شهرستان تصویب ‘self-گواهینامه’ راهنمای هتل اجاره غیر گردشگران

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

مقامات شهرستان باید به روز رسانی برنامه های خود را برای کمک به مطمئن شوید که گردشگران نیست, اجاره اتاق در فضای Coast هتل ها در نقض محلی به منظور منع از جمله اجاره. منظور این است که یک راه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

تحت اندازه گیری مورد تایید 4-1 روز سه شنبه توسط شهرستان و کمیسیون مهمانان در هتل ها محلی و یا دیگر کوتاه مدت اجاره امکانات را با پر کردن یک فرم به “خود گواهی” است که آنها در اینجا برای کسب و کار برای یک دلیل پزشکی یا برای یک دلیل شخصی.

به دلایل شخصی می تواند شامل چنین چیزهایی به عنوان فرد نیاز به تخلیه خود Brevard County خانه به دلیل آتش سوزی یک فاجعه طبیعی و یا بازسازی یا فرد قربانی خشونت و یا سوء استفاده.

بیشتر: چگونه coronavirus مقایسه با دیگر علل مرگ و مير در فلوریدا?

بیشتر: Coronavirus mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال رفتن ویروسی

تحت طرح جدید مستاجرها دیگر نیاز به ارائه یک توجه داشته باشید از یک دکتر و یا از کارفرمای خود را به اثبات که آنها یا باید یک دلیل پزشکی یا یک کسب و کار به دلیل در هتل.

مهمانان هتل نقض مفاد این دستور در واقع با دروغ گفتن خود به خود فرم صدور گواهینامه — شارژ می شود و با یک درجه دوم تخطی از قانون مجازات تا 60 روز در زندان و 500 دلار جریمه نقدی.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober در برابر رای تجدید نظر, به عنوان او معتقد است که بدون چنین نوشته شده اثبات یک کسب و کار و یا دلیل پزشکی را در هتل خود فرم و مدارک را افزایش می دهد فرصتی برای سوء استفاده از قوانین.

اما چهار نفر دیگر کمیسیون راحت شد با خود مدارک فرم یک روش پیشنهادی در جلسه قبلی توسط کمیسر جان Tobia.

کمیسر کریستین Isnardi گفت: به دلیل مشابه خود فرآیند صدور گواهینامه است که توسط مقامات دولتی در پست های بازرسی برای رانندگان آینده در فلوریدا همراه برخی از interstates باید آن را به اندازه کافی خوب برای شهرستان در تنظیم هتل محلی میباشد.

“من فکر می کنم ما به ضرب و شتم این اسب به مرگ” Isnardi گفت: با اشاره به یک سری از بحث ها در کمیسیون تا به حال در مورد این موضوع. “این بدیهی است که در مورد پیام و چه کسی است که پیام را. اما ما به روی گردشگران بسته و است که نیاز به پیام. ما باید کمی بیشتر ایمان مردم است.”

این مقررات را در اثر باقی می ماند تا مارس 30 یا تا زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ ایالت “امن تر-در-صفحه اصلی” فرمان اجرایی برای پناه در محل منقضی می شود.

موسسات مسکن مورد نیاز خواهد بود برای ارائه — درخواست از مقامات مجری قانون کپی ضروری در هر منظور تأیید اسناد و مدارک و همراه با پرونده و رسید.

کمیسیون شهرستان اقدام به اتفاق آرا تایید کرد بعد از پنج شنبه بعد از ظهر توسط 10 عضو Brevard County سیاست گروه که مسئول تصویب اقدامات مربوط به زمان محلی وضعیت اضطراری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. سیاست گروه شامل شهرستان و شهری, دولت, سلامت, مدرسه ایمنی عمومی و مقامات مجری قانون.

در طول یک کنفرانس خبری پس از County کمیسیون سیاست جلسات گروه شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت: “من فکر می کنم ما به خوبی استنتاج” در هتل مسئله از جمله نحوه کار با قربانیان خشونت خانگی که می خواهند برای بررسی به یک هتل.

“من فکر می کنم ما در حال آمدن به برخی از بهتر مسیر حرکت رو به جلو برای جامعه. و من احساس می کنم آن را به نفع جامعه ما تا حد زیادی” گفت: Pritchett, که همچنین صندلی های سیاست ، “من فکر می کنم ما در یک مکان واقعا خوب در حال حاضر به تصمیم گیری خوب.”

“ما انجام داده ایم بسیاری از صحبت کردن در مورد این موضوع” Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: در طول کنفرانس خبری. “این واقعا یک مسئله است که ما در حال قرار دادن در محل و ما حتی ممکن است مجبور به استفاده از. بسیاری از افراد هستند که بسیار محترمانه در حال حاضر. مدیران هتل ها در حال انجام علت سعی و کوشش در بخش جلویی نیز هست. در پایان روز, من نمی دانم که آن را حتی رفتن به یک موضوع است.”

علاوه بر هتل ها و متل منظور امر به timeshares اردو تفریحی-وسیله نقلیه پارک ها و تفرجگاه های کوتاه مدت اجاره.

در میان کسانی که واجد شرایط برای اجاره در این تاسیسات تحت نظم در حال اعضای نظامی اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران ساختمانی, کارگران مشغول در پروژه در شهرستان Brevard و دیگران مشغول به کار در یک کسب و کار در شهرستان است.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: هر دو کمیسیون شهرستان ها و سیاست های گروه به توافق دوباره مفاد هتل های اندازه گیری باید به آنها معتقد بود تغییرات مورد نیاز هستند.

پناه طرح

در یکی دیگر از اکشن سه شنبه کمیسیون شهرستان ها و سیاست هر دو گروه به اتفاق آرا تصویب چارچوب یک طرح برای آنچه به نام “non-جمع پناه,” باید آن را نیاز به خانه coronavirus بیماران.

واکر گفت: هیچ زمان نیاز به صورت غیر جمع پناه. اما در این مرحله مورد نیاز است در صورت توان مورد نیاز است به طوری که این شهرستان می تواند بازپرداخت پناه هزینه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“ترجیح پناه گزینه برای هر فردی که در هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 یا نیاز به خود منزوی و یا قرنطینه خواهد بود برای آنها را به انجام این کار در محل اقامت اولیه خود را,” واکر گفت. “این قابل درک است که وجود خواهد داشت و افراد — از جمله به عنوان اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران بی خانمان و یا دیگران شاید آواره به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر — که در آن است که گزینه منزوی و یا quarantining در یک محل اقامت اولیه امکان پذیر نیست.”

واکر گفت که اگر توسعه نیاز به مسکن “Brevard County کار خواهد کرد با دولتی غیر انتفاعی و خصوصی-بخش همکاران به اجرای غیر جمع پناه.”

Brevard County Emergency مدیریت مدیر کیمبرلی Prosser گفت: این شهرستان نیاز به این برنامه در جای خود در مورد آن مورد نیاز است.

Prosser گفت: این شهرستان نیز در حال توسعه است پناه قصد دارد اگر coronavirus همه گیر است که هنوز هم یک مسئله به عنوان فصل طوفان روش استفاده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و صلیب سرخ دستورالعمل.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>