شهرستان کمیسیون صندلی Lober به دنبال اجباری ماسک سیاست در حالی که مردم در کسب و کار

فلوریدا تودی | No comments

با زمان سنبله در تایید موارد COVID-19 در شهرستان Brevard و در سطح ایالت در حال شهرستان و یا شهرداری رهبران با توجه به الزامی ماسک در فضای ساحل ؟

برای بسیاری از آنها جواب کوتاه این است که هیچ حداقل در حال حاضر. در عوض مانند رژیم صهیونیستی. ران DeSantis آنها امید بستن به صورت داوطلبانه دستورالعمل.

اما اواخر جمعه شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober اعلام کرد که او پیشنهاد خواهد کرد که افراد ملزم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در کسب و کار به جز زمانی که آنها در حال غذا خوردن و یا ورزش تا زمانی که هر دو دولت محلی اضطراری به پایان می رسد و یا تا زمانی که تغییر توسط کمیسیون شهرستان ها است.

Lober اشاره کرد نگرانی در مورد یک پتانسیل کمبود پرسنل بیمارستان چرا که آنها در حال تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و همچنین به عنوان یک توصیه از سلامت اول رئیس اجرایی پزشک.

بیشتر: ژوئن 26: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

بیشتر: غرب ملبورن شهردار تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت

دیگر شهرستان کمیسیون و مسئولان شهرستان در ضمن می گویند که پوشیدن ماسک خود را و می خواهید برای تشویق و حمایت دیگران به طوری که هست اما نه تحت فشار قرار دادند برای الزامی ماسک.

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه قصد دارد به بحث در مورد این موضوع از این پتانسیل به صورت پوشش یا یک ماسک صورت سیاست در طول یک جلسه ویژه ای که شروع می شود در 1:30 بعد از ظهر جلسه برگزار خواهد شد با نظرات عمومی از طریق ویدئو کنفرانس از شهرستان کمیسیون اتاق در طبقه اول و شهرستان در کمیسیون جلسه ای در فلوریدا اتاق در طبقه سوم از Brevard County Government مرکز 2725 قاضی Fran Jamieson راه Viera.

بروارد دیده است سه روز از سه رقمی و رشد در موارد. در جمعه شهرستان شکست یک رکورد در تعداد موارد جدید با 148 موارد در مجموع 1,297.

Lober کرده که بیشتر آوازی در میان پنج کمیسیون در فشار برای شهرستان اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus — گفت: او بوده و از نزدیک به تماشای مراقبت های بهداشتی داده ها در تعیین این که آیا شهرستان باید نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

“ما نمی توانیم تحت هیچ شرایطی اجازه بیمارستان محلی به اجرا خطرناکی پایین در فن های بیمارستان تخت, دستکش, ماسک های صورت و یا پرسنل آموزش دیده,” Lober گفت: شب جمعه. “در حالی که ما در حال حاضر در خطر تهی منابع به سطوح نا امن من ساخته شده بود آگاه که وضعیت بدتر که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند نیاز به Brevard County هیئت شهرستان کمیسیون به اقدامات پیشگیرانه پیشگیرانه عمل است.”

Lober گفت که برای اولین بار از این بحران آغاز شد “ما رو نصب پرسنل بیمارستان کمبود — تا حد زیادی در حساب از این کارگران خط مقدم تبدیل شدن به آلوده COVID-19 و قادر به بازگشت به کار در حالی که به طور بالقوه عفونی. در حالی که ما در معرض خطر فوری از در حال اجرا از پرسنل پزشکی باید ما نشستن idly بدون در نظر گرفتن اقدامات لازم ما در معرض خطر هستند از این به طور بالقوه می افتد در چهار تا شش هفته است.”

