شهرستان ‘نقاب صلیبی’ ابتکار عمل با هدف ترویج پوشیدن ماسک صورت در

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County و اورژانس بخش مدیریت باید عرضه یک جدید رسانه های اجتماعی کمپین برای تشویق مردم به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مدیریت اضطراری است درخواست از ساکنان برای تبدیل شدن به “نقاب صلیبیون” با ارسال عکس خود را با پوشیدن یک ماسک صورت همراه با یک نظر به همین دلیل آنها با پوشیدن ماسک.

Brevard County ارتباطات مدیر همین واکر گفت: به نظر می تواند مربوط به “این که آیا آن را برای محافظت از خودتان یک عضو خانواده یا یک دوست; این که آیا آن را در حمایت از کسب و کارهای کوچک و یا در حمایت از جامعه ما; و یا اینکه آیا آن را به سادگی چرا که” ما همه در این با هم.’ “

بیشتر: شهرستان کمیسیون به بحث در مورد ماسک سیاست اما مقامات نبوده است تمایل به دستور آنها

بیشتر: غرب ملبورن شهردار تشویق شهروندان به پوشیدن ماسک صورت

ابتکار عمل می آید به عنوان Brevard County کمیسیون در نظر دارد به پیشنهاد رئیس Bryan Lober به نیاز افراد به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در کسب و کار به جز زمانی که آنها در حال غذا خوردن و یا ورزش تا زمانی که هر دو محلی coronavirus وضعیت اضطراری به پایان می رسد و یا تا زمانی که تغییر توسط کمیسیون شهرستان ها است.

شهرستان کمیسیون بحث خواهد شد Lober پیشنهاد در جلسه ویژه ای که شروع می شود در 1:30 بعد از ظهر شنبه. این جلسه برگزار خواهد شد با نظرات عمومی از طریق ویدئو کنفرانس از شهرستان کمیسیون اتاق در طبقه اول و شهرستان در کمیسیون جلسه ای در فلوریدا اتاق در طبقه سوم از Brevard County Government مرکز 2725 قاضی Fran Jamieson راه Viera.

واکر می گوید: این شهرستان دریافت کرده است 32 ارسالی در دو روز اول از آن نقاب صلیبی ابتکار.

یک عکس از یک روز که نوشته شده در شهرستان صفحات رسانه های اجتماعی در توییتر (@BrevEOC) و در Facebook (Brevard County مدیریت اضطراری.)

عکس ها را می توان به [email protected] و مهلت ارسال 5 p. m. دوشنبه. ساکنان که می خواهید به رسمیت شناخته شده در شهرستان صفحات رسانه های اجتماعی باید شامل نام خود را در زادگاه سازمان و یا کسب و کار و هر گونه مربوط به رسانه های اجتماعی دستگیره برای ورود.

“من در واقع غلغلک صورتی در مورد چگونگی پاسخ بوده است” واکر گفت.

واکر گفت: در دیگر شهرستانهای استان باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارسال عکس های خود را از شهرستان مقامات دولتی با پوشیدن ماسک های صورت و یا به پست بالا 10 لیست چرا مردم باید پوشیدن ماسک.

اما واکر گفت که او می خواست به مردم به طور مستقیم درگیر در مبارزات انتخاباتی.

این بخشی از شهرستان های جاری طرح به گسترش این کلمه در مورد اهمیت پیروی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ها و برای کمک به جلوگیری از افزایش مثبت coronavirus نتایج آزمون.

CDC توصیه می کند با پوشیدن پوشش صورت در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر تنظیمات عمومی که در آن اجتماعی فاصله اقدامات می تواند دشوار است برای حفظ. آن را نیز توصیه می کند با پوشیدن ماسک به سرعت گسترش ویروس با کمک به جلوگیری از افرادی که ممکن است ویروس اما آن را نمی دانم و از انتقال آن به دیگران است.

CDC را تشویق می کند همه سنین 10 و مسن به پوشیدن ماسک ،

کمیسیون دیگر از Lober تا کنون نکرده اند تحت فشار قرار دادند برای الزامی ماسک صورت, اما اکثریت کمیسیون پوشیدن ماسک به ویژه هنگامی که اجتماعی فاصله ممکن نیست و تشویق دیگران برای انجام همان.

