شهرستان کمیسیون OKs $10M برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک غیر انتفاعی صدمه دیده توسط coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی خواهد بود واجد شرایط برای درخواست کمک هزینه تا $10,000 برای هر شخص به جبران برخی از هزینه های خود را و درآمد از دست رفته مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعطای برنامه — با کل بودجه 10 میلیون دلار — تصویب شد شنبه توسط Brevard County کمیسیون.

پول برای کمک های مالی از Brevard County دلار 105.03 میلیون فدرال تخصیص از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

شهرستان مدیر فرانک Abbate گفت: از آن خواهد شد چند هفته قبل از شهرستان شروع به گرفتن برنامه های کاربردی برای کمک های مالی به عنوان شهرستان کارکنان کار می کند جزئیات بیشتر در مورد روند درخواست آنلاین و در مورد چگونگی کمک های مالی اجرا خواهد شد.

بیشتر: شهرستان کمیسیون تعیین برخی از مراقبت های عمل پول برای کمک به ایجاد شغل مواد غذایی بانک

بیشتر: شهرستان تصویب دستورالعمل های فردی برای کمک و مراقبت از عمل coronavirus گرانت

پنج عضو کوچک کسب و کار اقتصادی امداد نیروی کار توسعه اقتصادی محلی مقامات توصیه می شود که $25 میلیون به 30 میلیون دلار از این شهرستان مراقبت در عمل پول تعیین شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک بهبود یافتن از اثرات اقتصادی از COVID-19. نیروی کار تشکیل شد به ارائه county دفتر مدیر با کسب و کار کوچک اقتصادی امداد گزینه های برنامه که کمیسیون شهرستان می تواند ارائه نظر به کسب و کارهای کوچک از طریق استفاده از در دسترس مراقبت در عمل پول است.

اما کمیسیون به جای آن تصمیم گرفتند برای قرار دادن 10 میلیون دلار به این برنامه است. شهرستان رئیس کمیسیون Bryan Lober گفت: کمیسیون می تواند در نظر اضافه کردن پول بیشتر اگر تقاضا بیش از 10 میلیون دلار.

با حداکثر 10000 $در هر گرانت از 10 میلیون دلار کمک خواهد کرد حداقل 1 ، 000 کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

کمک های مالی به عنوان صاحبان در صورت عدم اطمینان در مورد آینده کسب و کار خود را فراتر از این بیماری همه گیر.

این COVID-19-مربوط تعطیلی به معنای به طور موقت گسترش آهسته ویروس همراه با پس از آن رشد اقتصادی باید از بین برود برخی از کسب و کار در دسترس نباشد. برخی از کارشناسان پیش بینی در ماه آوریل که 100000 کسب و کارهای کوچک بسته شده بود به طور دائم با توجه به COVID-19.

برخی از کسب و کار است که باید دوباره باز تحت فلوریدا مرحله به مرحله طرح در حال حاضر به حال به درهای بسته خود را دوباره بعد از کارکنان آزمایش مثبت یا مدیریت تصمیم گرفت باز ماندن بیش از حد مخاطره آمیز بر اساس افزایش تعداد تایید COVID-19 موارد است.

صاحبان کسب و کار مانند مایک دلا Cioppa مالک مشترک از باز کردن مایک قهوه Roastery و سالن که کسب و کار و زندگی در تحت نام “آخرالزمان قهوه سرخ” می تواند نام بسیاری از همسالان ایم که درهای خود را بسته.

سران محلی اتاق بازرگانی باید گفت که آنها در حال از دست دادن کاربران است.

در زیر جدید شهرستان برنامه کمک های مالی خواهد بود قادر به استفاده می شود برای چیزهایی مانند:

 • هزینه های مربوط به COVID-19 مانند بهداشت شخصی, تجهیزات حفاظتی, نشانه, هوای آزاد, صندلی و بیمه پوشش داده نمی شوند دیگر از منابع محلی و ایالتی یا فدرال برنامه های.
 • حقوق و حقوق و دستمزد.
 • موجودی انبار.
 • تجاری اجاره رهن یا اجاره پرداخت.
 • دیگر هزینه و یا از دست دادن درآمد است که کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی می تواند نشان دهد که متحمل شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اقتصادی تعطیل و یا رکود از مارس تا ژوئن 2020.

کمیسیون گفت: این کمک های مالی خواهد کمک به رونق اقتصاد محلی.

“بیایید این برنامه رفتن” کمیسر کریستین Isnardi خواست دیگر کمیسیون. “من نمی خواهم مردم را به صبر بیشتر. من فقط می خواهم به گرفتن آغاز شده است. من نمی خواهم برای به تاخیر انداختن آن را هر بیشتر.”

کمیسر کورت اسمیت گفت که “این واقعا مهم است که ما این پول در خارج وجود دارد” برای کسب و کارهای کوچک.

کریستوفر Ryba که صاحب باران هدیه درخت در مرکز شهر ملبورن با همسرش ملانی گفت: او قصد دارد به درخواست برای یک کسب و کار کوچک کمک مالی به کسب و کار خود را دریافت نمی کنند هر ایالتی یا فدرال کمک های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Ryba گفت: خرید و فروش از اواسط ماه مارس به پایان ماه ژوئن به پایین بوده است حدود 95 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در مغازه خود به فروش می رساند انواع کالا از جمله تخصص غذاهای بدن-محصولات مراقبت از طلا و جواهر و تی شرت.

