شهرستان کمیسیون را در همان اتاق به عنوان عمومی پس از جدایی اجتماعی فاصله

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County کمیسیون را دوباره در همان اتاق به عنوان موکلین خود در طول جلسات کمیسیون احتمالا ابتدا در اوایل روز سه شنبه.

چندین ساکنان محلی در آخرین بازی روز سه شنبه جلسه ویژه شهرستان کمیسیون نگرانی خود را در طول نظر عمومی اظهارات در مورد عدم توانایی به رسیدگی به کمیسیون چهره به چهره.

در تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus اخیر جلسات کمیسیون تا به حال کمیسیون در یک اتاق و در دیگری. طی نشست روز سه شنبه, برای مثال, عمومی بود که در کمیسیون اصلی اتاق در طبقه اول از Brevard County Government مرکز ساختمان C در Viera. کمیسیون و برخی از شهرستان کارکنان در فلوریدا اتاق در طبقه سوم از ساختمان.

بیشتر: Lober می گوید او درست فشار برای شهرستان ماسک تنظیم است که نمی توانید پشتیبانی

یک ویدئویی مجاز در کمیسیون و مردم برای دیدن و شنیدن یکدیگر است.

در گزارش هیئت مدیره در پایان جلسه کمیسیون کریستین Isnardi گفت: او می خواست که جدایی به پایان رسید.

“من می خواهم به نحوی برطرف کنیم. من می خواهم به قادر به در آمده و صورت این کمیسیون زمانی که آنها صحبت می کنند” Isnardi گفت.

Isnardi خواسته county کارکنان به انجام آنچه آنها نیاز به به که اتفاق می افتد.

شهرستان برنامه ای برای ادامه برای حفظ اجتماعی فاصله در جلسات کمیسیون ها با تعداد محدودی از افراد در اتاق های در هر زمان.

تعداد زیادی از مردم به نشست روز سه شنبه که با تمرکز بر دو موضوع اصلي — یک پیشنهاد در صورت نیاز برای افراد در رفتن به کسب و کار و Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی.

برای دیدار با اجتماعی فاصله مورد نیاز صندلی محدود بود به هر سطر دیگر با اشغال ردیف دو صندلی های خالی بین هر اشغال صندلی در اثر از بین بردن حدود 83 درصد از تماشاگر صندلی.

با محدود صندلی برخی از افراد در خارج از منتظر تا دیگر سخنرانان به پایان رسید خود را در نظرات و صندلی باز کرد.

زمانی که آنها بازگشت به کمیسیون اتاق کمیسیون خواهد بود اجتماعی فاصله گرفته و همچنین با برخی از کمیسیون اشغال صندلی دور از اصلی افتا در یک منطقه به طور معمول استفاده می شود شهرستان بخش سر زمانی که آنها در حال پرداختن به کمیسیون در یکی از موارد دستور کار — منطقه مقامات شهرستان به شوخی اسمش “ایست جعبه.”

دنبال دستورالعمل های دیگران فکر می کنم

Isnardi همچنین با استفاده از هیئت مدیره خود را از گزارش به یادآوری است که به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های مربوط به توقف گسترش coronavirus.

مانند دیگر کمیسیون Isnardi پشتیبانی نمی کند کمیسیون صندلی Bryan Lober پیشنهاد برای داشتن این شهرستان نیاز به پوشیدن ماسک صورت در داخل کسب و کارهای محلی.

اما در پایان این دیدار او از مردم خواست تا “پوشیدن ماسک خود را هنگامی که شما در حال رفتن به مکان است.”

“این یک حزبی موضوع” Isnardi گفت. “این شده است هرگز. من اهمیتی نمی دهند که آن را می گوید یا کسانی که متهم به آن است. من اهمیتی نمی دهند اگر مردم با استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم سیاسی. آن اشتباه” به انجام این کار است.

Isnardi یک پزشک پرستار در بهداشت همچنین با تاکید بر اجتماعی فاصله دست شستن حمل ضد عفونی کننده دست با زمانی که شما بیرون رفتن و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

“فقط ملاحظه از افراد دیگر است. من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به یک دیگر به مطمئن شوید که ما در امنیت هستیم و این که ما در حال مراقبت از یک دیگر” Isnardi گفت. “و این نیست که فقط (صحبت کردن) به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. که به عنوان یک انسان.”

Dabbs اعلام تاییدیه

لوید Dabbs این نامزد حزب دموکرات فلوریدا خانه در منطقه 52, اعلام کرده است یک سری از پیشنهادات.

