شهرستان به دنبال تایید دولت برای بازگشایی اجاره تعطیلات کسب و کار

فلوریدا تودی | No comments

افراد و شرکت هایی که کار اجاره برای تعطیلات در Brevard County یکی از پشت در کسب و کار — پس از دو ماه از idled توسط coronavirus بیماری همه گیر.

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه به اتفاق آرا تصویب ارائه یک برنامه ریزی دقیق به دولت اجازه می دهد تا Brevard, تعطیلات, اجاره برای بازگشایی شده است. پیشنهاد معرفی شد توسط کمیسر جان Tobia.

“این مهم است که کمیسیون شهرستان ها این اجازه می دهد تا کسب و کار کوچک صاحبان به baclk به کار” Tobia گفت: پس از این نشست است.

Halsey r mata از وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای, تنظیم, در روز سه شنبه تایید طرح های ارائه شده توسط Bay, Escambia, Franklin, خلیج فارس, Okaloosa سانتا رزا و والتون استان ها اجازه می دهد که اجاره برای تعطیلات خود را بلافاصله به از سرگیری عملیات فقط به عنوان شلوغ ترین فصل گردشگری شروع می شود در منطقه است.

بروارد پیشنهاد این است که به احتمال زیاد برای دریافت تایید به عنوان به خوبی به عنوان آن است که پس از مدل خلیج County پیشنهاد.

هفت ساکنان وابسته به اجاره تعطیلات در بخش قبل آمد شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه به درخواست استان برای ارائه بازگشایی طرح برای صنعت خود.

گفتند: آن را ناعادلانه بود که آنها هنوز هم می تواند کار نمی کند زمانی که هتل ها, متل ها, زمان-سهام اردو و دیگر امکانات پذیرایی برای گردشگران می تواند.

در اواخر ماه مارس رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ممنوع اجاره برای تعطیلات در یک فرمان اجرایی با هدف مهار گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. او گفت که این حرکت به معنای تضعیف بازدید از مکان های شناخته شده به نقاط داغ برای ویروس مانند نیویورک و لوئیزیانا.

هفته گذشته DeSantis اعلام کرد ممنوعیت اجاره تعطیلات می تواند برداشته شود در فرد استان ها — اگر شهرستان و مقامات دولتی به رفتن به آینده.

DeSantis در هفته گذشته گفت: او نمی خواست اجاره تعطیلات باز کردن درهای خود را به مردم از شهر نیویورک است که او بارها و بارها سرزنش برای کمک به فلوریدا اولیه چشم انداز مثبت در عفونت کروناویروس.

سه-صفحه Brevard County برنامه ریزی برای بازگشایی اجاره تعطیلات جزئیات مختلف نیروی انسانی و اموال روش های تمیز کردن برای امکانات.

برای مثال کارکنان که در معاملات با مردم باید با پوشیدن ماسک و دستکش مگر اینکه یک پلکسی گلاس مانع و یا دیگر مانع فیزیکی جدا کارکنان عضو از مهمان.

کارکنان نیز باید دریافت “سلامتی بررسی” هنگامی که پس از رسیدن در محل کار که حداقل یک دما را بررسی کنید. کارکنان با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر اجازه داده نمی شود به کار می کنند.

بیشتر: Brevard County government offices بازگشایی عمومی با محدودیت های ناشی از کوروناویروس

بیشتر: شهرستان تصویب دستورالعمل های فردی برای کمک و مراقبت از عمل coronavirus گرانت

این Brevard County طرح نشان می دهد که برای تعطیلات, اجاره برای تعطیلات رزرو از مناطق فرماندار شناسایی به عنوان در معرض خطر مهمانان اشغال آن اجاره تعطیلات “باید پایبند به قرنطینه محدودیت و یا منوط به تاسیس مجازات های کیفری و مدنی.”

سخنرانان پرداختن به کمیسیون شهرستان گفت: بازگشایی اجاره تعطیلات قرار داده خواهد شد مردم به کار از جمله خانه داری کارکنان و همچنین افزایش مجموعه ای از مالیات فروش ایالتی و Brevard County 5% گردشگری توسعه مالیات بر اجاره کوتاه مدت.

برخی از سخنرانان معتقد است که اجاره برای تعطیلات هستند امن تر از هتل تا آنجا که جلوگیری از گسترش coronavirus نگران است. دلیلش این است که واحدهای مسکن در حال بزرگتر از اتاق های هتل وجود دارد و به طور کلی کمتر به اشتراک گذاشته فضاهای باز مانند رستوران ها و لابی مناطق کمتر تعامل با کارکنان و مهمانان دیگر.

“ما امن هستند و باید مجاز به بازگشایی” گفت: سیندی مک گراث مدیر Inidan بندر باشگاه ساحل.

اخبار سرویس فلوریدا کمک به این گزارش.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>