Ryba گفت: “فوق العاده کمیسیون شهرستان است رسیدن” سعی کنید برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

کمیسیون تصویب برنامه توسط یک 4-1 رای با کمیسر جان Tobia مخالف است.

Tobia وجود دارد گفت: دیگر فدرال و دولت برنامه های موجود برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صدمه COVID-19 و او احساس نمی این شهرستان در حال حاضر باید با استفاده از برخی از آن مراقبت عمل می کنند پول برای کسب و کار کوچک کمک های مالی.

Tobia گفت: کمیسیون باید “مسئول با پول و نه لزوما صرف آن بلافاصله.”

او گفت: اگر بخش صرف نمی کند همه از آن مراقبت عمل تخصیص Dec. 31 مهلت باقی مانده پول می تواند بازگشت به دولت فدرال برای کمک به کاهش بدهی های ملی است.

اما County کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت: تاثیر Brevard County دادن مراقبت عمل برگشت پول برای کمک به بودجه فدرال را به مقدار بیش از “یک نقطه در اقیانوس است.”

اساس طرح تایید شده توسط شهرستان و کمیسیون کسب و کار با معادل 50 یا کمتر کارکنان تمام وقت بودند که در عمل به عنوان Jan. 1 خواهد بود واجد شرایط برای درخواست یک بار کمک های مالی.

پس از یک تا دو هفته از انتشار شهرستان برنامه وجود خواهد داشت 10 روز دوره نرم افزار پس از بررسی تمام برنامه های کاربردی که ارائه شد در آن زمان دوره Abbate گفت.

این برنامه را یک “پنجه-بازگشت” ارائه شده و نیاز به کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی گرفتن کمک های مالی به دادن پول به شهرستان اگر آنها یافت می شود را نیز دریافت کرده اند coronavirus مرتبط با کمک های اولیه از دیگر فدرال و یا دولت کمک مالی یا وام. همچنین آنها را مجبور به بازگشت پول اگر فدرال ممیزی شهرستان را استفاده از پول در می یابد که کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی بود که فاقد شرایط لازم برای اعطای.

Tobia پیشنهاد تعدادی از تغییرات به نیروی کار اصلی پیشنهاد. در میان کسانی که در کمیسیون پذیرفته شد:

 • اجازه می دهد اینترنت-کسب و کار تنها به اعمال می شود.
 • اجازه می دهد کسب و کار به درخواست اگر آنها نمی شرکت در “E-تایید” سیستم برای ریشه کن کردن کارگران که در کشور غیر قانونی است.

با اشاره به Tobia بسیاری از پیشنهادات در مورد برنامه Isnardi گفت Tobia است “بسیاری از ورودی برای کسی که نمی خواهید به حمایت از آن به هر حال.”

خیلی از جمعه را محور بحث در مورد چگونه این برنامه می تواند مورد بررسی.

کمیسیون خواسته Abbate به دنبال کار در خارج یک توافق با محلی اتاق بازرگانی به انجام یک بررسی اولیه از این برنامه های کاربردی به مطمئن شوید که متقاضیان واجد شرایط و ارائه مدارک مورد نیاز.

Abbate گفت: این شهرستان با بخش مالی — و نه اتاقهای تجارت — رسیدگی خواهد توزیع پول کمک مالی.

کمیسیون تنظیم حداکثر از 400.000 دلار در هزینه برای اجرای این برنامه است.

Tobia مخالف هر گونه دخالت توسط اتاق بازرگانی گفت: بسیاری از کسب و کار اتاق عضو به احتمال زیاد خواهد بود تقاضا برای کمک های مالی و مجلس کمک به صندوق سیاسی کمک به داوطلبان.

“من فکر می کنم این امر می تواند کاملا نادرست” به اتاق بازرگانی درگیر Tobia گفت. “من نمی توانم حمایت است که در هر راه, شکل, صورت, مد, و یا عملکرد.”

کمیسیون شهرستان قبلا تایید استفاده از $70.65 میلیون شهرستان مراقبت در عمل پول برای این اهداف:

 • $61 میلیون دلار برای پنج دسته از برنامه های ایمنی و بهداشت برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. این پول خواهد شد به اشتراک گذاشته شده توسط این شهرستان با بروارد را همیاری شهرداری های سازمان های اجرای قانون محلی و بیمارستان شرکت.
 • $4.4 میلیون دلار برای کمک به افراد از نظر مالی صدمه دیده توسط COVID-19 از جمله برای اجاره و یا وام مسکن کمک.
 • 4 میلیون دلار برای کمک به pantries غذایی, مواد غذایی, بانک ها و دیگر نهادهای دست آوردن مواد غذایی برای افراد صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
 • $750,000 برای کمک به CareerSource Brevard, شهرستان تعیین شده نیروی کار ارائه دهنده خدمات برای نیروی کار recovery برنامه ای است که شامل به طور موقت پرداخت یارانه برای پرداخت واجد شرایط کارگران در شرکت های شرکت کننده.
 • $500,000 به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای کسب و کارهای کوچک است که باید 25, کارکنان و یا کمتر هستند و در صنایع خاص هستند که به شدت درگیر با تعامل.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>