می تواند نخل کویر بود سایت جدید CSU دانشگاه ؟ مشاوران به بازدید طبخ خیابان های ماهواره ای در روز جمعه

مایدزرت | No comments

نخل کویر است که در یک لیست کوتاه به عنوان پتانسیل سایت جدید و مستقل Cal State پردیس دانشگاه.

رهبران شهر در روز جمعه میزبان یک گروه از مشاوران خواهد شد که بازدید از CSU سن برناردینو ماهواره ای پردیس و بحث در مورد نیاز های محلی به صورت یک دانشگاه مستقل.

چهار دیگر سایت های در نظر گرفته شده در حال استاکتون, کنکورد, چولا ویستا و سان متئو کانتی.

مایک Uhlenkamp ارشد مدیر امور عمومی به صورت CSU, هشدار مردم از دیدن این مطالعه امکان سنجی به عنوان یک تضمین جدید CSU دانشگاه توسعه یافته خواهد بود.همه در همه ،

“این کیکآف و ما فقط مطالعه این حق در حال حاضر,” او گفت:.

حتی اگر آن مصمم است که جدید پردیس موجه است, آن می تواند سال پایین جاده قبل از یکی از ساخته شده است وجود دارد هیچ مقام رسمی, جدول زمانی Uhlenkamp گفت.

مشاوران با HOK, طراحی, معماری, مهندسی و برنامه ریزی شرکت را در معیارهای مختلف از جمله:

  • ثبت نام و تقاضا برای این منطقه است.
  • به نفع نیروی کار در مناطق اطراف آن ارائه شده دانشگاه محل.
  • امکانات موجود.
  • ارتباط با جامعه دانشگاه.

نخل کویر باور مقامات شهرستان معیارهای شروع با یک سایت است که در ساخت-آماده در حدود 170 هکتار این شهرستان اهدا کرده است به CSU با درک که مستقل دانشگاه خواهد یک روز ساخته شود تحمل نام دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در پالم دزرت.

“ما یک پردیس با ساختمان های, با امکانات, با زیرساخت با جاده ها, محدودیت ناودان ها و پارکینگ …,” عضو شورای Sabby جاناتان گفت: در جلسه اخیر با خورشید صحرا هیئت تحریریه.

مستقل CSU پردیس به معنی توسعه کامل سایت با مطلب ساختمان و تاسیسات که بدان معنی است که علاوه بر این از برنامه ها و توانایی برای گسترش آن وجود دارد که در حال حاضر.

فعلی ماهواره ای پردیس های دانشگاهی ساختمان و 300 صندلی تئاتر ساخته شده از طریق محلی بودجه و کمک های مالی.

دولت قادر خواهد بود به سرعت شروع به ساختمان از دانشگاه باید پالم دزرت انتخاب شود در هزینه به CSU که حداقل 20 درصد کمتر از در جایی دیگر گفت: جو Wallace, Coachella Valley مشارکت اقتصادی مدیر عامل و مدیر ارشد نوآوری افسر.

مقامات محلی نیز می گویند که در مقایسه با کسانی که زندگی در شهرهای دیگر در لیست بالقوه Coachella Valley دانش آموزان در حال حاضر در صورت طولانی ترین رفت و آمد به مستقل دانشگاه.

نخل کویر شهرستان مدیر Lauri Aylaian گفت: ساکنان شهرهای دیگر می توانید به “یک میزبان از دیگر چهار سال فرصت در داخل از 15 مایل رانندگی کنید.”

نزدیکترین مستقل دانشگاه به Coachella Valley در حال UC ردلندس – یک دانشگاه خصوصی و CSU سن برناردینو خانه پردیس در سن برناردینو – حداقل 40 کیلومتر دورتر برای ساکنان منطقه است.

“حقیقت امر این است که Coachella Valley است محزون می خوانی محروم برای آموزش عالی” Aylaian گفت. “ما از بقیه جدا از دولت است. ما باید باهوش و تحصیل فارغ التحصیلان دبیرستان که نمی رفتن به کالج چرا که آنها نمی توانیم به ترک خانه به پرداخت هزینه برای اتاق و هیئت مدیره و همچنین خود را در کالج آموزش و پرورش است.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در ابتدا به دنبال 2 میلیون دلار در 2019-20 بودجه برای یک مطالعه امکان سنجی فقط استاکتون به عنوان یک پتانسیل سایت جدید دانشگاه. اما قانونگذاران و سپس شروع به صحبت کردن به جوامع خود و یکی دیگر از 2 میلیون دلار به خود اختصاص داده بود مطالعه بیشتر در سایت با امکان ایجاد یک یا دو دانشگاه گفت: Uhlenkamp.