شهرستان کمیسر کریستین Isnardi یک پرستار پزشک گفت که او می پوشد یک ماسک صورت نه تنها در داخلی تنظیم های شغلی بلکه در “در موقعیت خطر به طوری که من نمی ناخواسته در معرض دیگران چون یکی هرگز نمی داند روز به روز که آیا آنها یک ناقل بدون علامت و یا اگر آنها را در تماس نزدیک با یک مثبت فرد است.”

بخش اورژانس بخش مدیریت را تشویق می کند با پوشیدن ماسک های صورت, چرا که آنها حداقل رساندن خطرات و خدمت به عنوان یک مانع فیزیکی برای محافظت از پوشنده لباس و دیگران از ویروسی و باکتریایی ذرات در هوا.

“بسیاری از ندانسته آلوده دیگران با رفتن به خارج و گسترش میکروب ها توسط سرفه یا لمس کردن دیگران” واکر گفت. “یک ماسک به تنهایی نمی خواهد جلوگیری از COVID-19 اما مناسب استفاده از ماسک و زیر CDC توصیه ها کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس.”

اگر شما به پوشیدن یک ماسک صورت شهرستان توصیه به مطمئن شوید که آن را:

 • به صورت چسبیده متناسب در برابر طرف صورت.
 • امن و با روابط و یا گوش حلقه.
 • شامل چندین لایه از پارچه.
 • اجازه می دهد تا برای تنفس بدون محدودیت.
 • می تواند قرينه سازي بدون اینکه آسیب دیده و یا تغییر شکل آن است.

آن را نیز ارائه مشاوره به مردم به دنبال اقدامات دیگر مانند:

 • اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است.
 • تمرین خوب شستن دست و بهداشتی از جمله استفاده از یک ضد عفونی کننده دست.
 • اجتناب از تجمع جرم.
 • ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

کسب و کار صدای تایید امتیازهای

کسب و کار صدای سیاسی کمیته فلوریدا Space Coast روز جمعه اعلام کرد که این حمایت پنج جمهوریخواه امتیازهای که به نمایندگی از شهرستان Brevard در فلوریدا مقننه برای انتخاب مجدد.

آنها عبارتند از:

 • منطقه 17 ایالت دبی میفیلد.
 • منطقه 50 Rep. رنه پلاسنسیا.
 • منطقه 51 تشکر. تایلر Sirois.
 • منطقه 52 تشکر. تاد آلتمن.
 • منطقه 53 تشکر. شیدا خوب است.

میفیلد خواهد چهره دموکرات Scot Fretwell و هیچ وابستگی حزبی نامزد فیلیپ اسنایدر در Nov. 3 انتخابات.

پلاسنسیا به چالش کشیده شده توسط دموکرات نینا Yoakum.

Sirios به چالش کشیده شده توسط دموکرات جوآن مجید.

آلتمن به چالش کشیده شده توسط جمهوریخواه مت نای در یک Aug. 18 توافق اولیه است. برنده خواهد چهره دموکرات لوید Dabbs on Nov. 3.

خوب به چالش کشیده شده توسط جمهوریخواه Marcelle “Marcie” Adkins در یک توافق اولیه است. برنده خواهد چهره دموکرات فیل مور و نوشتن در نامزد توماس انگری on Nov. 3.

در اعلام حمایت از امتیازهای کسب و کار صدای رئیس لری مک اینتایر گفت: تاییدیه “در بیانیه ای با توجه به عملکرد موفق هر نماینده در طول دوره تصدی خود را در قوه مقننه است. ما بررسی سوابق خود را در مورد مسائل مهم به عضویت ما. ما کمیته تعیین بهترین نامزدهای فعلی ما نمایندگان که در دفاع از اقتصاد آزاد باور در نگه داشتن مالیات پایین و محدود کردن مقررات مانع رشد کسب و کار.”

کسب و کار, صدای, مدیر اجرایی, Eric Hoppenbrouwer گفت: کمیته “با اعتماد به نفس است هر نامزد تایید شده پشتیبانی از ماموریت ما است و ما به جلو نگاه به پرورش روابط مثبت ما با هر یک از آنها در حال حاضر و در آینده است.”

کسب و کار صدای یک سازمان از فضای ساحل رهبران کسب و کار که به دنبال “ترویج pro-کسب و کار نامزدها و نرم افزار-کسب و کار قانونی در دستور کار است.”

فلوریدا در سنای اعضای چهار سال شرایط و فلوریدا خانه اعضای میشود.

دیگر سناتور نمایندگی Brevard منطقه 14 ” تام رایت نیست تا برای انتخاب مجدد این سال است.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>