شهرستان کمیسر Tobia چهره ایران چالش اصلی از ملبورن شهردار Meehan

فلوریدا تودی | No comments

منطقه 3 Brevard County کمیسر جان Tobia روشن ساخته است در طول انتخابات اخیر فروم است که نمی خواهد تکان دادن از خود “Barry Goldwater محافظه کار” فلسفه که شامل مخالفت با تمام مالیات را افزایش می دهد.

“برای چهار سال, من یک محافظه کار صدای در شهرستان کمیسیون” Tobia گفت.

او نشان داد که اگر رای دهندگان نمی خواهم آنچه را که او می ایستد و برای آنها همیشه می تواند برای رای دادن حریف خود را.

Tobia یک جمهوری خواه چهره ملبورن شهردار کتی Meehan در Aug. 18 جمهوریخواه اولیه در منطقه 3. برنده خواهد چهره دموکرات سانجی پاتل سابق دولت دموکراتیک committeeman و همچنین نوشتن در نامزد Austin اوبراین در Nov. 3 انتخابات عمومی.

در طول این فروم Meehan گفت: او را شامل به عنوان اولویت های اصلی حکومت هند رودخانه و تالاب های ایمنی جاده ها و زیرساخت های آب و توسعه اقتصادی است.

در میان مبارزات انتخاباتی سیستم عامل Meehan گفت: این در وب سایت کمپین در مورد صفحه اصلی قانون: “دولت نزدیک به مردم است که بهترین شکل حکومت. داشتن توانایی برای تصمیم گیری محلی حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که حکومت از مردم است و نزدیک به مردم است. این حق به شهرستان ما انعطاف پذیری به هنر و صنعت خود ما قوانین خاص به خود ما نیازهای منحصر به فرد نمی گردد توسط برخی از دولت قانونگذار است که هرگز به شهرستان ما.”

بیشتر: منطقه 3 شهرستان کمیسیون نامزدهای پوشش طیف سیاسی

بیشتر: دموکرات سانجی پاتل سوم چلنجر برای وقت کمیسر جان Tobia در سال 2020 انتخابات

Tobia گفت: اولویت عبارتند از امنیت عمومی و زیرساخت ها است. اما او هیچ مشکل هنگامی که او را به “نگاه مردم در صورت و به آنها” نه “” اگر چیزی شامل افزایش مالیات.

زمانی که آرا در کمیسیون شهرستان در حال 4-1, Tobia به طور معمول یکی بدون رای.

Tobia اخیر کمپین پستها شامل یکی است که می گوید: “هرگز رای به افزایش مالیات. هرگز رای به افزایش مالیات.”

دیگری به عنوان “مبارزه با مهاجرت غیر قانونی” و اشاره به Tobia را تلاش برای به دست آوردن کسب و کارهای محلی به پیروی از E-تایید برنامه ای است که نگهبانان در برابر آنها را استخدام مهاجران غیر قانونی از جمله نیاز است که کسب و کار بود ثبت نام در E-تایید برنامه به عنوان یکی از شرایط انجام کسب و کار با شهرستان است.

Tobia, 42 ساکن Palm Bay, یک استاد در والنسیا ، او در خدمت هشت سال در فلوریدا در مجلس نمایندگان از سال 2008 تا سال 2016 است و اتمام اولین دوره چهار ساله در پنج شهرستان عضو کمیسیون. Tobia نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد به عنوان یک فلوریدا خانه عضو در سال 2016 به دلیل محدودیت مدت.

میهن 64 ساکن ملبورن تکمیل دوم مدت چهار سال به عنوان ملبورن شهردار, اما نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد به عنوان شهردار به دلیل محدودیت مدت. او پیشتر دو دوره به عنوان یک ملبورن عضو شورای شهرستان از سال 2004 تا 2012. او همچنین مدیر متعلق به خانواده Meehans و هنر محصولات در مرکز شهر ملبورن است.

شهرستان کمیسیون منطقه 3 شامل همه گرانت-Valkaria و مالابار و بخشی از ملبورن, ملبورن, ساحل پالم بای و غرب ملبورن و همچنین به عنوان بخشی از unincorporated جنوبی بروارد.

تفاوت

Tobia و Meehan متفاوت در تعدادی از مسائل — به عنوان مثال توسعه اقتصادی است.

Tobia است طرفداران توسعه اقتصادی کمیسیون فلوریدا فضای ساحل و یا از مشوق های مالیاتی برای تشویق کسب و کار به کردهاید و یا گسترش در Brevard County است.

“دولت نباید چیدن برندگان و بازندگان” Tobia گفت. “من می خواهم یک سطح میدان بازی. من می خواهم برای متوقف کردن جزوه های دولت.”

میهان گفت: او از کار توسعه اقتصادی کمیسیون با اشاره به تلاش این سازمان برای کمک به جذب شغل با درآمد بالا در شرکت های مانند امبرائر و نورث روپ گرومن.

آنها همچنین مخالف کمک های مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است توسط coronavirus.

Tobia رای دادند در برابر یک طرح کمیسیون شهرستان مصوب خود را کنار بگذارند تا 10 میلیون دلار برای چنین برنامه ای از $105.03 میلیون این شهرستان در دریافت پول فدرال از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

Meehan می گوید او فکر می کردم چه شهرستان کمیسیون را کافی نیست. او می توانست اختصاص 20 میلیون دلار برای این برنامه است.

Tobia را پشتیبانی اختصاص 4 میلیون دلار در مراقبت در قانون بودجه برای کمک به pantries غذایی, مواد غذایی, بانک ها و دیگر نهادهای دست آوردن مواد غذایی برای افراد صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

از طریق جولای 17, Tobia مطرح $124,575 در کمک های نقدی برای مبارزات انتخاباتی خود از جمله 100.000 دلار از پول خود را به علاوه $500 در در نوع سهم. او صرف $34,627 در مبارزات انتخاباتی.

از طریق جولای 17, Meehan مطرح $57,450 در کمک های نقدی برای او در مبارزات انتخاباتی از جمله 31,000 دلار از پول خود. او صرف $25,405.

تمام پنج شهرستان در کمیسیون در حال جمهوریخواهان و تمام پنج شهرستان کمیسیون مناطق بیشتر ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه نسبت به ثبت نام رای دهندگان دموکرات.

اما منطقه 3 است از نظر سیاسی تقسیم از پنج منطقه. در میان رای دهندگان ثبت شده در منطقه 37.9 درصد جمهوری خواهان 33.5 درصد دموکرات 26.8% هیچ وابستگی حزبی رای دهندگان و 1.8% اعضای یک جزئی حزب سیاسی.

سه وقت جمهوریخواه شهرستان کمیسیون هستند تا برای انتخاب مجدد در سال جاری دیگران بودن ریتا Pritchett در منطقه 1 و کریستین Isnardi در منطقه 5. اما Tobia تنها با یک اولیه چلنجر.

شهرستان کمیسیون باید چهار سال است و سالانه حقوق و دستمزد $58,145.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>