مانند نخل کویر, Uhlenkamp گفت: نمایندگان در هر سایت هستند و پرشور است که آنها را یک نیاز برآورده نشده ساخت جامعه خود بهترین محل برای چهار سال دانشگاه.

برای مثال استاکتون – آن است که برخی می گویند Newsom را به محل مورد علاقه – دارای یک تنوع از چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها در این نزدیکی هست و به یک ماهواره پردیس به صورت CSU استنیسلاس که در پردیس اصلی آن در حدود 45 مایل دور در تورلاک.

Assemblywoman سوزان Eggman که خدمت در Newsom انتقال تیم پس از او انتخاب شد فرماندار گفت: Stockton رکورد “San Joaquin County یکی از سریعترین رشد مناطق در ایالت کالیفرنیا است. و ما می دانیم که ما در حال undereducated … شما چگونه تغییر که تصویر ؟ شما دریافت می کنید ما چهار سال دانشگاه دولتی.”

نه فقط در مورد نام

فراتر از زمین زیرساخت ها و امکانات موجود, نخل کویر مقامات می خواهید مشاوران برای دیدن نیاز به یک برنامه چهار ساله دانشگاه در Coachella Valley.

“به خصوص اگر شما نگاه کنید در انتهای شرق دره این مردمی ندارد و از این فرصت برای رفتن به یک چهار سال در مدرسه به دلیل وجود یکی نیست اینجا” Aylaian گفت.

زمان ثبت نام نخل کویر ماهواره ای پردیس 1,609 دانش آموزان گفت: Cal State سخنگوی مایکل خواننده با 93 درصد دانش آموزان در مقطع کارشناسی و 7 ٪ باقی مانده پست کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

در سال 2015 در پالم دزرت پردیس تا به حال حدود 1100 دانش آموز ثبت نام. شارون براون-ولتی رئیس دانشگاه در آن زمان انتظار ثبت نام به رشد به 6000 تا 8000 دانش آموز بیش از 10 تا 15 سال است.

نزدیک به 20 مدرک لیسانس برنامه های سطح می تواند انجام شود در نخل و کویر دانشگاه, جمله های جدید نوازی برنامه که با این نسخهها کار در رابطه با دانشکده کویر برنامه پرستاری و روانشناسی و مدیریت برنامه های. حدود 10 برنامه های تحصیلات تکمیلی و دکترای برنامه می تواند انجام شود یا در بخش نخل و کویر دانشگاه, و یا آنلاین خواننده گفت.

Councilmember Jan بیلبائو با اشاره به این که برنامه پرستاری اتاق فقط برای 22 نفر در هر سال است. به عنوان یک دانشگاه مستقل این برنامه می تواند گسترش یافته است.

به عنوان مثال بسیاری از دانشجویان پرستاری در COD می خواهید برای رفتن به CSUSB نخل کویر و دریافت لیسانس علوم در پرستاری – اما آنها نمی توانند در بیلبائو گفت.

“ما نیاز به گسترش است که برنامه” بیلبائو گفت. “نیاز است که وجود دارد و متاسفانه خواهد برای ایجاد ظرفیت به نظر نمی رسد وجود دارد.”

این Coachella Valley سرمایه گذاری حدود 52 میلیون به طبخ خیابان پردیس از طریق کمک از هر یک از نه شهرستانها خیر های مختلف شرکت ها و سازمان های Aylaian گفت.

در حدود 17 میلیون دلار است که از نخل کویر, او گفت:.

“نیمی از افراد جوان که درخواست به دانشگاه ما تبدیل شده است یا به این دلیل که برنامه های آنها می خواهند وجود ندارد وجود دارد و یا امکانات و هیئت علمی مورد نیاز برای آموزش آنها وجود ندارد وجود دارد,” والاس گفت.

“اگر شما فقط دو است که ما می تواند در از 3200 (ثبت نام) در حال حاضر اگر سرمایه گذاری ساخته شده در امکانات برای مراقبت از آموزش این کودکان و نوجوانان” او گفت:.

شهرستان, Coachella Valley همکاری اقتصادی و CSUSB نیز همکاری برای ایجاد یک iHub انتظار می رود برای باز کردن در خیابان کوک سراسر از کالج در این بهار که از طریق آن دانشگاه است و انتظار می رود به ایجاد یک امنیت سایبر برنامه. این شهرستان دارای بودجه 1.4 میلیون دلار برای طراحی و ساخت مستاجر بهبود به یک سوئیت در 37-023 طبخ سنت

کار با COD

دانشکده کویر و CSUSB کار کرده اند با هم از ماهواره پردیس اولین باز در COD پردیس در سال 1986.

