شهرستان کمیسیون رد الزامی ماسک در کسب و کارهای محلی

فلوریدا تودی | No comments

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober نمی تواند حمایت از دیگر کمیسیون برای یک پیشنهاد به نیاز مردم به پوشیدن ماسک های صورت که در کسب و کار به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

دیدن هیچ حمایت خود را از پیشنهاد Lober نیست به دنبال به آن را به رای می دهند.

به جای Lober چهارم یک nonbinding اعلام که “به شدت تشویق” کسب و کار به پست چهره خود را با ماسک سیاست در ورودی برای کسب و کار خود را.

اعلام تصویب شد 4-1 رای با کمیسر جان Tobia مخالف است.

بیشتر: شهرستان کمیسیون صندلی Lober به دنبال اجباری ماسک سیاست در حالی که مردم در کسب و کار

بیشتر: غرب ملبورن شهردار تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت

وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای کسب و کار هایی که مطابق با توصیه و بروارد را در شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند سیاست های خود را مرتبط با ماسک صورت.

Tobia گفت: پس از این نشست که به او رای دادند چرا که او نمی خواست به این مفهوم را میرسانند که County کمیسیون درخواست کرد که کسب و کار خصوصی ارسال علائم.

این رای پس از کمیسیون شنیده از 53 سخنرانان با 35 از آنها مخالف Lober اولیه پیشنهاد الزامی ماسک صورت در کسب و کارهای محلی و 18, حمایت از الزامی ماسک صورت.

بسیاری از سخنرانان مخالف Lober پیشنهاد گفت: آنها احساس کردند آن را به مبلغ یک تخلف فردی و آزادیهای سوال چگونه ماسک موثر در جلوگیری از گسترش COVID-19.

حامیان ماسک صورت نیاز گفت: ماسک های موثر در حفاظت از هر دو ماسک-پوست را کاهش می دهد و افراد در تماس با آنها هستند و این پیشنهاد می تواند منجر به افزایش استفاده از ماسک ،

Lober اصلی پیشنهاد نیاز به ماسک صورت را شامل نوشته هشدار برای مرتبه اول به دنبال مدنی استناد برای جرم دوم است که حمل یک پتانسیل خوب از $50.

افرادی که در حال غذا خوردن و یا ورزش در یک کسب و کار محلی شده اند که معاف از ماسک قوانین به عنوان افراد با شرایط پزشکی که آنها را مانع از پوشیدن ماسک.

دیگر کمیسیون این سوال نیاز به یک ماسک صورت نیاز برای کسب و کارهای محلی.

“من نمی خواهم به پرش تفنگ در اینجا” گفت: شهرستان کمیسر کریستین Isnardi که پزشک پرستار با سلامت ،

Isnardi گفت که او نمی خواست به پایمال کردن سازمان های اجرای قانون با تبدیل شدن به “ماسک پلیس” برای رسیدگی به شکایات در مورد مردم با پوشیدن ماسک.

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت که با وجود افزایش اخیر در COVID-19 نفر در شهرستان Brevard او معتقد است که این نرخ خواهد شد در هفته های آینده. علاوه بر این Pritchett گفت که او باور ندارد بیمارستان محلی شرکت در حال غرق شدن توسط COVID-19 موارد است.

کمیسر کورت اسمیت گفت: او در حمایت از مردم با پوشیدن ماسک. اما به عنوان “یک رایگان-شرکت پسر” اسمیت گفت که او نمی خواهد نیاز به حمایت مردم را به پوشیدن ماسک در کسب و کارهای محلی.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>