شهرستان, شهرستانها, تقسیم, تنظیم, ساحل, پارکینگ, پارک دسترسی

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight دارای یک سر برای اورلاندو ساکنان و دیگر out-of-towners که می خواهید به بازدید از سواحل شهرستان در Brevard County این آخر هفته: “ما نمی هر گونه پارکینگ برای آنها نشده است.”

McKnight هشدار جمعه تکرار که از چند دیگر beachside شهرستانها و شهرهای کوچک در بروارد به عنوان رمان coronavirus مستندات شروع به بلند. مقامات آن جوامع گفت: آنها قصد دارید به نگه داشتن پارکینگ ساحل بسته آخر این هفته برای محدود کردن جمعیت با وجود county government باز کردن باز کردن آن beachside پارکینگ در مناطق unincorporated از شهرستان.

شهرستان گروه سیاست اداره محلی پاسخ به کروناویروس همه گیر رای دادند 8-1 روز جمعه به بازگشایی شهرستان-کنترل beachside پارک ها و مناطق پارکینگ. غرب شهر ملبورن مدیر اسکات مورگان — که به نمایندگی از فضای ساحل لیگ شهرستانها در سیاست گروه — تنها مخالف رای دادن.

سیاست گروه رای — که به دنبال یک 4-1 رای پنج شنبه توسط کمیسیون شهرستان — ایجاد شکاف بین این شهرستان و beachside شهرستانها و شهرهای کوچک.

آن را نیز می تواند ایجاد سردرگمی از خارج از شهر بازدید کنندگان رانندگی در اینجا برای رفتن به این سواحل است. نتیجه شکاف خواهد بود یک درهم آمیخته از باز و بسته بازی های پارکینگ در امتداد Space Coast.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober تا به حال می خواستم به بازگشایی beachside پارک ها و مناطق پارکینگ به تاخیر افتاد تا پنجشنبه آینده, اما او outvoted توسط چهار دیگر کمیسیون.

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت: ساکنان از شمال Brevard منطقه هستند و از جان گذشته برای چیزی برای انجام.

Pritchett, که همچنین مدیر گروه سیاست گفت: این سواحل بیش از حد برای شهروندان به پیاده روی و یا دوچرخه سواری به, و بازگشایی راه آهن پارکینگ جرثقیل مناطق کمک خواهد کرد که آنها را به مناطق ساحل.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey توافق کردند که وقت آن است که برای شهرستان برای باز کردن آن beachside پارک ها و مناطق پارکینگ در بخشی به تقویت اقتصاد از جمله رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک.”کسب و کار ما در خارج وجود دارد,” Ivey گفت: شهرستان کمیسیون در روز پنج شنبه. “آنها تشنه هستند برای کسب و کار. آنها در حال مرگ هستند.”

شهرستان تصمیم گیری می کند پوشش تمام مناطق unincorporated در حال حاضر ،

پارکینگ در شهرستان سواحل اتمام محصول شن و ماسه از های اخیر در ساحل renourishment پروژه — از Pineda جاده جنوب به Spessard Holland Park — بسته باقی خواهد ماند تا پنجشنبه آینده.

شهرداری ديدگاه

McKnight خواست کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی و سایر گروههای در معرض خطر به دنبال رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ طرح به صورت تدریجی بازگشایی کسب و کار و دولت امکانات با اقامت در خانه.

چون لری Wilson پارک در کاکائو ساحل شهرستان متعلق به پارک پارکینگ باز خواهد شد در این آخر هفته. اما به دلیل آن می افتد در محدوده شهرستان کاکائو ساحل را coronavirus قوانین هنوز هم اعمال می شود در ساحل خود McKnight گفت.

موثر در مارس 3, کاکائو, ساحل, بسته, تمام سواحل اقیانوس در این شهرستان به تمام فعالیت ها به جز راه رفتن, دویدن, دوچرخه سواری, ماهیگیری, گشت و گذار و شنا. اما در اوایل این ماه کاکائو ساحل و ماهواره ساحل مقامات بازگشایی سواحل sunbathingand تمام فعالیت های دیگر به عنوان گروه حفظ و به پنج نفر و یا کمتر.