“زمانی که دانشگاه و جامعه ما آمد و با هم 30 سال پیش را به CSUSB به دانشگاه ما و بعد از آن برای ایجاد اولین امکانات و برنامه های ماهواره ای پردیس اهداف ما بودند ساده برای افزایش خدمات آموزشی و تحصیلی در حال حاضر در دسترس برای پرداختن به شکاف در آموزشی خط لوله برای افزایش دسترسی به آموزش عالی برای کمک به دانش آموزان به دنبال رویاهای خود را از آموزش عالی و یک زندگی بهتر برای خود و خانواده خود گفت:” کاد سرپرست/رئیس جمهور Joel Kinnamon.

او تکرار نظرات دیگران که می روم به صحرا برای آموزش عالی نیست و مقرون به صرفه برای بسیاری از.

“دانستن آنها می توانید از اینجا شروع کنید و ماندن در اینجا خواهد بود یک بازی تعویض برای هزاران نفر از دانش آموزان محلی” گفت: Kinnamon.

او و مقامات از سراسر دره و همچنین در سطح ایالتی و ملی انتظار می رود برای شرکت در جمعه و ارزیابی توسط HOK.

این شهرستان شده است گفت: در این جلسه سه برابر شده: نگاهی به پتانسیل های سایت از جمله آنچه زیرساخت ممکن است وجود داشته باشد; در نگاه بالاتر نیازهای آموزشی در سراسر دره و بررسی نیروی کار و نیازهای توسعه برای کارفرمایان در منطقه Aylaian گفت.

مشاوران هنوز تایید جزئیات, او گفت:, اما روز است که انتظار می رود عبارتند از: یک زن و شوهر از جلسات گروه کوچک در صبح و سه ساعت جلسه در بعد از ظهر که می تواند شامل 50 یا بیشتر مردم است.

در میان نمایندگانی که قصد شرکت است, مجلس چاد Mayes.

“از روز اول هر دو Assemblymember ادواردو گارسیا و من متعهد به ساخت CSUSB نخل کویر کاملا مستقل مستقل دانشگاه” گفت: Mayes.

در سال 2017, آنها امن 3 میلیون دلار برای پردیس است که کمک به گسترش برنامه پرستاری و ایجاد یک مدیریت مهمان نوازی, برنامه, او گفت:.

“گام بعدی در روند و آنچه ما متمرکز در سال 2019 شد پیدا کردن یک مسیر به ساخت نخل کویر بعدی مستقل CSU پردیس” Mayes, گفت:, و اضافه کرد که او درخواست 2 میلیون دلار مطالعه است.

Mayes است که خوش بینانه در مورد نخل کویر شانس برای گرفتن بعد از دانشگاه اگر یکی وجود دارد.

“به من گفت: فرماندار سخنران و سنا pro tem, نخل کویر نشسته است بر روی زمین به رشد است که به خوبی مناسب برای پر کردن تقاضا برای فارغ التحصیلان در جوامع اطراف و در حال حاضر دارای یک طرح جامع برای رشد” Mayes گفت.

گارسیا تکرار Mayes’ نظرات.

“ما ادامه خواهد داد برای پیوستن به تلاش های محلی برای نشان دادن که چرا جامعه ما این است که بهترین موقعیت را برای آینده انتخاب و به صورت مستقل پردیس,” او گفت:.

گام بعدی در روند

HOK است که انتظار می رود به ارائه یافته های آن در ماه ژوئن در گزارشی که ارائه خواهد شد به CSU هیئت مدیره به احتمال زیاد در ماه جولای. این که آیا آن گزارش و یافته های آن بحث خواهد شد توسط هیئت مدیره در این جلسه ناشناخته است Uhlenkamp گفت.

ساختمان جدید پردیس است که حداقل 100 میلیون دلار تلاش او گفت: و می باید به تایید شده برای اولین بار توسط CSU هیئت مدیره و پس از آن دولت و قوه مقننه و می تواند سال پایین جاده با توجه به آنچه که مطالعه امکان سنجی را نشان می دهد.

“یکی از مشکلات ما در حال حاضر که 23 دانشگاه ما کمبود بودجه روبرو هستند” Uhlenkamp گفت. “بنابراین آن را حس برای ریختن بودجه به دانشگاه؟”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>