Lober گفت که پس از صحبت با طب اورژانس و پزشکان در جمعه “روشن است که ما باید عمل به اطمینان حاصل شود ما اجرا نمی به یک وضعیت که در آن تقاضا برای خدمات پزشکی اورژانس ممکن است سبقت گرفتن در دسترس بودن از کسانی که خدمات اساسی. تصمیمات لازم در مورد اقدامات دولت باید بر اساس علم اطلاعات و متخصص اپیدمیولوژی, نظر, نمی, پس از ذخیره کردن نظر و یا فشار سیاسی است. “

در بیانیه ای که همراه Lober اعلام دکتر جفری Stalnaker بهداشت اول رئیس اجرایی پزشک گفت: “بهداشت اول معتقد است جهانی پوشش سیاست کمک خواهد کرد که سرعت گسترش این ویروس وحشتناک و حفاظت از سلامت شما عزیزان و همسایگان. با پوشیدن ماسک را نیز حفظ توانایی ما برای درمان بیمارانی که بیماری و حفاظت از سلامت پزشکی ما حرفه ای در خط مقدم ارائه مراقبت.”

اما کمیسیون دیگر از Lober تا کنون را نشان می دهد آنها آماده هستند به دستور پوشش صورت در زمانی که ساکنان خارج شده و در یک فروشگاه و یا در خیابان.

شهرستان کمیسر کریستین Isnardi که پزشک پرستار گفت: او معتقد است تشویق به پوشیدن ماسک “به خصوص در حفاظت از پزشکی آسیب پذیر و یا در معرض خطر است و مسئول راه برای حرکت رو به جلو است.”

اما او اضافه کرد که او خواهد بود مردد به فشار برای Brevard County, به حکم این که اعضای عمومی پوشیدن ماسک — یک گام دیگر فلوریدا, استان ها و شهرها گرفته اند از جمله همسایه اورنج کانتی.

“در نظر من وجود دارد نیاز به یک تعادل” Isnardi گفت. “بیمار یا در معرض خطر جمعیت باید همه چیز را برای محافظت از خود و به حداقل رساندن خطر از قرار گرفتن در معرض در حالی که دیگران باید آگاه باشند که رفتارهای خود را ممکن است ناخواسته در معرض دیگران است. این واقعا بستگی به مسئولیت شخصی است.”

Lober گفت: او همچنان به تشویق ماسک صورت اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

“افراد باید خود را ارزیابی ریسک و تعیین سطح خطر آنها راحت با فرض” Lober گفت. “برای کسانی که در بالاتر از خطر, دسته, سطح قابل قبول ریسک ممکن است و نه کم. افراد همچنین باید باقی می ماند آگاه که خود تصمیم شخصی ممکن است به خوبی تاثیر دیگران است.”

ملبورن شهردار کتی Meehan گفت: ساکنان و کسب و کار باید پایبند به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که توصیه ماسک-پوشیدن زمانی که در همراه با اجتماعی فاصله.

اما او آماده است برای فشار به صورت موظف ماسک ماندگاری در این شهر است.

“آن را به کسب و کار و افراد” Meehan گفت.

میهان گفت: اگر پرش در coronavirus موارد رو واقعا بد ملبورن شورای شهر ممکن است برگزاری یک نشست ویژه به بیشتر بحث در مورد این موضوع. اما او فکر نمی کند که همه چیز در حال حاضر در آن نقطه است.

تیتوسویل شهردار والت جانسون گفت: این مسئله می تواند یک موضوع آینده جلسه شورای شهر وجود دارد.

او معتقد است که ساکنان باید پوشیدن ماسک کردن در عمومی به حفاظت از افراد مسن و دیگران که ممکن است آسیب پذیر از گسترش coronavirus چرا که از یک وضعیت پزشکی است.

اما جانسون گفت که بدون آن سلامت خود بخش تیتوسویل متکی بر دولت و کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان جهت در تنظیم ماسک-پوشیدن یا در شیوه های کسب و کار مربوط به کوروناویروس.