ممنوعیت الکل در کوکو بیچ که در اثر مارس 19 باقی مانده است در اثر McKnight گفت.

ماهواره ساحل نیز برنامه های خود را به ساحل پارکینگ بسته برای محدود کردن جمعیت.

“ما در حال اقدام در کنسرت با دیگر beachside شهرستانها.” ماهواره, ساحل, شهرستان, مدیر, کورتنی بارکر گفت.

کوچک beachside شهرستانها و شهرهای ترس بازدید کنندگان از coronavirus “داغ مناطق” — برخی که می تواند بدون علامت ناقل این ویروس جدید است. آنها را گاز تا لمس خودکار تلر ماشین آلات و در غیر این صورت به طور بالقوه در معرض beachside جمعیت با درصد زیادی از شهروندان ارشد.

Indialantic شهردار دیو برکمن می گوید شهر خود را آماده است برای بازگشایی پارکینگ ساحل و ممکن است تمدید آن زمان بسته شدن یک هفته دیگر.

“ما نمی خواهیم این جمعیت عظیم هنوز” برکمن گفت. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را می آیند.”

برکمن گفت: این شهرستان بازگشایی پارکینگ ساحل بیش از حد به زودی که اشتباه می تواند بازدید کنندگان از خارج از شهر که درک نمی کنند بسیاری از پارکینگ ساحل است که در داخل شهر حوزه قضایی نه شهرستان.

“آنها می تواند نوشتن بسیاری از بلیط پارکینگ” برکمن گفت: از شهرستان خود را در اداره پلیس این آخر هفته.

بندر هند در ساحل و ساحل ملبورن همچنین برنامه ریزی برای گسترش پارکینگ ساحل منطقه نرسیده است.

این beachside منطقه از ملبورن به دنبال خواهد داشت شهرستان, جدول زمانی خود را به عنوان ساحل پارک های شهرستان متعلق به شهرستان سخنگوی Cheryl بازار گفت.

سوء استفاده مورد نگرانی

طی روز پنج شنبه در این شهرستان کمیسیون جلسه Pritchett گفت که او می خواست برای باز کردن بخش های بیشتر به عنوان یک راه را به شهرستان کمی نزدیک تر به حالت عادی.

“ما باید استفاده داخلی است. ما از کودک آزاری تا” Pritchett گفت: با استناد به حدیثی اطلاعات از کار او در تیتوسویل کلیسا. “ما باید همه چیز اتفاق می افتد به مردم در حال حاضر. اگر ما نمی تواند آنها را به برخی از عادی این نمی خواهد برود برای آنها در سه ماه. آنها در حال رفتن به زندگی می کنند زندگی خود را کامل نیاز به رنج می برند از همه چیز.”

اما با توجه به 18 قضایی مدار مدافع بلز Trettis وجود ندارد آماری افزایش خشونت و یا سوء استفاده از کودکان موارد به کار گرفته شده توسط خود را که دستگیره موارد در بروارد و سمینول شهرستانهای استان است.

او تخمین می زند عمومی مدافعان رسیدگی حدود 70 درصد از این موارد در Brevard County است.

یک سخنگوی 18 مدار دفتر دادستان ایالتی که prosecutes همه پرونده های جنایی در بروارد و سمینول شهرستان گفت: شماره آن تا حد زیادی یکسان است.

“ما DV و سوء مصرف بخش گزارش در حال دیدن آنها مورد مصرف تقریبا مطابق با غیر coronavirus دوره” سخنگوی تاد براون گفت: در یک ایمیل.

Pritchett روز جمعه گفت که او معتقد است شده اند وجود دارد بیشتر حوادث خشونت خانگی و کودک آزاری شده است. آنها فقط ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است که به مقامات.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>