شهرستان کمیسیون به بحث چگونه به ارائه کمک به کسب و کار نهفته coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County کمیسیون در روز سه شنبه را در نظر بگیرید که آیا به اختصاص برخی از شهرستان فدرال مراقبت در عمل پول برای کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی نکنه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Brevard County دریافت در مجموع $105 میلیون از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

در شهرستان کمیسیون تعیین شده $61 میلیون به صورت های مختلف بهداشت عمومی و ایمنی برنامه و $4.4 میلیون دلار برای کمک های فردی برنامه برای کمک به ساکنان مسکن و قبوض آب و برق.

کمیسیون در حال حاضر تصمیم می گیرید که آیا برای تعیین برخی از تخصیص نیافته $39.6 میلیون دلار برای حمایت اقتصادی از برنامه های.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober به نام جلسه ویژه در آنچه به طور معمول بخشی از شهرستان کمیسیون ژوئن شکستن از جلسات. Lober نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی جولای تا ببینید که چگونه این شهرستان می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک مبارزه با مالی اثرات COVID-19.

جلسه آغاز خواهد شد در 1:30 p. m. در Brevard County Government مرکز Viera.

شهرستان کمیسر کریستین Isnardi گفت که در حالی که او “افتخار می کنم که هیئت مدیره متعهد به کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19 با کمک های اضطراری از طریق مراقبت بودجه من معتقدم که ما می تواند انجام بیشتر برای حمایت از ما کسب و کارهای کوچک محلی بودند که منفی نهفته است.”

یک کسب و کار کوچک اقتصادی امداد نیروی کار توصیه است که تا به 30 میلیون دلار از این پول تعیین می شود برای کمک به کسب و کارهای کوچک بهبود یافتن از اثرات اقتصادی از COVID-19. نیروی کار تشکیل شد به ارائه county دفتر مدیر با کسب و کار کوچک اقتصادی امداد گزینه های برنامه که کمیسیون شهرستان می تواند ارائه نظر به کسب و کارهای کوچک از طریق استفاده از در دسترس مراقبت در عمل پول است.

در میان گزینه های پیشنهاد شده است که یک بار گرانت تا $10,000 برای کسب و کارهای کوچک در بروارد بود که معادل 50 یا کمتر تمام وقت کارکنان به عنوان از پایان ماه فوریه که منفی نهفته COVID-19. کمک مالی خواهد بود قادر به استفاده می شود برای چیزهایی مانند:

 • هزینه های مربوط به COVID-19 مانند بهداشت شخصی, تجهیزات حفاظتی, نشانه, هوای آزاد, صندلی و بیمه پوشش داده نشده توسط منابع دیگر از دولت های محلی و یا برنامه های فدرال است.
 • حقوق و حقوق و دستمزد.
 • موجودی انبار.
 • تجاری اجاره رهن یا اجاره پرداخت.
 • دیگر هزینه و یا از دست دادن درآمد است که می تواند کسب و کار نشان می دهد دچار شده بود به عنوان یک نتیجه از COVID-19 اقتصادی تعطیل و یا رکود از مارس تا ژوئن 2020.

تحت این پیشنهاد هزینه نبوده باید پرداخت یا بازپرداخت نشده است انتظار می رود از طریق چک حفاظت از برنامه های اقتصادی آسیب فاجعه وام کسب و کار کوچک مدیریت بدهی و یا مشابه دیگر فدرال و برنامه های دولت است.

نیروی کار توصیه است که $25 میلیون به 30 میلیون دلار بود را به این برنامه با 400.000 دلار برای پیش بینی هزینه اجرای این برنامه است.

نیروی کار گفت: دولت از این برنامه می تواند انجام شود توسط یک کنسرسیوم از محلی اتاق بازرگانی توسعه اقتصادی کمیسیون فلوریدا Space Coast شهرستان و کارکنان و یا خارج پیمانکار است.

نیروی کار نیز توصیه می شود سه نفر دیگر از برنامه های کمک های مالی.