آنیتا Stremmel دستیار county Health Department مدیر فلوریدا وزارت بهداشت و درمان در شهرستان Brevard گفت: گروه “همچنان به ترویج استفاده از ماسک صورت و دیگر اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله اجتماعی فاصله شستن دست غالبا و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است و زمانی که خواسته به انجام این کار توسط محلی و یا مقامات دولتی و مقامات بهداشت عمومی.”

دکتر اسکات Rivkees فلوریدا را جراح عمومی و دولتی افسر بهداشت در 20 ژوئن با صدور “بهداشت عمومی مشاوره” است که “همه افراد در فلوریدا باید پوشیدن پوشش صورت در هر محیط اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست” با چند استثنا. استثنا شامل افراد زیر سن 2; کسانی که بیماری یا از کار افتادگی آن جلوگیری از پوشیدن چهره و پوشش; و یا کسانی که “در فضای باز مشغول کار یا تفریح با مناسب اجتماعی فاصله در محل.”

DeSantis این هفته در ادامه به رد ایده ایالت اجباری پوشش سیاست گفت: “من فکر می کنم شما گرفتن بیشتر مگس را با عسل از سرکه.”

در پالم بای, شهرستان, مدیر, لیزا مورل در روز دوشنبه با ارسال یک ایمیل به شهرستان کارکنان و گفت که “به عنوان رهبران جامعه ما من درخواست همه شهرستان کارکنان پایبند به دستورالعمل و با استفاده از یک پوشش چهره در هر فلوریدا وزارت بهداشت مشاوره. این مهم به خصوص در مناطق که در آن اجتماعی فاصله نمی تواند پایدار; نمونه های رایج در مناطق جماعت, راهروها, اتاق ملاقات حضوری در مکان برخورد و زمینه خدمه مشغول به کار در نزدیکی که در آن موانع فیزیکی وجود ندارد.”

پالم بای شهردار ویلیام کاپوتی گفت که او توصیه می کند که عموم پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی, به عنوان او می کند.

کروناویروس “یک شوخی نیست. این واقعی است” کاپوتی گفت و اشاره کرد که او می داند که افرادی که از آن درگذشت.

اما او گفت: بدون فدرال و ایالتی یا شهرستان حکم او باور ندارد این شهرستان خواهد بود قادر به اجرای هر گونه ابتکار عمل.

یک شهر دستور “است که به برگزاری هر دندان” کاپوتی گفت:

شهرستان کمیسر جان Tobia گفت: ماسک-پوشیدن باید به سمت چپ به فرد مگر اینکه دستور DeSantis و دولت او.

“ما فقط نیاز به مرخصی که تا به کارشناسان در تالاهاسی” Tobia گفت.

Tobia گفت که او دریافت کرده است حدود 15 ایمیل از ساکنان در روزهای اخیر پرسیدن که این شهرستان در نظر الزامی ماسک صورت.

او نوشته پاسخ به آنها: “ما به دنبال فرماندار دستورات به عنوان دفتر فرماندار دسترسی به اطلاعات و تخصص های لازم برای چنین تصمیم گیری. باید فرماندار تصمیم به دستور ماسک در هر محیط Brevard County, خواهد اجرای این اندازه گیری است.”

شهرستان کمیسر کورت اسمیت — که بیش از 65 و دارای شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که او را بیشتر در معرض خطر — گفت: او از سر گرفته شده است با پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که در مکان های عمومی به عنوان محلی coronavirus موارد افزایش می دهد. او همچنین به طور موقت تعطیل خود را در منطقه در Viera. او و کارکنان خود را در حال کار از راه دور.

اما او گفت: او را هل دادن برای پوشش نیاز در شهرستان — حتی اگر او معتقد است که این یک ایده خوب برای پوشیدن ماسک ،

“ما نیاز به مراقب باشند” اسمیت گفت: در حالی که اضافه کردن: “من آماده نیست به من تحمیل احساسات شخص دیگری است.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>