شهرستان گسترش طرح برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق coronavirus رکود

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

Brevard County تلاش است تا به یک کمی از کمک های مالی به صاحبان کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus همه گیر و متعاقب آن از دست دادن درآمد مربوط به رها کردن در کسب و کار.

به اتفاق آرا رای کمیسیون شهرستان در هفته گذشته گسترش اقدامات کمیسیون تصویب شده در مارس 24.

در میان چیزهایی که در کمیسیون تصویب شده عبارتند از:

  • تمدید تجدید کسب و کار درآمد مالیاتی از طریق سپتامبر. 30. کسب و کار درآمد مالیاتی هستند مدارک مورد نیاز برای اکثر کسب و کار به کار گیرند.
  • تعویق انداختن آتش بازرسی برای 30 روز با امکان در نظر گرفتن یک فرمت های اضافی اگر شرایط حکم.
  • Waiving ساختمان منطقه بندی منابع طبیعی و پیشگیری از آتش سوزی بررسی هزینه برای کسب و کار کوچک تعمیر مجوز از طریق سپتامبر. 1.
  • حذف کد اجرای جریمه برای کسب و کارهای کوچک پس از انطباق است به دست آورد و اجرای هزینه ها پرداخت می شود.
  • پذیرش جلو گیری از اجرای کد از تلاش برای کسب و کارهای کوچک از طریق سپتامبر. 1 برای مسائل مربوط به سلامت و یا مسائل ایمنی.
  • Waiving ویژه رویداد مجوز هزینه ها از طریق سپتامبر. 1.
  • گسترش پیمانکار مجوز تجدید دوره و مهلت طریق سپتامبر. 30.

بیشتر: شهرستان کمیسیون تعلیق برخی از هزینه های کسب و کار تا سپتامبر. 1 به کمک در طول coronavirus

بیشتر: Lober مجلس به عنوان رئیس گروه سیاست برخورد با COVID-19

کوچک کسب و کار امداد بسته شده بود توسط این شهرستان برنامه ریزی و توسعه بخش به درخواست کمیسر جان Tobia.

Tobia گفت: او قدردانی شهرستان کارکنان “رفتن بالا و فراتر از آن در این بار تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک.”

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober موافقت کرد و گفت: “من مثل همه از آن است.”

این بسته در نظر گرفته یک کسب و کار کوچک به عنوان یکی از با کمتر از 500 کارمند و یا در غیر این صورت آبشار در ایالات متحده کوچک مدیریت کسب و کار تعریف کسب و کار کوچک.

کاتلین Prouty صاحب Sandpiper ورزشی در ملبورن گفت که او خوشحال به شنیدن این شهرستان تلاش.

“من فکر می کنم هر کمی کمک می کند” گفت: Prouty که استخدام هفت نفر در Sandpiper ورزشی بیش از 30 سال از کسب و کار است که او متعلق به برای مدت پنج سال. “هر کس که در بخش مبارزه.”

خیلی از Sandpiper ورزشی کسب و کار, برای مثال, شامل پوشاک, جشنواره ها, همایش ها, رویدادهای مدرسه و در حال اجرا نژاد — تمام بخش از بازار شده اند که وجود ندارد زیرا از لغو مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Prouty می گوید: با تشکر در بخش های بزرگ به کسب و کار قوی در اوایل سال او شده است قادر به نگه داشتن همه کارکنان در حقوق و دستمزد.

“ما تا به حال یک قاتل ژانویه و فوریه خدا را شکر” Prouty گفت.

اما او در حال حاضر نا امید مشکل او تا به حال برای تایید گرفتن یک ویژه اقتصادی فدرال آسیب فاجعه وام از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک.

با وجود یک سری از تماس های تلفنی و ایمیل های او ساخته شده Prouty گفت: “من دیده ام هیچ چیز نیست. من شنیده ام هیچ چیز نیست.”

در ضمن Prouty است خدا را شکر باقی مانده چند دستور او تا به حال در هفته های اخیر به برخی از مشتریان خود را دو برابر سفارشات خود را پس از شنیدن چقدر کسب و کار پایین است.

Prouty نیز دور دادن به مشتریان — و مردم او را با معاملات در کسب و کار خود را مانند بسته تحویل رانندگان و چشم انداز خدمه — صورت و گردن پوشش به نام گتر اگر آنها می خواهند به استفاده از آنها به عنوان یک جایگزین برای سنتی ماسک صورت.

در بحث زمان پوشاک حجم سفارش در Sandpiper ورزشی Prouty گفت: “ما در حال حاضر یک زن و شوهر از سفارشات یک هفته. قبل از این ما یک زن و شوهر در یک ساعت. همه من می توانید انجام دهید این است امیدواریم که ما می تواند آن را از طریق.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>