کمک برای سازمان های غیر انتفاعی: این پیشنهاد شامل یک بار گرانت تا 2 ، 000 دلار برای سازمان های غیر انتفاعی و اشخاص با یکی به 25 کارمند که COVID-19-هزینه های مربوط از جمله بهداشت شخصی, تجهیزات حفاظتی, نشانه,

صندلی در فضای باز و بیمه پوشش داده نمی شوند دیگر منابع از دولت و یا برنامه های فدرال است.

نیروی کار توصیه می شود بودجه از $1 میلیون به 2 میلیون دلار برای این برنامه است.

CareerSource بروارد اشتغال برنامه: CareerSource پیشنهاد کرده است یک برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک با 50 یا کمتر کارکنان و همچنین بیکار بیکار و furloughed کارگران که تحت تاثیر COVID-19 با “کوتاه مدت متوقف و فاصله استخدام برنامه” با استفاده از $750,000 از مراقبت های عمل پول است.

CareerSource بروارد پیشنهاد استفاده از این کمک مالی برای کمک به ارائه یارانه کارکنان به کسب و کار با کمک یک سازمان نیروی انسانی.

“این مدل فراهم می کند و منابع مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام و برگشت کارکنان خود را در حالی که بازسازی پایه مشتری خود را به افزایش به بهبود اقتصادی در شهرستان Brevard” CareerSource بروارد گفت: در پیشنهاد خود را.

تجهیزات حفاظتی برای کسب و کارهای کوچک: این نیروی کار است که توصیه $500,000 بود خود را کنار بگذارند به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای کسب و کارهای کوچک است که استخدام 25 کارمند یا کمتر در صنایع خاص هستند که به شدت درگیر با تعامل. این برنامه قصد این است برای کمک به شرکت ها به طور مستقیم به تشویق امن بازگشایی و به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل.

کیت شامل 200 اختیار ماسک, یک بسته قابل استفاده مجدد پارچه, ماسک, لاستیکی, دستکش و عفونی.

در زیر پیشنهاد کسب و کار است که می تواند واجد شرایط برای دریافت این منابع عبارتند از:

 • ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.
 • خدمات مراقبت از کودکان و جوانان در اردوگاه.
 • موزه ها و سایت های تاریخی.
 • تفریحی و مراکز تفریحی است.
 • رستوران ها مستقل هستند.
 • آرایشگر مغازه های سالن زیبایی, ناخن سالن و مراقبت های شخصی خدمات.
   

پنج عضو کوچک کسب و کار اقتصادی امداد نیروی کار شامل توسعه اقتصادی مقامات از ملبورن و خلیج پالم و همچنین سران توسعه اقتصادی کمیسیون فلوریدا فضایی در سواحل این جزیره مریت خوبی توسعه سازمان و شمال Brevard منطقه توسعه اقتصادی.

نیروی کار نیز در پی ورودی از پنج محلی اتاق بازرگانی و توسعه اقتصادی مقامات در کاکائو و تیتوسویل.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

b. یک بار گرانت را به بیش از $5,000 برای کسب و کار است که باید 25 یا کمتر تمام وقت معادل

همانطور که از پایان ماه فوریه سال 2020; و

یک بار گرانت را به بیش از $10,000 برای کسب و کار است که 26 تا 50 کارمند تمام وقت

همانطور که از پایان ماه فوریه سال 2020 ،

c. به هر جهت دیگر ارائه شده توسط هیئت مدیره

وظیفه نیروی ملاقات پنج بار برای بررسی در دسترس اطلاعات وارد شده توسط اتاق بازرگانی EDC از

فلوریدا Space Coast CareerSource Brevard, دولت فدرال و منابع کسب و کار کوچک و برنامه های ارائه شده

توسط استان ها شبیه به Brevard شهرستان جمعیت. متصل است و وظیفه نیروی, گزارش, از جمله گزینه های

نیروی کار توصیه می شود در نظر گرفته شود برای ایجاد یک کسب و کار کوچک برنامه تسکین.

بر اساس ورودی های دریافت شده از نیروی کار زیر تصمیم امتیاز و گزینه های برنامه هستند

ارائه شده برای هیئت مدیره در نظر گرفتن. کارکنان به دنبال هیئت مدیره جهت ایجاد کسب و کار کوچک اقتصادی

امداد رسانی برنامه(های) تحت پارامترهای تاسیس و تایید شده در اینجا توسط هیئت مدیره.

هیئت مدیره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>