شهرستان دارای در تصمیم گیری برای ظهر بسته شدن بروارد سواحل با توجه به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

در اولین کنفرانس خبری مربوط به این بیماری همه گیر کوروناویروس در سه هفته Brevard County, مقامات گفت که آنها در نظر گرفته شود اما در حال حاضر تصمیم گرفت در برابر یک ظهر بسته شدن فضای سواحل سواحل به عنوان یک راه برای محافظت در برابر گسترش ویروس.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober گفت: این جمعیت در سواحل در کوکو بیچ در روزهای اخیر شده است حدود 75 درصد کمتر از آنچه که آنها از یک سال پیش در جریان رخصتی بهار, تا حد زیادی به دلیل محدودیت های جدید در دسترسی به بازی های پارکینگ و پارک ها. بنابراین Brevard County سیاست گروه که در حال کار بر روی coronavirus پاسخ می خواهد به صبر کنید و ببینید به هر روش اضافه ساحل محدودیت دسترسی.

“ما نمی حکومت آن را, اما ما همچنین نمی تصویب آن در این نقطه” Lober گفت.

کاکائو در ساحل مقامات ترس یک آخر هفته له از cooped تا مرکزی فلوریدا روز معلق در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در این کنفرانس خبری با مقامات بالا در مدیریت اضطراری بهداشت عمومی ایمنی و شهرستان دولت در حضور آن نیز اعلام شد که بروارد است که در واقع در مواجهه با کمبود coronavirus آزمون و تجهیزات حفاظت فردی در خط با آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور.

در این کنفرانس خبری بروس پیرس مدیر سلامت جامعه فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد گفت: “سیستم مراقبت های بهداشتی به چالش کشیده شده است با این (همه گیر). … تست یک چالش بوده است. که فیل در اتاق است.”

مقامات همچنین گفت که اجرای رستوران و بار, تعطیلی, و همچنین به عنوان فرماندار منظور اجرایی الزامی 14 روز دوره قرنطینه برای مردم آمدن به اینجا از New York, New Jersey, یا, کانکتیکات است تا به اجرای قانون محلی است.

گارد ملی است که اطلاع رسانی به مسافران پس از رسیدن به پنج بزرگ در فلوریدا فرودگاه از جمله فرودگاه بین المللی اورلاندو — که در مورد سیاست. فرودگاه های دیگر — از جمله اورلاندو ملبورن فرودگاه بین المللی — بعد خواهد بود بخشی از این فرایند است.

در این کنفرانس خبری Pierce, مسئله, مسئولیت شخصی در مطیع دستورالعمل های بهداشتی.

“همه ما نیاز به مدیریت سلامت ما” پیرس گفت. “اگر شما بیمار هستید ماندن در خانه. اگر شما مریض تر با پزشک خود تماس بگیرید. اگر شما بیش از 65 ماندن درگیر با دکتر از طریق تلفن. اگر شما یک زندگی را تهدید کند: 9-1-1.”

افرادی که فکر می کنم آنها باید علائم باید با دکتر خود تماس بگیرید و یا شهرستان اطلاعات تدریس خصوصی در 2-1-1.

ساحل موضوع اصلی یکی برای شهرستان است.

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight مطرح شده پیشنهاد.

“جمعه و شنبه و یکشنبه ما به دنبال در اواسط 90 درجه حرارت. و این افراد از وسط دولت که هیچ ربطی به پایان خواهد رسید تا بیش از اینجا. و آنها در حال رفتن به پارک در محله” McKnight گفت.

اما بخش سیاست گروه تصمیم به نظارت بر ساحل جمعیت در چند روز آینده برای دیدن اگر ظهر بسته شدن لازم است. این گروه همچنین می خواهد برای به دست آوردن یک اجماع از فضای ساحل لیگ شهرستانها که نشان دهنده بروارد 16 شهرستانها و شهرهای کوچک.

هر گونه تصمیم گیری سیاست گروه مربوط به بسته شدن سواحل می تواند به Brevard County کمیسیون برای تصویب نهایی است.

Lober که همچنین مدیر گروه سیاست گفت: در اوایل شهرستان جلسه کمیسیون که او را به دنبال تماس یک جلسه اضطراری این کمیسیون در صورت لزوم به بحث در مورد هر گونه پیشنهاد برای ساحل بسته شدن.

10-فرد سیاست گروه شامل دولت محلی, عمومی, ایمنی, بهداشت و درمان و آموزش و پرورش مقامات که با برنامه ریزی Brevard County حمله coronavirus.

سیاست گروه در روز دوشنبه شروع بحث در مورد این موضوع از بسته شدن برنامه به طور بالقوه شهرستان سواحل از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر روزانه و ادامه داد: بحث سه شنبه.

بیشتر: Space Coast مقامات انتقاد Brevard County coronavirus پیام

بیشتر: جدید کروناویروس اطلاعات در فلوریدا نشان می دهد موارد در افراد جوان در میان مخلوط

مقامات می خواهید یک countywide رویکرد به جای داشتن تنها سواحل در برخی شهرهای نزدیک به جلوگیری از امکان ایجاد شلوغ تر سواحل در مناطق که در آن آنها باز باقی می ماند.

“ما نمی خواهیم به نگه داشتن مردم از رفتن به ساحل و به همین دلیل ما در … گرفتن وسط روز” McKnight گفت. “اکثر مردم (قبل و بعد از بسته شدن ساعت) فقط می تواند محلی. آنها فقط Brevard County, مردم,” او گفت:.

خدمات ملی آب و هوا هوا آفتابی و آسمان در اورلاندو در این آخر هفته با درجه حرارت بالا 92 جمعه 94 شنبه و 93 یکشنبه.

با توجه به McKnight تنها سه شهرستان باید سواحل باز در حال حاضر در سواحل شرق فلوریدا: Volusia, Brevard و سنت جانز.

“پس … حدس می زنم که در آن مردم می آیند؟”

موثر جمعه گذشته Brevard County, بسته, ساحل, پارک ها و beachside پارکینگ های عمومی بسیاری را برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس. که بعد, کاکائو, ساحل, آغاز اجرای جدید 500 دلار جریمه برای نوشیدن الکل در ساحل و 500 دلار جریمه برای پارکینگ در بسته در حوزه عمومی است.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>