار باز این پاییز” با اقدامات ایمنی در محل. مقامات برنامه ریزی برای اطمینان بیشتر سخنرانی آنلاین در دسترس آماده سازی سالن های غذاخوری در بیشتر اقلام یکبار مصرف و احتمالا مقیاس دسترسی به محل اقامت سالن تنها برای دانش آموزان, او گفت:. MSU است اجاره لپ تاپ و نقاط مهم به برخی از دانش آموزان است.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

چه انتظار

  • می سی سی پی, آموزش و پرورش مقامات امیدوارم که همه گیر می تواند نیروی مثبت تغییر سرعت — از جمله بهتر اینترنت و کامپیوتر دسترسی بنابراین دانش آموزان می توانند از راه دور. برخی از مناطق در حال تلاش برای انطباق خود به خود.
  • مناطق در حال برنامه ریزی برای ترم پاییز از مبهوت مدرسه برنامه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و امکان از ماسک و متوسط و علامت چک.
  • این بیماری همه گیر است که مطمئن شوید که به انتقام ویران کردن در مدرسه و دانشگاه, بودجه, مقامات می گویند حتی انتظار می رود با ورود فدرال محرک بودجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>