شهرستان به ارائه اردوهای تابستانی در سایت 14 معکوس کارکنان تصمیم گیری مربوط به کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County ارائه خواهد شد اردوگاه تابستانی برنامه برای کودکان سنین 6 تا 11 به عنوان شهرستان کمیسیون معکوس قبلی کارکنان تصمیم به اردوگاه ها در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحت این طرح در کمیسیون تصویب شده پنج شنبه شب توسط 3-2 رای اردوگاه تابستانی برنامه ارائه خواهد شد در 14 مرکز جامعه سایت های سراسر شهرستان شروع ژوئن 15. حداقل ثبت نام برای یک اردوگاه محل به کار است که 15 کودک.

این اردوگاه را شامل اجباری متوسط چک برای اعضای کمپ توصیه هایی است که گردشگران پوشیدن ماسک صورت محدود فعالیت به دلیل نیاز به اجتماعی فاصله و بدون گردش. تنها کودکان از پدر و مادر که نیاز به کار پذیرفته می شود برای ثبت نام اردوگاه.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: کمیسیون می خواهد شهرستان به ارائه اردوهای تابستانی با وجود coronavirus نگرانی از پارک های کارکنان

و: فلوریدا Tech لغو اردوهای تابستانی با توجه به COVID-19

پدر و مادر قادر خواهد بود به ثبت نام برای اردوگاه برای کودکان در Brevard County Parks and Recreation بخش سایت (https://www.brevardfl.gov/ParksRecreation) احتمالا در اوایل این هفته.

اکثریت کمیسیون می خواستم به ارائه اردوگاه به کار پدر و مادر یک محل را به فرزندان خود را در تابستان امسال حتی فکر این اردوگاه خواهد بود پول بازنده برای پارک ها بخش.

رای گیری به نفع داشتن برنامه صندلی Bryan Lober معاون صندلی ریتا Pritchett و کمیسر کریستین Isnardi. رای مخالف بودند کمیسیون کورت اسمیت و جان Tobia.

این یکی از توصیه های از پارک های گروه که در کمیسیون تصویب شده برای چگونه اردوگاه ها اجرا خواهد شد:

 • اردوگاه ارائه خواهد شد از دوشنبه تا پنج شنبه از 7:30 صبح تا 5:30 p. m.
 • اردوگاه محدود خواهد شد به کودکان سنین 6 تا 11. نوجوان اردوگاه تخصص اردوگاه ها و ناتوانی اردوگاه عمل خواهد شد. کودکان در سنین 6 تا 11 که دارای معلولیت خواهد بود mainstreamed به طور کلی اردوگاه تابستانی.
 • وجود خواهد داشت یک نسبت یک مشاور و نه کودکان.
 • اجباری متوسط چک مورد نیاز خواهد بود قبل از کودکان بستری به اردوگاه. اگر درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر کودک نمی خواهد اعتراف به اردوگاه.
 • کودکان نیاز به اجتماعی فاصله 6 فوت از هم جدا.
 • کودکان جدا خواهد شد در سالن و یا اتاق های جداگانه در نتیجه ارائه این فضاهای در دسترس عموم در اردوگاه ساعت.
 • تمام فعالیت های اردوگاه تابستان خواهد بود فردی در طبیعت با هیچ های از اسباب بازی وسایل و لوازم و تجهیزات.
 • وجود خواهد داشت هیچ اردوهاي.
 • ماسک صورت برای کارکنان مورد نیاز خواهد بود و توصیه می شود که کودکان می پوشند ماسک صورت ارائه شده توسط پدر و مادر خود را.
 • وجود خواهد داشت هیچ روز ثبت نام. تنها هفتگی سرمایه گذاری پذیرفته می شود.
 • ثبت نام برای آن دسته از کودکان که قبلا ثبت نام در اردوی تابستانی 2020 اولویت داده خواهد شد برای ثبت نام. پس از ثبت نام خواهد بود در اول بیا اول خدمت/پرداخت بر اساس.
 • پدر و مادر و یا سرپرست قانونی مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام در یک “COVID-19 خطر اذعان پرداخت غرامت/ضرر” قانونی چشم پوشی.

Brevard County Parks and Recreation مدیر مری الن Donner گفت: وزارت او سعی خواهد کرد برای ایجاد اردوگاه های یک تجربه سرگرم کننده اما اذعان کرد که تلاش خواهد کرد مانع از “فعالیت های انفرادی” است که تسلط بر اردوگاه های این سال است.

اردوگاه هزینه شارژ خواهد شد و با توجه به شهرستان تصویب برنامه هزینه — $90 در یک هفته یا 45 دلار در هفته برای ساکنان یک شناسایی “محله استراتژی مناطق” دریافت خواهید کرد که 50% کاهش به پارک های گروه-اسپانسر هزینه های برنامه.

شهرستان کمیسیون متمرکز در دو طرح — گزینه 1 به ارائه اردوگاه در شش مراكز و گزینه 3 برای ارائه اردوگاه در 14 مراكز.

“گزینه 1 وحشتناک است و گزینه 3 فقط وحشتناک” Tobia گفت: تا حد زیادی به دلیل پارک ها اداره خواهد از دست دادن پول در هر دو گزینه. او تخمین زده است که این شهرستان از دست خواهد داد در مورد $204,000 تحت گزینه 3 که اکثریت کمیسیون تایید شده است.

که از دست دادن خالص پس از مصرف به حساب پول این شهرستان امیدوار به دریافت برای تابستان اردوگاه برنامه از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که پوشش برخی از هزینه های کارکنان و منابع لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

Donner گفت: هزینه اجرای این اردوگاه است که بالاتر از درآمد در آینده از هزینه های شارژ برای اعضای کمپ تا حد زیادی به دلیل افزایش هزینه های نیروی انسانی با توجه به نیاز داشتن گروه 10 و یا کمتر است.

Donner گفت: پارک های گروه را برای ضرر و زیان خود را از تابستان اردوگاه برنامه با به تأخیر انداختن برخی از پروژه های سرمایه و خرید تجهیزات است که این برنامه ریزی برای انجام این کار در بودجه جاری سال است.

در سال گذشته Donner گفت: پارک های گروه تا به حال حدود 100.000 دلار سود از آن اردوگاه تابستانی برنامه.

Isnardi در روز پنج شنبه تصریح کرد او قبلا ابراز نگرانی در مورد مقامات شهرستان نیست اطلاع رسانی شهرستان کمیسیون این بود که برنامه ریزی برای ارائه تابستان اردوگاه های این سال است.

“من فکر می کنم ما شروع به پریدن تفنگ بستن اردوگاه برای شروع با” Isnardi گفت. “این نوع از یک خوشه از همان ابتدا برای قرار دادن آن ملایم است. و من هرگز نمی خواهم برای دیدن که دوباره اتفاق می افتد.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>