آنها عبارتند از پشتیبانی از فضای ساحل LGBTA حزبی; ملبورن ساحل شهردار جیمز سیمونز; سیرا, باشگاه سازمان محیط زیست و VoteVets. Dabbs گفت که او نیز دریافت کرده است استناد از مادرم تقاضا اقدام به عنوان یک “تفنگ حس نامزد.”

فضای ساحل LGBTA حزبی نشان دهنده لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی جامعه است. در بیانیه ای اظهار نظر در تایید آن Dabbs گفت: “اینها مسائلی است که مهم است. در یک جامعه عادلانه همه مردم باید در نظر گرفته شود برابر صرف نظر از گرایش جنسی ، هویت جنسی و نژاد و مذهب یا جنسیت. ما نیاز به کار با هم به قهرمان طرح های که موجب تقویت

آزادی های مدنی برای همه شهروندان است.”

Dabbs گفت: تایید شد “فوق العاده لذت بخش” و اضافه کرد که او کار می کنند با کسانی که در حمایت از او “برای مبارزه با این مسائل که بسیار مهم است برای هر یک از آنها و که را فلوریدا قوی تر و بهتر و امن تر و عادلانه تر و مرفه تر.”

بیشتر: محافظه کار فعال مت نای به چالش فعلی تاد آلتمن در جمهوریخواه اولیه برای فلوریدا خانه صندلی

Dabbs خواهد شد و در صورت برنده یک Aug. 18 جمهوریخواه اولیه بین وقت تاد آلتمن و مت نای در Nov. 3 انتخابات عمومی. اولیه خواهد بود یک مسابقه برگشت از 2018 اولیه در خانه District 52 که در آن آلتمن را شکست داد Nye گرفتن 55.8 درصد آرا.

Dabbs ساکن Viera است مبارزه با جانباز و حرفه ای افسر اطلاعاتی که خدمت 21 سال در عملیات جنگی.

آلتمن ساکن Indialantic است اتمام دومین دوره متوالی در فلوریدا و همچنین خدمت در خانه از 2003 به 2008. او خدمت در فلوریدا در سنا از سال 2008 تا سال 2016. او خدمت در Brevard County کمیسیون از سال 1984 تا 1992.

آلتمن نیز مدیر ارشد اجرایی و مدیر اجرایی فضانوردان بنیاد یادبود.

Nye ساکن Suntree یک حزب چای فعال و در حال حاضر به عنوان رئیس جمهوری خواه آزادی حزبی یک سازمان ملی است که با این نسخهها کار برای حفاظت از حقوق اساسی. او همچنین مدیر منطقه ای برای Verteks مشاوره ارائه صوت و داده های شبکه.

مرکزی شهرستان Brevard منطقه 52 شامل تمام و یا بخشی از Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ملبورن, ملبورن, ساحل, ملبورن, روستای, جنوب, جزیره مریت نخل سواحل, ماهواره, ساحل, Suntree و Viera.

در این منطقه 61,928 ثبت نام جمهوری خواه رای دهندگان 37,853 ثبت نام دموکرات 33,322 ثبت نام “هیچ وابستگی حزب” رای دهندگان و 2,263 فتح کند گرفته شد رای دهندگان ثبت نام شده در یک جزئی حزب سیاسی.

نظامی در خارج از کشور رای گیری از طریق پست

Brevard County سرپرست از انتخابات لری اسکات می گوید: 3,088 ایمیل آراء فرستاده شدند دوشنبه به خارج از کشور نظامی و غیر نظامی در خارج از کشور رای دهندگان برای Aug. 18 اولیه انتخابات.

“صرف نظر از محل سکونت من می خواهم خدمت اعضای خانواده خود را, و ما نظامی در خارج از کشور رای دهندگان به انتخابات اطلاعات آنها نیاز به بازیگران خود رای” اسکات در بیانیه ای گفت.

وجود دارد در حال حاضر 127,757 ایمیل آراء در داخلی پست الکترونیکی رای گیری درخواست لیست. داخلی پست الکترونیکی رای گیری خواهد شد ژوئیه 16.

رای دهندگان که مایل به خود را پیگیری رای گیری و یا تایید آنها در پست های رای درخواست لیست باید به www.VoteBrevard.gov و را انتخاب کنید “ثبت نام / ایمیل رای گیری وضعیت” در بالای صفحه اصلی. رای دهندگان نیز می توانید تماس بگیرید ایمیل رای گیری گروه به طور مستقیم در 321-633-2127.

مهلت رای دهندگان به درخواست یک ایمیل به رای گیری بود از طریق پست به آنها برای Aug. 18 اولیه است 5 p. m. Aug. 8.

رای الکترونیکی رای گیری باید دریافت شده توسط سرپرست دفتر انتخابات بعد از 7 p. m. در روز انتخابات.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>